• <

Wynik wyszukiwania - "wyposażenie" - Wiadomości

Kontrakt na systemy wyrzutni torped Eurotorp MU90 dla fregat programu "Miecznik"

PGZ Stocznia Wojenna podpisała umowę na dostawę systemu wyrzutni torped Eurotorp MU90. Jako już zintegrowany z kilkoma systemami zarządzania walką (CMS) został specjalnie zaprojektowany do wystrzeliwania torped MU90 LWT, stanowiących uzbrojenie, jakie znajdzie się na fregatach programu "Miecznik".
07.06.2024

Koniec testów zakładowych systemu, który znajdzie się na niszczycielu min ORP Jaskółka

Firma OSI Maritime Systems poinformowała o o zakończeniu z powodzeniem odbiorczych prób zakładowych systemu INTS. Znajdzie się on na kolejnym, czwartym już niszczycielu min proj. 258, przyszłym ORP Jaskółka, który najprawdopodobniej w czerwcu zostanie zwodowany.
26.05.2024

Australia kolejnym państwem, które dostarczy Ukrainie łodzie bojowe

Ambasador Ukrainy w Australii Wasyl Mirosznyszenko ogłosił w mediach społecznościowych, że w ramach pakiety pomocy wojskowej rząd w Canberze przekaże m.in. szybkie łodzie bojowe do działań operacyjnych na rzekach i morzu.
15.05.2024

Nowe umowy na wyposażenie dla fregat programu "Miecznik"

PGZ Stocznia Wojenna podpisała dwie umowy na dostawy wyposażenia dla fregat programu "Miecznik" z niemiecką firmą Rohde & Schwarz. To kolejny kontrakt zawarty w związku z pracami nad dostawami kluczowych systemów, jakie znajdą się na polskich okrętach.
07.05.2024

Tak powstaje napęd "Miecznika". Zakończono próby fabryczne silnika dla przyszłego ORP Wicher

Zakończyły się próby fabryczne silnika wysokoprężnego MTU 20V8000M71 przeznaczonego na pierwszą z trzech fregat Miecznik, budowanej od sierpnia ub. r. W niedalekiej przyszłości zostanie on dostarczony do gdyńskiej stoczni celem umieszczenia go w siłowni okrętowej.
26.04.2024

Wyposażenie napędowe od Kongsberga nada prędkości fregatom niderlandzkiego "Miecznika"

Damen Naval wybrał Kongsberg Maritime Sweden na dostawcę śrub napędowych o regulowanym skoku i wałów okrętowych dla czterech fregat zwalczania okrętów podwodnych (ASW, Anti-Submarine Warfare) dla Holandii i Belgii.
19.04.2024

Saab dostarczy siłom morskim Hiszpanii systemy ostrzegania laserowego dla nowych fregat

Szwedzki koncern podpisał 18 kwietnia kontrakt na dostawę systemów ostrzegania laserowego dla Marynarki Wojennej Hiszpanii (Armada Española) o wartości 3,5 mln euro. Stanowi to dla firmy ważny kamień milowy, ponieważ dotyczy dostaw jej najnowszej technologii, która znajdzie się w wyposażeniu nowych fregat typu F110, mających stanowić istotne wzmocnienie sił morskich państwa. Budowniczym nowych okrętów jest Navantia.
19.04.2024

Nowy pakiet sprzętowy od Wärtsilä ma zwiększyć możliwości dynamicznego pozycjonowania na morzu

Nowy pakiet rozwiązań w postaci steru strumieniowego i systemu sterowania napędem firmy Wärtsilä ma stanowić innowacyjne rozwiązanie w zakresie prowadzenia dynamicznego pozycjonowania na morzu, co jest współcześnie istotne przy prowadzeniu prac w ramach offshore, gdzie jest istotne utrzymywanie pozycji statku przez długi czas w jednym miejscu. Ma to zapewnić lepszą wydajność operacyjną.
16.04.2024

Agencja Uzbrojenia kupuje radiostacje dla okrętów. Kontrakt zawarty

Agencja Uzbrojenia poinformowała o zawarciu kontraktu z Rohde & Schwarz na dostawę 11 radiostacji HF M3SR serii 4100 w wersji okrętowej. Sprzęt ten znajdzie się w wyposażeniu okrętów polskiej Marynarki Wojennej.
12.04.2024

Damen Naval podpisuje kolejny kontrakt z dostawcą wyposażenia dla belgijsko-holenderskich fregat

Damen Naval będzie współpracować z Hatenboer-Water w zakresie systemów wody słodkiej na pokładzie czterech fregat zwalczania okrętów podwodnych (Anti-Submarine Warfare, ASW), które Damen Naval buduje dla Holandii i Belgii. Dzięki temu kontraktowi Damen Naval po raz kolejny znalazł holenderskiego dostawcę dla wyjątkowego projektu, określanego niekiedy "niderlandzkim Miecznikiem".
11.04.2024

Royal Bodewes wybiera firmę Damen Marine Components na dostawcę wyposażenia dla nowych statków

Firma Damen Marine Components (DMC) otrzymała od Royal Bodewes kontrakt na dostawę sprzętu sterującego, kontrolnego i napędowego dla czterech statków, które mają zostać dostarczone klientom stoczni w ciągu najbliższych dwóch lat. Służy to zacieśnianiu współpracy obu firm, działających od lat w branży stoczniowej. W ramach umowy DMC dostarczy przekładnię sterowniczą, elementy sterowe mostka oraz dysze do turbin dla statków transportowych, w tym jednego typu ro-ro.
08.04.2024

Damen Naval zamawia kolejne wyposażenie dla fregat zwalczania okrętów podwodnych

Damen Naval zlecił firmie RENK dostawę przekładni dla nowych fregat do zwalczania okrętów podwodnych (ASW, Anti-Submarine Warfare). Holenderska stocznia buduje cztery nowe fregaty, po dwie dla Królewskiej Marynarki Wojennej Holandii (Koninklijke Marine) i Marynarki Wojennej Belgii (Marinecomponent). Kontrakt obejmuje łącznie osiem systemów wchodzących w skład układu napędowego CODLAD (Combined Diesel-eLectric And Diesel).
04.04.2024

Ubezpieczenia Kadłuba i Maszyn (Hull & Machinery) – podstawowe ryzyka morskie jednostek pływających

Każda jednostka pływająca po otwartych akwenach powinna mieć ubezpieczenie H&M, choć nie są to ubezpieczenia stricte obowiązkowe. Ubezpieczenie casco (H&M) mają zarówno jednostki przybrzeżne, jak holowniki, barki, dźwigi pływające pontony, jak również znacznie większe statki pełnomorskie typu tankowce, kontenerowce, samochodowce, chemikaliowce, promy czy też potężne statki pasażerskie.
25.03.2024

Program "Miecznik" szansą dla firm z Elbląga

W Elbląskim Parku Technologicznym odbyła się konferencja pt. „Kooperacja w branży metalowej”, w trakcie którego prezes zarządu PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. Paweł Lulewicz zaprezentował ofertę współpracy dla przedsiębiorstw z miasta i regionu. Zachęcał do udziału w programie "Miecznik", budowie trzech wielozadaniowych fregat dla Polskiej Marynarki Wojennej.
16.02.2024

Żołnierze otrzymają parki pontonowe do pokonywania akwenów

Agencja Uzbrojenia podpisała z CNIM Systèmes Industriels 2 lutego br., umowę wykonawczą na dostawę parków pontonowych przeznaczonych dla wojsk inżynieryjnych. Przedmiotem umowy jest dostawa 7 kompletów parków pontonowych PFM wraz z pakietem szkoleniowym. Wartość zamówienia wynosi ok. 1,2 mld zł brutto.
06.02.2024

Pomyślne testy zintegrowanego systemu nawigacji dla brytyjskiego krewniaka "Miecznika", fregaty typu 31

Jako część zespołu T31 Missions Systems kierowanego przez firmę Thales, Anschütz dostarczy w tym roku pierwsze, zintegrowane stanowisko dowodzenia wraz z systemem nawigacji (Warship Integrated Navigation and Bridge System, WINBS) dla okrętów budowanych przez Babcock, fregat typu 31, opartych na platformie Arrowhead 140. Urządzenie pomyślnie przeszło test akceptacji fabrycznej (Factory Acceptance Test FAT).
26.01.2024

Fregaty programu "Miecznik" otrzymają nowoczesne armaty morskie. Kontrakt zawarty

Polska Grupa Zbrojeniowa podpisała umowę z włoskim koncernem Leonardo na dostarczenie kluczowego uzbrojenia, jakie znajdzie się na polskich okrętach. Są to armaty morskie Leonardo OTO Melara 76/62 Super Rapid Multi Feeding Strales, jedne z najnowocześniejszych na rynku zbrojeniowym. To kolejna umowa zawarta w związku z pracami nad powstającymi fregatami programu "Miecznik".
22.01.2024

PGZ Stocznia Wojenna cztery tygodnie przed terminem kończy naprawę główną i dokową ORP Necko

Miesiąc przed planowanym terminem gdyńska stocznia kończy prace naprawcze na trałowcu polskiej Marynarki Wojennej, ORP Necko (639). Okręt powróci do służby w 12. Dywizjonie Trałowców 8. Flotylli Obrony Wybrzeża, stacjonującym w Porcie Wojennym Świnoujście.
07.01.2024

Konie pociągowe polskiej Marynarki Wojennej. Nowoczesne holowniki proj. B860

Morski rodzaj sił zbrojnych w Polsce przechodzi obecnie najbardziej dynamiczny moment rozwoju w swojej XXI-wiecznej historii. Trwa budowa nowych okrętów, a w ostatnim czasie kolejne były wcielane do służby. W skład formacji weszły w latach 2020-2021 także jednostki pomocnicze. Choć nie są to jednostki bojowe, z racji na przeznaczenie i wielozadaniowość stanowią istotny wkład w rozwój marynarki wojennej.
05.01.2024

Silniki Rolls-Royce będą napędzać fregaty programu "Miecznik". PGZ Stocznia Wojenna podpisuje umowę

20 grudnia 2023 roku PGZ Stocznia Wojenna podpisała Umowę z Rolls-Royce Solutions GmbH na zakup silników głównych, zespołów prądotwórczych i systemu zarządzania układem napędowym dla trzech wielozadaniowych fregat programu "Miecznik".
22.12.2023

Do Portu Gdynia dotarł kolejny transport armatohaubic K9 z Korei Południowej

W niedzielę na terenie gdyńskiego portu rozładowano kolejną dostawę uzbrojenia dla Wojska Polskiego. W transporcie znajdowało się 18 fabrycznie nowych haubic samobieżnych K9A1. W efekcie wojska lądowe będą posiadały łącznie 66 sztuk tego uzbrojenia, które ma wzmocnić zdolności obronne państwa. Znajdzie się w wyposażeniu 16. Dywizji Zmechanizowanej.
17.12.2023

Thesta dostarcza marynarzom zestaw do pomiarów hydrograficznych, Homar-2

Przedstawiciele szczecińskiej firmy oraz polskiej Marynarki Wojennej podpisali protokół zdawczo-odbiorczy nowego wyposażenia dla Dywizjonu Zabezpieczenia Hydrograficznego MW, podlegający 3. Flotylli Okrętów.
15.12.2023

Lotnictwo polskiej Marynarki Wojennej wzbogaca się o trzy śmigłowce AW101

Na lotnisko w Darłowie należącym do 44. Bazy Lotnictwa Morskiego trafiły nowe maszyny, które wzmocnią komponent powietrzny morskiego rodzaju sił zbrojnych. Aktualnie trwa intensywne szkolenie ich załóg.
11.12.2023

PGZ Stocznia Wojenna z umową na dostawę wyposażenia dla fregat programu "Miecznik"

Gdyńska stocznia podpisała umowę z kanadyjską firmą OSI Maritime Systems na dostawę zintegrowanych systemów nawigacyjnych i mostkowych (Integrated. Navigation Bridge System INBS) dla trzech wielozadaniowych fregat budowanych dla polskiej Marynarki Wojennej.
05.12.2023

Ukraińskie drony zbierają żniwo wśród rosyjskich okrętów. Przełom w wojnie morskiej czy przedwczesny zachwyt?

Pomimo ograniczonego potencjału morskiego i blokady portów, Ukraińskie Siły Zbrojne zdołały uszkodzić szereg rosyjskich okrętów. Same tylko pojazdy bezzałogowe miały zatopić bądź uszkodzić osiem z nich. Dzięki temu idą do czołówki świata w zakresie skuteczności w walce na morzu i zwalczaniu wrogich okrętów. Pomimo niedogodności sięgają po innowacyjne rozwiązania w postaci wykorzystywanej floty morskich dronów.
13.11.2023

Kajakami zatrzymać statek. Wspierający Palestynę demonstranci nie chcieli dopuścić do dostarczenia broni Izraelowi

Realizowana od kilku dni akcja związana z hasztagiem "blocktheboat" przybrała na sile, a skali zjawiska władze portowe, policja oraz Straż Wybrzeża USA mogły się nie spodziewać. Osoby wyrażające poparcie dla Hamasu walczącego z Izraelem dążą wszelkimi metodami, by MV Cape Orlando nie dostarczył uzbrojenia i wyposażenia dla izraelskich żołnierzy.
08.11.2023

Bezzałogowy system powietrzny dla sił morskich przetestowany w warunkach morskich z pokładu francuskiej fregaty

Airbus Helicopters i Naval Group we współpracy z francuskimi Generalną Dyrekcją Uzbrojenia DGA (Direction génerale de l’armement) i Marynarką Wojenną przetestowały demonstrator bezzałogowego wiropłata morskiego SDAM (Système de Drone Aérien Marine/Naval Aerial Drone System) z pokładu wielozadaniowej fregaty wielozadaniowej (FREMM).
02.11.2023

Niemcy wcielają do służby specjalistyczny okręt do testów uzbrojenia minowego

Do służby jest wdrażany nowy nabytek Deutsche Marine, FGS Kalkgrund (Y898), którego zadaniem będzie prowadzenie testów wyposażenia minowego i przeciwminowego na Morzu Północnym oraz Bałtyckim. Aktualnie trwa wdrażanie załogi, a potem nastąpi oficjalne wcielenie okrętu do służby.
31.10.2023

ARC Defender ponownie z wizytą w BCT. Zbliża się też ARC Endurance

Do Portu Gdynia kolejny raz wpłynął statek towarowy wykorzystywany do przeładunków sprzętu dla amerykańskiej armii, w tym wykorzystywanych przez nią pojazdów. Obecnie stoi on przy Nabrzeżu Helskie 1, gdzie prace prowadzi BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy.
25.10.2023

SBU zdemaskowała i ściga biznesmena, który pomagał w produkcji wyposażenia dla rosyjskich okrętów

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zdemaskowała przedsiębiorce na Zakarpaciu, który był zaangażowany w produkcję zaawansowanego technologicznie sprzętu dla jednostek morskich Marynarki Wojennej Federacji Rosyjskiej. Przedsięwzięcie było prowadzone także w innych krajach, pod pozorem realizowania zleceń dla klientów z Bliskiego Wschodu.
24.10.2023

SG-301 Gen. Józef Haller już w służbie. Co skrywa najnowszy patrolowiec MOSG?

Wcielona oficjalnie do służby 12 października tego roku jednostka patrolowa typu OPV 70 Morskiego Rodzaju Straży Granicznej jest efektem dwóch lat prac francuskiej i polskiej branży stoczniowej. Choć przebiegało to burzliwie, dziś na gdańskim nabrzeżu można oglądać nowy nabytek polskich służb morskich, wyróżniający się na ich tle rozmiarami i przeznaczeniem.
13.10.2023

MON zatwierdza nowe uzbrojenie dla Wojska Polskiego, w tym Morskich Jednostek Rakietowych

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak zatwierdził umowy na uzbrojenie dla polskich sił zbrojnych. W jego ramach zostaną zakupione mosty towarzyszące MS-20 Daglezja-S, wozy dowodzenia Zawilec i pojazdy samochodowe dla Morskich Jednostek Rakietowych. Wykonano także aneks w zakresie dostawy amunicji 120 mm do moździerzy samobieżnych RAK.
11.10.2023

Damen zleca ABB dostawę zintegrowanego systemu zasilania i dystrybucji dla belgijsko-holenderskich fregat

Damen Naval wybrał firmę ABB na dostawcę zintegrowanego systemu zasilania i dystrybucji Onboard DC Grid dla nowych fregat zwalczania okrętów podwodnych (Anti-Submarine Warfare, ASW). Stocznia buduje cztery okręty, dwie dla Królewskiej Marynarki Wojennej Holandii (Koninklijke Marine) i dwie dla sił morskich Belgii (Marinecomponent/Composante marine). To druga współpraca obu firm. Na początku 2022 roku norweski oddział firmy otrzymał kontrakt na projekt fregaty F126 dla Marynarki Wojennej Niemiec (Deutsche Marine).
11.10.2023

Airmech na targach Baltexpo 2023

Od 10 do 12 października 2023 w gdańskim Amber Expo trwają targi morskie Baltexpo 2023. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży morskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, na którym można spotkać kluczowych graczy sektora morskiego. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy Airmech oferującej kompleksowe i profesjonalne wyposażenie jednostek pływających.
10.10.2023

Kongsberg dostarczy sprzęt naukowy dla nowego, niemieckiego statku do badań oceanicznych

Norweska firma Kongsberg zajmująca się sprzętem i technologią morską, dostarczy szereg wyposażenia naukowego, w tym czujniki naukowe i sprzęt do obsługi dla nowego, niemieckiego statku do badań oceanicznych, Meteor IV. Ma on pomóc w pozyskaniu nowej wiedzy na temat środowiska morskiego i wzmocnić wkład Niemiec w ochronę mórz.
10.10.2023

Damen Marine Components dostarczy urządzenia sterowe dla nowych okrętów chilijskiej marynarki wojennej

Firma Wärtsilä przyznała Damen Marine Components (DMC) kontrakt na dostarczenie urządzeń sterowych do dwóch okrętów desantowych-doków (amphibious transport dock, LPD) chilijskiej marynarki wojennej budowanych w chilijskiej stoczni ASMAR (Astilleros y Maestranzas de la Armada) w Varpalaiso. DMC dostarczy szereg energooszczędnych urządzeń do statków, które zmniejszą zużycie paliwa i wynikające z tego emisje.
28.07.2023

Politechnika Gdańska zaopatrzy nowe Kormorany w systemy Głuptak

Trzy niszczyciele min typu Kormoran II, przyszłe ORP Jaskółka, ORP Rybitwa i ORP Czajka, które Ministerstwo Obrony Narodowej zamówiło w czerwcu 2022 roku, będą wyposażone w opracowany na Politechnice Gdańskiej system obrony przeciwminowej o kryptonimie Głuptak. Kolejny raz wyposażenie okrętowe powstałe z udziałem uczelni pojawi się i będzie używane na okrętach polskiej Marynarki Wojennej.
27.07.2023

BAE Systems dostarczy US Navy najnowocześniejsze wyposażenie dla jej okrętów

Brytyjska firma BAE Systems, działająca w branży okrętowej, otrzymała od Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych kontrakt o wartości 15 milionów dolarów na dostawę nowej generacji cyfrowego interrogatora okrętowego. W ten sposób zapewni wydajność i bezpieczeństwo działania w zakresie prowadzenia ognia.
25.07.2023

NAPA zapewni wyposażenie dla nowych promów hybrydowych Finnlines kursujących po Bałtyku

Fińska firma żeglugowa Finnlines i zajmująca się oprogramowaniem morskim NAPA podpisały umowę na instalację elektronicznych rozwiązań do raportowania, monitorowania floty i zarządzania stabilnością na dwóch nowo zbudowanych statkach RoPax klasy Superstar.
21.06.2023

Thesta współtworzy system T-BWSS dla statków pływających po stałej trasie

Mająca swoją siedzibę w Szczecinie firma Thesta prezentuje w swojej ofercie system i oprogramowanie, który jest unikalną częścią Planu Zarządzania Wodami Balastowymi (Ballast Water Management Plan) wdrażanego dla jednostek nawodnych pływających po stałej trasie.
20.06.2023

Thales dostarczy kolejną partię wyposażenia dla fregat Typu 31

Koncern i Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii podpisały kontrakt, dzięki któremu Royal Navy otrzyma szósty okrętowy zestaw systemu misyjnego dla najnowszych fregat. Zostanie on zainstalowany w Portsdown Technology Park, obiekcie integracji brzegowej Royal Navy. Potencjalnie podobne wyposażenie pojawi się na wielozadaniowych fregatach programu Miecznik.
10.05.2023

Damen Marine Components dostarcza urządzenia sterowe dla nowego statku badawczego

Pojedynczy ster klapowy Barke został dostarczony przez Damen Marine Components (DMC) do stoczni Holland Shipyards Group w Hardinxveld-Giessendam. Tam został zamontowany na statku badawczym RV Prinsesse Ingrid Alexandra, który został zbudowany dla Norweskiego Instytutu Badań Morskich (IMR).
15.03.2023

Topowa jakość jachtów od Conrad Shipyard

Niedawno przekazany zamawiającemu superjacht ACE C144S wywołał duże zainteresowanie. Z zewnątrz najnowsza jednostka ze stoczni Conrad zachwyca swoim wyglądem oraz rozmiarami. Wnętrze również prezentuje najwyższy poziom wykonania. To wszystko jest efektem kilkuletniego wysiłku licznego zespołu, który na każdym etapie przedsięwzięcia dbał o najdrobniejsze detale.
24.02.2023

Kongsberg dostarczy sprzęt dla okrętu ratowniczego włoskiej Marynarki Wojennej

Norweska firma zajmująca się m.in. dostarczaniem wyposażenia i uzbrojenia okrętom zapewni istotne wyposażenie dla powstającego, nowego okrętu SDO-SuRS dla Marina Militare.
13.02.2023

Najnowocześniejszy, ekologiczny jacht z Polski już wkrótce na targach w Dubaju

Na targach Dubai International Boat Show stocznia Sunreef Yachts zaprezentuje całkowicie elektryczny Sunreef 80 Eco oraz jeden z najlepiej sprzedających się modeli katamaranów 60 Sunreef Power. Przez cały czas trwania imprezy, katamarany będą dostępne dla gości w Dubai Harbour Marina na stanowisku: MD-49, w dniach 1-5 marca.
02.02.2023

Damen Marine Components zdobywa pierwsze zamówienie w związku z budową statków w USA

Przedsiębiorstwo dostarczy cztery pakiety wyposażenia, a w każdym znajdują się m.in. w tym urządzenie sterowe, pięć wciągarek i dwa systemy sworzni holowniczych. Wszystko to dostarczy stoczni C&C Marine & Repair w USA dla czwórki nowobudowanych łodzi roboczych Multi Cats 3013. Pierwsze dwa statki zostaną dostarczone do Callan Marine Ltd., a dwa kolejne zbudowane z myślą o sprzedaży lub wynajmie na rynek amerykański. Część wyposażenia powstaje w Polsce.
08.01.2023

Poland Boat Show i Warszawski Salon Jachtowy. Airmech zaprasza

3 listopada w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie rozpoczną się targi Poland Boat Show i Warszawski Salon Jachtowy. Impreza potrwa cztery dni.
26.10.2022

Włocławek. Sprzęt za ponad 1,8 mln zł dla policyjnych wodniaków

Policyjni wodniacy z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, na co dzień patrolujący okolice Wisły i kilka jezior, otrzymali niezwykle przydatny w czasie służby sprzęt. To m.in. łódź motorowodna, dron, quady i rowery elektryczne.
08.10.2022

Bloomberg: Rosjanie sprowadzali swoje uzbrojenie z Syrii objętym sankcjami statkiem handlowym

W lipcu rosyjski statek handlowy Sparta II odbył rejs z Syrii do Rosji. Na pokładzie jednostki prawie na pewno znajdowało się uzbrojenie, sam statek jest objęty sankcjami USA - informuje Bloomberg. To pokazuje skalę strat Rosji na Ukrainie i potrzebę sięgania po rezerwowy sprzęt - komentuje agencja.
10.08.2022

Zachodniopomorskie. 400 tys. zł na poprawę bezpieczeństwa nad wodą

Cztery organizacje pozarządowe otrzymały łącznie 400 tys. zł. z budżetu państwa na wsparcie bezpieczeństwa na obszarach wodnych. Środki pozwolą m.in. na utrzymanie w gotowości sprzętu ratunkowego.
28.06.2022

Fama Sp. z o.o.

.
wciągarki ,suwnice ,silniki hydrauliczne ,żurawiki ,wciągniki ,trapy ,wyposażenie pokładowe ,wyposażenie maszynowni ,górnictwo morskie ,systemy trapowe ,systemy ratunkowo ratownicze ,przeglądy ,malarnia proszkowa ,cięcie laserowe ,obróbka maszynowa na obrabiarkach CNC ,prasy krawędziowe ,usługi gięcia ,linie do produkcji węży ,przewodów hydraulicznych

Cermar Industry Sp. z o. o.

konstrukcje offshore,konstrukcje okrętowe,konstrukcje offshorowe,zbiorniki,wyposażenie pokładowe,łodzie rybackie,marki morskie,podnośnik offshore,podnośniki offshore,offshore,moduły offshore,pale kotwiące do platform,platforma tłumiąca,rurociągi i platformy,uchwyt do podnoszenia wież ,uchwyt do podnoszenia wież wiatrowych,wyciągarki okretowe,wyciągarki okrętowe,zbiorniki ciśnieniowe,zbiorniki wypornościowe,wysięgniki palnikowe do platform,platforma do podnoszenia 3500 ton,konstrukcje morskie,konstrukcje typu offshore,konstrukcje mostów i kładek,wysięgniki palnikowe na platformy,zabezpieczenia antykorozyjne,hydraulik siłowa,hydraulika siłowa i elektryczna,produkcja zbiorników ciśnieniowych,wytwarzanie rurociągów o dużych gabarytach,przewóz konstrukcji ponadgabarytowych

Schiedel Sp. z o.o.

Schiedel Metaloterm to ponad 50-letnie doświadczenie w opracowywaniu systemów odprowadzania spalin m.in. dla przemysłu stoczniowego.
Systemy odprowadzania spalin dla przemysłu stoczniowego ,Spalanie opadów ,systemy odprowadzania spalin ,Super jachty ,Awaryjne źródła energii ,Super jachty ,kominy ,Innowacyjne systemy spalinowe dla przemysłu stoczniowego ,Tłumiki dla silników jachtów i statków ,Odprowadzanie spalin w super jachtach i statkach ,Platformy wiertnicze ,Systemy kominowe ,odprowadzanie spalin dla przemysłu offshore ,odprowadzanie spalin dla przemysłu energetycznego ,odprowadzanie spalin dla Konstrukcji Offshore ,Urządzenia Offshore ,Wyposażenie Offshore ,Wyposażenie platform wiertniczych ,Wyposażenie energetyki morskiej ,Ultralekkie systemy odprowadzania spalin dla przemysłu stoczniowego ,Inteligentne systemy odprowadzania spalin

Airmech - Marine Equipment

VITRIFRIGO,LIVERANI,KLIMATYZACJA JACHTOWA,KLIMATYZACJE JACHTOWE,JACHT,WYPOSAżENIE JACHTU,POMPY,POMPA,SYSTEMY gaśniczy,FM200,FM 200,vitrifrigo,klimatyzacja jachtowa,klimatyzacje jachtowe,jachty,wyposażenie jachtowe,lodówka,lodówki,lodówka kompresorowa,lodówka gazowa,lodówki gazowe,lodówka kompaktowa,lodówki kompaktowe,agregat chłodniczy,agregaty chłodnicze,chłodzący,chłodzące,self contained,pompy zęzowe,pompa zęzowa,pompa odśrodkowa,pompa samozasysająca,pompy samozasysające,pompy odśrodkowe,mantus,kotwica nierdzewna,kotwice nierdzewne,kotwica jachtowa,kotwice jachtowe,łańcuch cumowniczy,łańcuch galwanizowany,łańcuch kotwiczny,stal nierdzewna,stali nierdzewnej,isotta,kierownica,kierownice włoskie,kierownica włoska,włochy,stylowa,skórzana kierownica,skóra,armatura,pobór,denny,wyrzut,wody,zawór,zawory,króciec,króćce,mosiądzu,mosiądz,mosięrzne,brąz,brązu,brązowe,brass,bronze,wentylator maszynowni,wentylatory siłowni,wentylacja,wyciąg,wyciągowy,osiowy,osiowe,marine,statki,morskie,morski

AHB Service Sp. z o.o.

Remonty statków.
remont statku,naprawa silników okrętowych,silniki,remonty statków,remonty silników okrętowych,remonty urządzeń okrętowych,remont wyposażenie okrętowego,silniki okrętowe,remonty silników morskich,silniki morskie,silniki na statki,szlifownia wałów korbowych,honowanie tulei cylindrowych,remont pomp wtryskowych,części zamienne silników okrętowych,remont wind cumowniczych,remont wind kotwicznych,remont wind holowniczych,regulacja silników okrętowych,przekładnie okrętowe,reduktory,silnik główny,silnik pomocniczy,przeglądy i remonty kapitalne statków,wysokoprężnych silników głównych,pomocniczych,SULZER typ Z40,A20,WARTSILA,M.A.N. B&W,PIELSTICK,MAK,SKL,YANMAR,DAIHATSU

IRKO Sp. z o.o

budowa jednostek,bloków oraz sekcji okrętowych,konstrukcje stalowe,wyposażenie pokładowe,sekcje okrętowe,

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o.

offshore,urządzenia offshore,maszyny dla przemysłu morskiego,manipulatory do rurociągów,spawane konstrukcje stalowe,narzędzie kalibrujące odwierty,protektor przeciw pęczniejącym iłom,wyposażenie na statki,linie galwanizacji,zbiorniki wysokociśnieniowe,zbiorniki niskociśnieniowe,komory niskociśnieniowe,komory wysokociśnieniowe,obróbka skrawaniem,obróbka skrawaniem na tkarkach,obróbka skrawaniem na tokarkach,obróbka skrawaniem na wytaczarkach,wentylatorowe chłodnie wody,Rozwiertak PPPI do odwiertów gazu,Rozwiertak PPPI do odwiertów ropy

Navy-San Sp. z o.o.

MORSKIE SYSTEMY SANITARNE l CHŁODNICZE l WENTYLACYJNE
blachowanie,cięcie,palenie otworów,fundamenty)MORSKIE SYSTEMY SANITARNESystemy produkcji wody słodkiej (odsalanie – odwrócone osmozy)Systemy uzdatniania wody (mineralizowanie,zestawy hydroforowe,pompy,pompy próżniowe,pompy tłokowe)Systemy oczyszczania ścieków – automatyczny blok oczyszczania ścieków – „Rekin”Systemy odpowietrzeń zbiorników (filtry,filtry,navy san,lekkie konstrukcje stalowe,uchwyty,montaż elementów konstrukcyjnych,ślusarka okrętowa,konstrukcje stalowe,prace ślusarskie,spawanie,montaż wyposażenia pokładowego,remonty wyposażenie pokładowego,remont wyposażenia pokładowego,prace tokarskie,toczenie kołnierzy,toczenie tulei,toczenie dowolnych elementów tokarskich,prace kadłubowe,morskie systemy HVAC,systemy ściekowe,systemy grawitacyjne,systemy podciśnieniowe,morskie systemy wentylacyjne,morskie systemy grzewcze,systemy aquatherm,rurociągi wentylacyjne,morskie systemy sanitarne,systemy produkcji wody słodkiej,odsalanie,odwrócona osmoza

FONTAŃSKI Marine Supply Łukasz Fontański

Dystrybutor map i publikacji Admiralicji Brytyjskiej
mapy morskie,wyposażenie nawigacyjne,lampy nawigacyjne,pirotechnika,środki ratunkowe,immersion suit,żarówki nawigacyjne,navtex,flagi

Fast SA

ANTYKOROZJA | IZOLACJE | WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
antykorozja,izolacje,meble okrętowe,wyposażenie wnętrz okrętowych,piaskowanie,malowanie,

MAGMA Sp. z o.o.

Konstrukcje stalowe, podzespoły do statków
Konstrukcje stalowe,bramy,budowa konstrukcji statków,toczenie,obróbka,skrawanie,metale,pachoły,włazy,obejmy,uchwyty,pokrywy,korki denne,frezowanie,klapy,balustrady,żaluzje,drzwi,drabiny,spawanie,wyposażenie statków,konstrukcje aluminiowe

Kadam sp. z o.o.

Projektowanie i wyposażanie jednostek pływających.
projektowanie wnętrz,wyposażenie wnętrz okrętowych,pomiary drgań,pomiary hałasu,pomiary oświetlenia,próby prędkości statku,próby manewrowości statku,materace,wykładziny,meble okrętowe,zasłony okienne,zasłony kojowe,ręczniki,pościel,wyposażenie elektryczne

NOVA-NET

Sieci i sprzęt rybacki
nova net,novanet,sieci rybackie,sieci,artykuły rybackie,sprzęt rybacki,ubrania rybackie,wyposażenie rybackie,novanet,novaned,sprzęt dla rybaków,liny,linki,sznury,pływaki,wontony żyłkowe,żaki,miroże,drygawice żyłkowe i stylonowe,sieci do ciągnięcia,włoki,oklejnice,sieci podwieszane Japonki,przędza,ołowianka,korklina,sznury PP,tkaniny sieciowe,szycie sieci,wodery,ubranie morskie,ubranie sztormowe,narękawki rybackie ochronne,ubrania rybackie,buty rybackie,wiosła,haczyki mustad,iglice,odblaski radarowe,worki do sieci,

Zremb Chojnice S.A.

Producent konstrukcji stalowych i kontenerów.
konstrukcje stalowe,kontenery offshore,kontenery,kontenery dla przemysłu offshore,przemysł offshore,baskety,mudskip,transport szlamu morskiego,magazynowanie szlamu morskiego,kontenery rurowe,kontenery ładunkowe,kontenery i platformy na wyposażenie wojsk,kontenery na odpady radioaktywne

Hippo Trading & Consulting

pachoły okrętowe,pachoły nabrzeżne,wyposażenie kadłubów okrętowych,przewłoki rolkowe,rolki prowadzace,kluzy,włazy włazy awaryjne,schody okrętowe,,głowice wentylacyjne,,anody,korki denne,drabiny,oczepy ścianek Larsena,żaluzje. złącza,łączniki,uchwyty aparat. kontrolno-pomiarowej

GRIFFIN GROUP S.A. MARINE SP.K. GDYNIA, SZCZECIN, KOŁOBRZEG

sprzęt ratunkowy,łodzie ratunkowe i ratownicze,tratwy ratunkowe,morskie systemy ewakuacyjne,pirotechnika sygnalizacyjna,wyrzutnie linki,indywidualne środki ratunkowe,kombinezony,pasy ratunkowe,elektronika morska,radiopławy,transpordery,radiotelefony,oświetlenie do środków ratunkowych,wyposażenie środków ratunkowych,liny,systemy rurowe,Serwis,atestacja,tratwy,łodzie,żurawiki,haki,testy,kombinezony,pasy,silniki zaburtowe RFD,DSB,EUROVINIL,ZODIAC,SURVITEC,PLASTIMO,ARIMAR,MC MURDO,HANSEN PROTECTION,MULLION,RESTECH,COMPACT,DACON,PAINS WESSEX,COMET,PALFINGER HARDING,YAMAHA,ZODIAC MIL PRO,SAFFIN

P.P.H. MODUL Sp. z o.o.

kabiny sanitarne,kabiny stalowe,kabiny panelowe,kabinyna statki,platformy wiertnicze,kabiny dla budownictwa,hoteli,szpitali,akcesoria sanitarne,modul,drzwi okrętowe,meble,wyposażenie statków,remonty statków

P.U.H. BJT

BOAT & YACHT POWER
bjt,jachyt,łodzie,boat,yacht,power,nanni diesel,skippi yachts,holt,alamarin jet,selva,gimotors,fnm,marinediesel,diesel,silniki hybrydowe,steyermotors,silniki stacjonarne,silniki zaburtowe,osprzęt żeglarski,zestawy napędowe,okucia pokładowe,wyposażenie jachtów,pędniki,okucia masztowe,bloki kabestanowe,taśmy,antyslip,optimist akcesoria do jachtów,dekle holt,kabestany,wózki,szyny,bloczki,pontony typu Rib,osprzęt pokładowy

Paint-Investrem

antykorozja,usługi wyposażenie,usługi na jednostkach pływających,remonty,tankcoating,piaskarki,klimatyzatory,vibramaty,odkurzacze przemysłowe,pompy hydrodynamiczne o wysokim przełożeniu,przyrządy kontrolno-pomiarowe,nakładamy wszelkie rodzaje powłok malarskich,farby bezrozpuszczalnikowe,mastyki epoksydowe,etylokrzemiany,farby nawierzchniowe i dekoracyjne,powłoki antyporostowe oraz powłoki antypoślizgowe,wykonujemy kompleksowo metalizację natryskową,bezpyłowe czyszczenie powierzchni płaskich.

DENKHO sp. z o.o.

MARINE &
konstrukcje offshore,fundamenty i wyposażenie okrętowe,nadbudówki i sekcje kadłubów,urządzenia i konstrukcje specjalne,systemy rurarskie i hvac,projektowanie,inżynieria,fea,mes

MK Marine

Wyposażenie marin.
oznakowanie nawigacyjne,budowa pomostów,wyposażenie marin,emkamarine,emka marine,

Telmet

elektrowciągi,wciągarki,zawiesia,żurawiki,wózki widłowe,wyposażenie magazynów,obrabiarki

Komet Zakład Produkcyjno-Usługowy Sp. z o.o.

konstrukcje spawane,obróbkę mechaniczną,palenie blach plazmą cyfrową,wyposażenie okrętowe,zbiorniki wstawiane,zbiorniki okrętowe (wg katalogu CTD),włazy okrętowe wszystkich typów,włazy okrętowe płaskie z pokrywami do śrub,krągłe i owalne (wg PN-89/W/88031),włazy okrętowe z pokrywami: z zamknięciami klinowymi (PN-84/W-88027),z zamknięciami śrubowymi (PN-88W-88024),okrętowe głowice wentylacyjne nawiewno-wyciągowe (BN-91/3723),odpowietrzniki pokładowe okrętowe z zamknięciami kulowymi,bez zamknięć kulowych,drabiny okrętowe (BN-84/3713-01),schody stalowe pokładowe (czarne i ocynk),schody stalowe siłowni (czarne i ocynk),przejścia grodziowe,korytka kablowe,szyny kablowe,przejścia tulejowe,stójki wszystkich typów,pachoły,korki denne,obejmy,uchwyty,przemysł stoczniowy,wyposażenie siłowni okrętowych,zbiorniki olejowo-wodne z zaworami i płynowskazami,schody pokładowe i maszynowe,kraty pomostowe (greting),włazy i luki pokładowe.

FHU FALCO

Urządzenia i części zamiennych do statków.
urządzenia okrętowe,części zamiennych do statków,silniki Sulzer,MAN,B&W,turbosprężarki,sprężarki Sulzer-H. Cegielski,separatory Alfa-Laval,filtry oleju i paliwa,pompy,stery strumieniowe,wyposażenie statków,falco.

Dapologic Sp. z o.o.

dapologic,wykonawstwo wylewek i pokryć pokładów,kleje do wykładzin dywanowych,PCV,linoleum firmy Ball,podłogi specjalne,podłogi specjalistyczne,wykładziny w płytkach PCV,linoleum kolekcja Earth,drewno,kamień firmy Ovation Interior Flooring Design Limited,masy podłogowe i systemy podłóg A-60,samopoziomujących itp. firmy Danish Marine System A/S,wylewki podłogowe,samopoziomująca wylewka cementowa,podłoga pływająca (A60) z wygłuszaniem dźwięków,kasety tłumiące dźwięki i drgania,wylewki podłóg,podłogi na statki,wyposażenie statków

WyposazenieJachtow.pl (DIMI-SILVER)

Kompletne wyposażenie do jachtów.
barometry,boje,elektronika jachtowa,elektryka jachtowa,elementy matalowe jachtowe,kombinezony ratunkowe,kombinezony wypornościowe,kompasy,napęd spalinowe,odbijacze,przechyłomierze,przyrządy kreślarskie,pływaki,kambuz,sprzęt ratunkowy,sygnalizacja nawigacyjna,sygnalizacja pirotechniczna,tratwy,akcesoria żeglarskie,ubrania żeglarskie,ekwipunek żeglarski,wiatromierze,zegary okrętowe,bosak teleskopowy,Wyposażenie Jachtów,Kompasy Ritchie,Zegary,barometry,przechyłomierze,Hanseatic,liny,pirotechnika sygnalizacyjna,rakiety spadochronowe,pławki,race,boje,odbijacze,tratwy,pławki,knagi,beczki,kotwice,pelikany,kombinezony ratownicze,kombinezony robocze,kombinezony ratowniczo-robocze,silniki zaburtowe,silniki stacjonarne,kamizelki asekuracyjne,kamizelki pneumatyczne,koła ratunkowe,rzutki,uprzęże,Eval,pasy ratunkowe,liny asekuracyjne,oświetlenie nawigacyjne oraz wiele innych artykułów potrzebnych do wyposażenia jednostek pływających (jachtów,motorówek,kutrów,itd.)

Yachtfinishing&Repairs

Remonty i wyposażenie jachtów żaglowych i motorowych.
zimowanie łodzi,renowacja,jachty,jacht,łodzie,łódka,żaglowe,motorówka,motorowe,motor,żagiel,remonty,remont,dokumentacja,projekt,projekty,naprawy,budowa łodzi,budowa jachtów,wyposażenie jachtów

Nauta-Stal Sp. z o.o.

Okrętowe konstrukcje stalowe i aluminiowe.
okrętowe konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,remonty konstrukcji stalowych,remonty konstrukcji okrętowych,remonty konstrukcji alumoniowych,remonty statków,budowa statków,wyposażenie statków,stocznia,przebudowa jednostek pływających,bloki,kadłuby,sekcje stalowe,konstrukcje off shore

LAPROMECH Sp. z o.o.

Konstrukcje stalowe dla przemysłu stoczniowego
cięcie plazmą,piaskowanie,spawanie nierdzewki,filtry laminowane,osadniki,przejścia tulejowe,przejścia grodziwe,regeneracja bębnów hamulcowych,regeneracja chłodnic,obróbka skrawaniem,cięcie,gięcie,obróbka metali,walcowanie,produkcja dla przemysłu stoczniowego,zbiorniki wstawiane,filtry,schody,głowice nawiewowo - wyciągowe,bębny linowe,żurawiki przenośne,wyposażenie dla stoczni,produkcja hal przemysłowych,konstrukcje stalowe,tuleja grodziowa,tuleja pokładowa,przepusty,przejścia grodziowe,drabiny,włazy,zrebnice,

Conrad S.A.

jachty,luksusowe jachty,jachty motorowe,jachty żaglowe,budowa jachtów,remonty jachtów,wyposażenie jachtów stocznie jachtowe

Cremo Pol Sp. z O.O.

Producent łodzi.
łodzie,łodzie z laminatu,producent łodzi,wyposażenie łodzi

FLABRIA Bogdan Nowicki

Budujemy jachty na zamówienie.
stocznia jachtowa,stocznie jachtowe,jachty,żeglarstwo,budowanie jachtów,wyposażenie jachtów,budowa jachtów na zamówienie,stocznia jachtowa bojano,flabria 33,flabria 40,flabria 45,flabria 50

RUBO-OPERATOR Sp. z o.o.

Konstrukcje stalowe, Obróbka skrawaniem, Transport specjalistyczny,
maszty radarowe maszty sygnalizacyjne maszty antenowe maszty dziobowe i rufowe żurawiki łodziowe żurawiki łodziowo-tratwowe żurawiki pomocnicze suwnice wciągarki fundamenty i zamocowania pokrywy i włazy podesty,stójki,barierki schody i stopnie wyposażenie warsztatów i magazynów toczenie wiercenie roztaczanie frezowanie struganie dłtowanie szlifowanie przeładunki portowe transport portowy transport wielkogabarytowy przeładunki wielkogabarytowe

StalKons Ryszard Kleczkowski

wciągarki,konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,obróbka skrawaniem,spawanie stali,spawanie aluminium,wyposażenie łodzi,wyposażenie statków,żurawiki pomocnicze,zbiorniki paliwa i wody z aluminium i mat. nierdzewnych

Doormet Sp. z o.o.

drzwi,wyposażenie okrętowe,wyposażenie statków

FAMAK S.A. FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ

wyposażenie portów morskich suwnice portowe suwnice kontenerowe żurawie portowe żurawie hakowe żurawie chwytakowe dźwigi portowe

UNI-MEBEL S.C.

meble okrętowe,projektowanie okrętowe,meble,wyposażenie statków

Wetcab Trading sp. z o.o.

wyposażenie okrętowe,oświetlenie okrętowe i latarnie nawigacyjne,akcesoria łazienkowe,wewnętrzne drzwi okrętowe,grzejniki elektryczne,meble stalowe,Oświetlenie zewnętrzne,Oświetlenie p. wybuchowe,Gniazda kontenerowe

TIMOR Spółka Jawna

dostawcy części zamiennych oraz zaopatrzenia technicznego maszyn i urządzeń okrę
silniki główne,silniki pomocnicze,dostawca urządzeń okrętowych,urządzenia okrętowe,wyposażenie morskie,morskie wyposażenie techniczne,techniczne zaopatrzenie statków,shipchandler,shipchandlers,silniki morskie,silniki okrętowe,wyposażenie statków,SULZER,Sprężarki powietrza,turbosprężarki,

Euroship Service

Techniczne zaopatrzenie statków.
euroshipservice,Techniczne zaopatrzenie statków,Części zamienne dla przemysłu okrętowego,Części zamienne dla przemysłu okrętowego,zaopatrzenie statków,Silniki diesla,pompy,kompresory powietrza,zawory,łożyska,taśmy hamulcowe,statki,wyposażenie statków,silniki morskie,silniki okrętowe,sulzer,

Technoinstal Sp. z o.o.

izolacje rurociągów wraz z wszelkiego typu armaturą,izolacje zbiorników,izolacje kotłów,izolacje kanałów i szybów wentylacyjnych,termoizolacja,szyby spalinowe,chłodnie,instalacje klimatyzacyjne,instalacje ciepłownicze,stolarka okrętowa,dostawa i montaż mebli okrętowych,budowa,remonty i wyposażenie kabin oraz pomieszczeń na statkach,prace ślusarsko-blacharskie,prace izolacyjne,prace ogólno budowlane,remonty i rozruch siłowni okrętowych,montaż i demontaż okrętowych urządzeń pokładowych,montaż i demontaż maszyn i urządzeń siłowni okrętowych,remonty maszyn i urządzeń okrętowych,centrowanie układów napędowych,maszyn i urządzeń,prace ślusarsko-spawalnicze

Jbp sp. z o.o.

Budowa i wyposażenie jednostek morskich l Konstrukcje stalowe
budowa jednostek morskich,wyposażenie jednostek morskich,spawanie,sekcje,odstępki,rury,konstrukcje stalowe,rusztowania z materiałów powierzonych,produkcja statków i jednostek pływających,produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych,naprawa i konserwacja statków i łodzi,instalowanie maszyn przemysłowych,sprzętu i wyposażenia,produkcja konstrukcji metalowych i ich części,produkcja pozostałych zbiorników,cystern i pojemników metalowych,pozostałe specjalistyczne roboty budowlane,roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych,roboty związane z budową mostów i tuneli,demontaż wyrobów zużytych,naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych,produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków,produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych,jbp

Przedsiębiorstwo Jastra Sp. z o.o.,

Dostawy polskiego wyposażenia okrętowego i części zamiennych.
wyposażenie okrętowe,sulzer,techniczne zaopatrzenie statków,

SUN YACHT Sp. z o.o.

akcesoria cumownicze,jacht,jachty,wyposażenie jachtów,nawigacja,osprzęt jachtowy,pompy,silniki elektryczne,wyposażenie ratunkowe,wyposażenie wewnętrzne,osprzęt żaglowy,tkaniny żaglowe,tkaniny jachtowe

KCC Sp. z o.o.

wyposażenie okretowe,elektronika morska,techniczne zaopatrzenie statków,nawigacja,symulatory,gongi,dzwony,gwizdki powietrzne,syrenki elektryczne,reflektory poszukiwawcze,

J.C.L. J.Ciesielski Spółka z o.o

J.C.L. - J.Ciesielski Spółka z o.o. is small size Company representing foreign C
przemysł stoczniowy,wyposażenie statków,zaopatrzenie techniczne statków,ciesielski,ATLAS ELEKTRONIK GmbH,Naval Systems,sonary morskie,RHEINMETALL LANDSYSTEME GmbH,NITROCHEMIE ASCHAU GmbH

Z.P.U. CONCORDIA Sp. z o.o.

sekcje statków,grodzie,pokrywy lukowe,prowadnice,rampy,drzwi burtowe z wyposażeniem hydraulicznym i elektrycznym,konstrukcje stalowe mostów i wiaduktów,konstrukcje hal stalowych,

INTER - HYDRO Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,osprzęt okrętowy,wyposażenie okrętowe,pokrywy,wyposażenie kontenerów,drzwi grodziowe,napędy urządzeń dźwigowych,części dźwignic i żurawi,przenośniki taśmowe,listwy zębate,koła zębate,cięcie laserowe,hydraulika siłowa,cylindry hydrauliczne,zasilacze hydrauliczne,bloki zaworowe,zespoły napędowe,napędy urządzeń specjalnych,wysokociśnieniowe złącza hydrauliczne,

H.Cegielski-SERVICE Sp. z o.o. (filia Gdańsk)

Serwis urządzeń okrętowych,Wyposażenie statków,Techniczne zaopatrzenie statków,Silniki okrętowe,Siłownie okrętowe,Automatyka morska - remonty,przeglądy,serwisy

KADA Pracownia Projektowa

Pracownia wnętrz okrętowych.
izolacja,kada,projekt wnętrz,wyposażenie,jachty,meble,wnętrza statków,projektowanie,wnętrza

Porta Marine Service Sp. z o.o.

porta,portamarine,kraty,Prefabrykacja rurociągów,WYPOSAŻENIE STATKÓW,kraty offshore,kraty typu offshore,włazy,drabiny,zawory,regulatory,kosze,Konstrukcje stalowe Kraty pomostowe,Wyposażenie statków,

Seagull Marine

Marine equipment and spare parts.
Marine equipment and spare parts,SULZER ENGINES,Turbocharges,Pumps,Fuel and Oil separators,wyposażenie statków,turbosprężarki,silniki morskie,silniki okrętowe,pompy morskie,silniki sulzer,sulzer,turbo-chargers,separators,separatory,Repair / reconditioning Manufacturing

Werson

Produkcja i naprawa tapicerki jachtowej.
tapicerka jachtowa,produkcja tapicerki jachtowej,naprawa tapicerki jachtowej,meble,wyposażenie jachtów,

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.

CTM,CENTRUM TECHNIKI MORSKIEJ,OBR CTM S.A.,OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY CENTRUM TECHNIKI MORSKIEJ S.A.,technologie informatyczne,wyposażenie centrów dowodzenia i zarządzania,technologie łączności,technologie okrętowe,technologie podwodne,radiostacje,odbiorniki radiolokacyjne,zintegrowane systemy łączności,zintegrowane systemy okrętowe,technologie monitorowania i minimalizacji pól fizycznych,technologie ochrony katodowej,technologie przeciwudarowe,certyfikacja wyrobów w zakresie akredytacji MON,akredytowane laboratoria,badania kompatybilności elektromagnetycznej,badania środowiskowe i klimatyczne,badania odporności udarowej,badania wibroakustyczne,badania bezpieczeństwa użytkowania,badania rozkładu potencjału elektrochemicznego,badania pól magnetycznych i elektrycznych,SCOT,niszczyciel min,Kormoran,system zarządzania walką

ODYS Stocznia & Co.

Your best choice in building advanced steel construction.
budownictwo okrętowe,naprawy statków,konstrukcje stalowe,stocznia,budowa statków,instalacje biogazu,konstrukcje stalowe,rampy,platformy wiertnicze,stalowe konstrukcje lądowe,mosty,barki,pontony,statki rybackie,promy,rzeczne/morskie kontenerowców wielozadaniowych,jednostki obsługujących platformy wiertnicze,stocznie,statki budowa,wyposażenie,biuro projektowe,projektowanie jednostek pływających

Marco Marine sp. z o.o.

łodzie,nagrzewnice,statki akcesoria,tohatsu,lodówki,silniki,sterownia,wallas,wyposażenie,teleflex,jachty,pompy

SEA LANE LTD. Sp. z o.o.

MARITIME SERVICES
maritime services,crew managment,offshore,usługi stoczniowe,dźwigi stoczniowe,wyposażenie portów

P.H.U. AFRA Technical Marine Supply

wyposażenie statków,sprzęt ratunkowy,wyposażenie ratunkowe

J&A Yacht Equipment

windy kotwiczne,stery strumieniowe,generatory,filtry cummins,światła podwodne,oświetlenie jachtowe,wyposażenie jachtowe

ATK

atk,atk krupa,at krupa,krupa,cieplewo,owiewki,plexi,drzwi zejściowe gięte suwane,drzwi zejściowe proste do łodzi,okna kabin prysznicowych,okna przyczep kempingowych,osłony mebli wystawowych i biurowych,elementy gięte,podstawki,atk,wyposażenie jachtów,wyposażenie łodzi,usługi typu cięcie,gięcie,szlifowanie,frezowanie,polerowanie,matowienie -plexi.

STATEK-SERWIS

Techniczne zaopatrzenie statków.
techniczne zaopatrzenie statków,wyposażenie łodzi,wyposażenie jachtów,zaopatrzenie statków,shipchandlers,shipchandler,wypzi,osażenie łod

Moskit - Alupływaki

Platformy pływające.
alupływaki,platformy pływające,sterówki,wyposażenie jednostek pływających,meble,meble na statki,pontony,łodzie,pływaki,platformy,

Stalkone Sp. z o.o.

Stalkone,usługi rusztowaniowe,montaż rusztowań,demontaż rusztowań,dzierżawa rusztowań,regeneracja rusztowań,konstrukcje stalowe,remonty maszyn i urządzeń okrętowych,hydraulicznych,mechanicznych,obróbkę skrawaniem,wyposażenie dla rolnictwa

HYDRO-NAVAL Sp. z o.o.

Produkcja dla przemysłu offshore i Marynarki Wojennej, produkcja wind okrętowych
windy kotwiczne i łańcuchowe windy rybackie windy hydrograficzne windy sejsmiczne,CTD windy badawcze,kablowe windy ładunkowe wyposażenie dla offshore: kosze inspekcyjne systemy obsługi rur wiertniczych żurawie specjalne windy dźwigowe urządzenia dla Marynarki Wojennej systemy RAS systemy podawania paliwa i wody urządzenia do obsługi łodzi abordażowych napędy sonarów podkadłubowych

Pascal Sp. z o.o.

wyposażenie jachtów,wyposażenie statków,hydraulika siłowa,wyposażenie żaglowców i dużych jachtów,osprzęt pokryw luków

Marine Production and Service

PRODUCENT KUTRÓW RYBACKICH - GDAŃSK
LAMINAT POLIESTROWO-SZKLANY,SERWIS ŁODZI MOTOROWYCH,SILNIKI VOLVO PENTA,MERCRUISER,CUMMINS,YANMAR,SILNIKI ZABURTOWE EVINRUDE,MERCURY,YAMAHA,STERY STRUMIENIOWE SIDE POWER,WINDY KOTWICZNE QUICK,GENERATORY FISCHER PANDA,ONAN,PAGURO,KOHLER,OGRZEWANIE I KLIMATYZACJA WEBASTO,POMPY WODY JABSCO,RULE,TOALETY JABSCO,JOHNSON PUMPVITRIFRIGO,LIVERANI,KLIMATYZACJA JACHTOWA,KLIMATYZACJE JACHTOWE,JACHT,WYPOSAżENIE JACHTU,POMPY,POMPA,SYSTEMY gaśniczy,FM200,FM 200,vitrifrigo,klimatyzacja jachtowa,klimatyzacje jachtowe,jachty,wyposażenie jachtowe,lodówka,lodówki,lodówka kompresorowa,lodówka gazowa,lodówki gazowe,lodówka kompaktowa,lodówki kompaktowe,agregat chłodniczy,agregaty chłodnicze,chłodzący,chłodzące,self contained,pompy zęzowe,pompa zęzowa,pompa odśrodkowa,pompa samozasysająca,pompy samozasysające,pompy odśrodkowe,mantus,kotwica nierdzewna,kotwice nierdzewne,kotwica jachtowa,kotwice jachtowe,łańcuch cumowniczy,łańcuch galwanizowany,łańcu

Drew-Nauta Sp. z o.o.

meble,meble okrętowe,wyposażenie jednostek pływających,wyposażenie wnętrza statku,

Baltec Marine

baltec marine,scrubbers,skrubery,płuczki,wyposażenie wnętrz

RYANS Ship Supply LTD

zaopatrzenie,statków,części zamienne,zaopatrzenie,spożywcze,artykuły,eksploatacyjne,usługi,portowe,części,maszynowe,elektryczne,pokładowe,kuchnia,wyposażenie,kabiny,gdynia,gdańsk,szczecin,swinoujscie,filtry,pompy,węże,przemysłowe,zawory,kalibracja,inspekcje,zbiorniki,czyszczenie,załoga,transport

STAL COMPLEX Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,budowa statków,remonty statków,budowa katamaranów,budowa barek,kontenery,wyposażenie statków

Vogen

KONSTRUKCJE OFFSHORE, RO-RO, W TYM DLA MARYNARKI WOJENNEJ
pokrywy lukowe,konstrukcje stalowe,offshore,wyposażenie statków,gangway,Vogen,linkspany,pontony,sekcje statków,rampy Ro-ro,offshore,grab,konstrukcje offshore,marynarka wojenna,konstrukcje portowe,konstrukcje nabrzeżowe

Wisła Aluminium Sp. z o.o.

stocznia,trudne technologicznie aluminiowe konstrukcje,aluminiowe kadłuby dla małych i średnich jednostek pływających,szybkie łodzie patrolowe,statki ratownicze,jachty pełnomorskie żaglowe,motorowe,katamarany,nadbudówki na duże jachty motorowe,statki rybackie,maszty,zbiorniki,wyposażenie statków,łodzi,jachtów itp.

METRICA Artur Kopa

Wzorcowanie narzędzi pomiarowych,sprzedaż narzędzi pomiarowych,system pomiarowy do kontroli spoin i połączeń,zarządzanie wyposażeniem pomiarowym,szkolenia metrologiczne,metrologia,pomiary

Banco Sp. z o.o.

BANCO jest producentem mebli metalowych, opraw oświetleniowych, drzwi okrętowych
meble okrętowe,meble metalowe,wyposażenie kabin,wyposażenie kajut,szalunki,kabiny mokre

P.P.CONREX S.C.

Zaopatrzenie techniczne statków.
wyposażenie okrętowe,techniczne zaopatrzenie statków,shipchandler,zaopatrzenie statków

BTT AUTOMATYKA Sp. z o.o.

Technika podwodna.
btt,bttautomatyka,btt automatyka,technika podwodna,wyposażenie i sprzęt nurkowy,pojazdy podwodne,sonary,echosondy,automatyka,napędy elektryczne,nagrzewanie indukcyjne,falowniki,FALOWNIK,NAPĘD,SERWIS,TECHNIKA PODWODNA,NAGRZEWANIE INDUKCYJNE,PARUEX,EUROTHERM,SERWONAPĘD,FALOWNIKI,ZASILACZE,SERWONAPĘDY,PRZEMIENNIKI,NAPĘDY,AUTOMATYKA,

ZAG Sp. z o.o.

KONTENERY I KONSTRUKCJE STALOWE
kontenery,konstrukce stalowe,lakierowanie,haki,tlenowe cięcie blach,systemy hakowe,systemy linowe,pojazdy specjalistyczne,wyposażenie portów,przeładowywacze portowe kontenerowe

ROMEKO marine sp. z o.o.

Your Marine Solutions Provider
Silniki morskie,urządzenia okrętowe,części zamienne,Sulzer / HCP H. Cegielski: AL20D,AL20R,AL20H,AL25,ATL25,ASL25,S20,BAH22,TAD48,Sulzer / Zgoda Świętochłowice: ZL40/48,ZV40/48,ZAL40,ZAV40,ZAL40S,ZAV40S,Sulzer: RTA52,RTA58,RTA62,RND68,RND76,RND90,MAN B&W: L28/32H,L23/30H,L27/38,L23/30,L28/32,MAN B&W: L35MC,L42MC,L45GFCA,L45GB,L50MC,S50MC,L55GFCA,L60MC,S60MC,L70MC,K45GF,K62EF,K67GFCA,K74EF,urządzenia klimatyzacyjne (KLIMOR,MAWENT,PBUCH),urządzenia alarmowe i sterujące (ELMOR,FAMOR,MERAMONT),stery strumieniowe,(ZAMECH),Kotły okrętowe (Gdansk Shipyard,Marine Metal),chłodnice (air,oil,water),Condensers,Evaporators (FUO,KLIMOR,sprężarki,sprężarki powietrza,Cegielski: SE-160A,SC-115,SF-125,SD-135,sprężarki chłodnicze WUCH Debica W92,Ponar MRZ,żurawiki i dźwigi okrętowe (FAMA,SEZAMOR,TOWIMOR),silniki elektryczne (BESEL,CELMA,ELMOR,EMIT,INDUKTA),wyposażenie elektryczne (APATOR,APENA,ELDIS,ELESTER,ELTRON,EMA-ELFA,MERATRONIC,MIFLEX,RELPOL i innych producentów),filtry (WARMA,HY

MARTEC Polska Sp. zo.o.

MARTEC Poland Ltd. to stocznia jachtowa o wieloletniej tradycji.
Budowa i remont jachtów,stocznia jachtowa,wyposażenie jachtów,zimowanie jachtyów,wyciąganie jachtów z wody,wodowania,przygotowanie do sezonu,naprawa jachtów,remonty jachtów,

GAFAKO

Produkcja dla przemysłu offshore.
urządzenia offshorewyposażenie offshoreprodukcja urządzeń offshore

Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS Sp. z o.o.

meble,meble na statki,meble okrętowe,wyposażenie statków,wyposażenie jachtów,grodzie i szalunki metalowe,

PARTNER-SHIP

wyposażenie statków,obróbka metali,konstrukcje stalowe,toczenie,frezowanie,szlifowanie,spawanie,dłutowanie,przekładnie zębate,windy kotwiczne,windy cumownicze,windy kotwiczno-cumownicze,chwytaki,produkcja i remonty urządzeń okrętowych,wytaczanie,cięcie,koła łańcuchowe,koła linowe,przewłoki,kabestany,wciągarki,przekładnie ślimakowe,osprzęt przeładunkowy,trawersy,uchwyty,zawiesia,naczepy,rolltrailery,chwytaki,żurawie,suwnice,remonty,suwnice bramowe,statki,port szczecin,port świnoujście,holownik,barka,obróbka wiórowa metali,remonty układarek,obróbka mechaniczna,obróbka ręczna,toczenie,tokarki,wiercenie,wiertarki,przeciąganie,przeciągarki,szlifowanie,szlifierki,frezowanie,frezarki,obwiedniówka,obwiedniowe,gwintowanie,gwintowniki,obróbka gwintów,obróbka kół zębatych,rozwiercanie,prace wiertarskie,prace frezarskie,pracefrezerskie,prace tokarskie,prace szlifierskie,przeciągarki,gładzenie,honowanie,dogładzanie,docieranie,toczenie gwintów,frezowanie gwintów,szlifowanie gwintów,walcowanie gwintó

PROWAVE

czarter,sprzedaż jachtów,jachty,serwis jachtów,zimowanie,wodowanie,slipowanie,malowanie,antyfuling,serwisowanie jachtów,dostarczanie jachtów,transprot jachtów,wyposażenie jachtów,kompozyty,dostawa kompozytów,produkcja laminatów,produkcja jachtów,produkcja motorówek,agent,broker jachtowy,wyposażenie żeglarskie,odzież żeglarska,regaty,eventy regatowe,zawody dla firm,imprezy firmowe,wakeboard,SUP,kajaki,imprezy morskie,wieczory na jachcie,treningi regatowe,treningi żeglarskie,pływanie turystyczne,marina,miejsce w marinie,miejsce w porcie,Selden,Harken,Dometic,Vector Sails

MARS SHIPYARDS & OFFSHORE

stocznia,offshore,oil & gas,wind power,remonty statków,budowa statków,petrochemia,msr gryfia,morska stocznia remontowa gryfia,konstrukcje stalowe,rurociągi przesyłowe,wyposażenie offshore,górnictwo morskie,obróbka maszynowa,zwijanie blach,biuro projektowe,nauta,epg,energomontaż-północ,

Pływające domy hitem wodnej turystyki. Powstają na Żuławach

Można w nich zwiedzać świat bez wychodzenia z domu. To pływające domy z napędem – hit wodnej turystyki. Są ekologiczne, nowoczesne i luksusowe. Dodatkowo ich wyposażenie można dobrać indywidualnie. Jednostki produkowane są w fabryce tuż obok przystani w Błotniku na Żuławach.
17.10.2016

Dziękujemy za wysłane grafiki.