• <
premium

Projektowanie i wyposażanie jednostek pływających.

Dane kontaktowe

  • Adres: 84-230 Rumia, Klonowa 1
  • Telefon: 512 496 058
  • E-mail: kadamspzoo@gmail.com

Udostępnij

Firma „KADAM” założona została w 1999 roku jako zespół projektowy prowadzący prace projektowo-obliczeniowe z zakresu projektowania wnętrz okrętowych oraz dynamiki i akustyki konstrukcji okrętowych – zarówno pod kątem obliczeń teoretycznych, jak i pomiarowym.


Obecnie zespół nasz składa się z grupy inżynierów rożnych specjalności. W 2014 roku dołączył do nas zespół elektryków i ślusarzy.


Prace projektowe prowadzimy na etapach projektów od akwizycyjnego, poprzez kontraktowy, techniczno- roboczy, aż po wykonanie dokumentacji zdawczej. Oferujemy prowadzenie nadzoru bezpośredniego nad pracami wyposażeniowymi części mieszkalno –bytowych statku, wyposażenia pokładowego oraz elektrycznego.


Idąc za potrzebą rynku w 2007 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o dostawy i aplikacje wyposażenia części mieszkalno – bytowej jednostek pływających, a od 2014 roku - wyposażenia elektrycznego.


Współpracujemy z czołowymi producentami wyposażenia okrętowego, a wszelkie oferowane przez nas wyposażenie posiada niezbędne atesty wynikające z przepisów bezpieczeństwa.


W 2012 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługę czyszczenia wykładzin dywanowych, tapicerek i zasłon wiszących oraz posadzek przy pomocy generatora pary. Usługa pozwala na szybkie usuniecie plam i zanieczyszczeń, a powierzchnia w bardzo krótkim czasie jest sucha. Usługa może być wykonywana podczas postoju statku w porcie lub w stoczni.

W ofercie naszej znajdą Państwo kompleksową obsługę począwszy od projektu poprzez doradztwo, po aplikację wyposażenia.

Oferta

Oferta naszej firmy obejmuje:


- prace projektowe z zakresu wyposażenia wnętrz, elektro-energetyki i automatyki, wyposażenia pokładu (w tym obliczenia urządzeń holowniczych i cumowniczych) oraz obliczenia teoretyczne,
- analizy akustyczne wraz z zaleceniami dla wszelkich konstrukcji pływających,
- analizy drgań wraz z zaleceniami dla wszelkich konstrukcji pływających,
- wizualizacje 3D (zewnętrze i wnętrze obiektu pływającego),
- aktualizacja i uzupełnianie dokumentacji klasyfikacyjnej jednostek będących w eksploatacji z zakresu wyposażenia wnętrz i pokładu,
- pomiary w morzu i przy nabrzeżu drgań, hałasu, natężenia oświetlenia, prędkości i manewrowości statku, pomiary instalacji elektrycznych i energetycznych;
- aplikacja wyposażenia wnętrz mieszkalnych i bytowych, w tym: naprawa wylewek podłogowych i podłóg pływających, dostawa i montaż wykładzin podłogowych dywanowych i elastycznych, dekoracji okiennych i kojowych, dostawa pościeli i ręczników oraz obrusów (w tym plamoodpornych), dostawa materacy, dostawa i montaż rolet do pomieszczeń mieszkalnych i bytowych oraz do sterówki.
-aplikacja wyposażenia elektrycznego , elektro-energetycznego oraz automatyki okrętowej.

Kontakt do działów firmy

KADAM Sp. z o.o.

84-230 Rumia, ul. Klonowa 1

NIP: 5882404801 REGON: 222121424
+ 48 512 496 058
e-mail: kadamspzoo@gmail.com

www.kadamsc.eu

Opis dodatkowy

projektowanie wnętrz, wyposażenie wnętrz okrętowych, pomiary drgań, pomiary hałasu, pomiary oświetlenia, próby prędkości statku, próby manewrowości statku, materace, wykładziny, meble okrętowe, zasłony okienne, zasłony kojowe, ręczniki, pościel, wyposażenie elektryczne

Dziękujemy za wysłane grafiki.