• <
escort_980x120_gif_2020

Najnowocześniejszy, ekologiczny jacht z Polski już wkrótce na targach w Dubaju

rk

02.02.2023 14:12 Źródło: Sunreef Yachts
Strona główna Przemysł Jachtowy, Turystyka Morska, Żeglarstwo Morskie Najnowocześniejszy, ekologiczny jacht z Polski już wkrótce na targach w Dubaju

Partnerzy portalu

Najnowocześniejszy, ekologiczny jacht z Polski już wkrótce na targach w Dubaju - GospodarkaMorska.pl
Sunreef Yachts

Na targach Dubai International Boat Show stocznia Sunreef Yachts zaprezentuje całkowicie elektryczny Sunreef 80 Eco oraz jeden z najlepiej sprzedających się modeli katamaranów 60 Sunreef Power. Przez cały czas trwania imprezy, katamarany będą dostępne dla gości w Dubai Harbour Marina na stanowisku: MD-49, w dniach 1-5 marca.

 Sunreef 80 Eco jest w tym momencie najbardziej zaawansowanym ekologicznym jachtem luksusowym na świecie. Jednostka posiada rewolucyjny system paneli słonecznych wbudowanych w kadłuby katamaranu, nadbudówkę, bimini i maszt. Jest również w stanie generować czystą energię podczas żeglugi, dzięki nowoczesnemu systemowi hydrogeneracji. Prezentuje się jako wszechstronny i nowoczesny jacht motorowy, oferujący wysoki poziom komfortu i pełną swobodę w dostosowywaniu się do potrzeb klienta. Ten luksusowy katamaran posiada między innymi garaż rufowy, obszerny pokład słoneczny i salon z panoramicznym przeszkleniem. Wyróżniać się ma także łatwością w manewrowaniu, będąc zdolnym do podróżowania zarówno z wykwalifikowaną załogą, jak i tylko z udziałem właścicieli i ich gości (maksymalnie 12 osób).

Gospodarka Morska
Sunreef Yachts
Gospodarka Morska
Sunreef Yachts

Wymiary jednostki to 18,3 metra szerokości i 10,7 metra szerokości. Jako silniki są wykorzystywane dwa 300 HP i kolejne dwa 850 HP. Zbiorniki paliwa są zdolne zabrać do 10 000 litrów. Ponadto jacht może przewozić także do 800 litrów wody słodkiej w zbiornikach. Dzięki imponującej szerokości, 60 Sunreef Power może pochwalić się rozległym salonem, który wraz z kokpitem rufowym tworzy wygodną półotwartą przestrzeń do wypoczynku. Jej atutem są bogate przeszklenia, dzięki którym salon wypełnia naturalne światło. Funkcję i wygląd obszernych kabin można z łatwością spersonalizować według potrzeb każdego właściciela.

Zewnętrzne strefy relaksacyjne katamaranu obejmują duży taras dziobowy i kokpit rufowy z przestrzenią do spożywania posiłków i wypoczynku. Platforma hydrauliczna na rufie oferuje fantastyczne warunki do kąpieli słonecznych i uprawiana sportów wodnych. Nasłoneczniony pokład może bez trudu pomieścić jacuzzi, bar, stół oraz siedziska i materace.

Przedstawiciele firmy będą do dyspozycji gości przez cały czas trwania Dubai Boat Show. 

Sunreef Yachts to działająca od lat w Polsce firma z siedzibą w Gdańsku, która może się poszczycić wykonaniem ponad 140 jachtów, tak żaglowych, jak i motorowych. Oferuje swoje produkty dla klientów na całym świecie, reprezentując polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju czy też Singapurze.

Gospodarka Morska
Sunreef Yachts
taurus_sea_power_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.