• <
plus

Konstrukcje stalowe, Obróbka skrawaniem, Transport specjalistyczny,

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-185 Gdynia, Gołębia 1
  • Telefon: 58 627 14 40
  • Fax: 58 627 14 40
  • E-mail: biuro@rubo-operator.pl

Udostępnij

Rubo-Operator Sp. z o.o. została utworzona w grudniu 2009 roku w wyniku zakupu przez Grupę RUBO spółek \"Unitrans” i „Euro-Rusztowania”, świadczących dotychczas usługi i produkującą wyroby na potrzeby Stoczni Gdynia S.A. W wyniku przekształceń własnościowych powstała spółka o nazwie Rubo-Operator.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu pracowników za główne cele postawiliśmy sobie profesjonalne i terminowe wyko- nawstwo zgodnych z projektem konstrukcji stalowych, świad- czenie wysokiej jakości usług w zakresie prac remontowych na statkach oraz remontów maszyn i urządzeń okrętowych.

Zajmujemy się obsługą eksploatacyjną sieci z mediami, oraz świadczymy usługi w zakresie prac remontowych oraz obsługi transportem technol- ogicznym i specjalistycznym. Nasz potencjał ludzki i techniczny pozwala nam spełnić profesjonalnie potrzeby naszych Klientów.

Oferta

KONSTRUKCJE STALOWE :

Dział konstrukcji stalowych wykonuje konstrukcje zarówno na potrzeby przemysłu okrętowego jak i budownictwa i remontów obiektów lądowych. Posiadamy dział projektowo-technologiczny dzięki któremu mamy możliwość realizacji kompleksowej konstrukcji stalowych. Pełna obsługa Stoczni Gdynia S.A. w zakresie prefabrykacji wyposażenia okrętowego oraz terminowa realizacja wielkogabarytowych dla przemysłu okrętowego pozwala nam zdobywać bogate doświadczenie i spełniać wszystkie oczekiwania klientów.

Wykonujemy m.in.:
maszty radarowe
maszty sygnalizacyjne
maszty antenowe
maszty dziobowe i rufowe
żurawiki łodziowe
żurawiki łodziowo-tratwowe
żurawiki pomocnicze
suwnice
wciągarki
fundamenty i zamocowania
pokrywy i włazy
podesty, stójki, barierki
schody i stopnie
wyposażenie warsztatów i magazynów

OBRÓBKA SKRAWANIEM :

Wykonujemy szeroki zakres obróbki skrawaniem z materiałów własnych lub powierzonych w zakresie:
toczenia
wiercenia i roztaczania
frezowania, strugania i dłutowania
szlifowania

USŁUGI TRANSPORTOWE:

Obsługujemy transportem technologicznym i specjalistycznym cały proces budowy statków w Stoczni Gdynia S.A., świadczymy usługi wózkami widłowymi, podnośnikami samochodowymi do prac konserwacyjno-malarskich do trójmiejskich stoczni, świadczymy usługi dźwigowe dźwigami o udźwigu do 45T, przewozimy ładunki wielkogabarytowe na terenie całej Polski.

Posiadane grupy środków transportu:
samochody osobowe
samochody dostawcze
samochody ciężarowe
ładowarki samochodowe
wywrotki
dźwigi samochodowe
ciągniki
sztaplarki czołowe i boczne
wózki akumulatorowe
podnośniki samochodowe
przyczepy
pojazdy specjalistyczne.

Opis dodatkowy

maszty radarowe maszty sygnalizacyjne maszty antenowe maszty dziobowe i rufowe żurawiki łodziowe żurawiki łodziowo-tratwowe żurawiki pomocnicze suwnice wciągarki fundamenty i zamocowania pokrywy i włazy podesty, stójki, barierki schody i stopnie wyposażenie warsztatów i magazynów toczenie wiercenie roztaczanie frezowanie struganie dłtowanie szlifowanie przeładunki portowe transport portowy transport wielkogabarytowy przeładunki wielkogabarytowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.