• <
plus

Techniczne zaopatrzenie statków.

Dane kontaktowe

  • Adres: 70-772 Szczecin, ul. Bagienna 36c
  • Telefon: tel. +48 91 431 73 30
  • Fax: fax +48 91 431 73 15
  • E-mail: euroship@euroshipservice.pl

Udostępnij

Firma EUROSHIP SERVICE powstała w 2001 roku jako przedsiębiorstwo prywatne, stworzone przez absolwentów Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie z praktyką i doświadczeniem w pracy na statkach morskich oraz Stoczni Szczecińskiej przy budowie nowych jednostek.

Od momentu powstania firmy, jej działania skupiły się na stworzeniu takiej oferty, która potrafiłaby spełnić oczekiwania Armatorów w zakresie takiego zaopatrzenia statków w maszyny i urządzenia, a także w części zamienne i eksploatacyjne, które zagwarantuje im nieprzerwane funkcjonowanie. Dzisiaj możemy powiedzieć, iż proces tworzenia zaplecza biurowo-magazynowego oraz procedur zakończył się pełnym powodzeniem a nasze starania zaowocowały tym, że naszym klientom oferujemy produkty wysokiej jakości, z maksymalnie krótkim czasem realizacji i po możliwie niskich cenach.

Aby wyjść Państwa potrzebom na przeciw Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę asortymentową, podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, poszukujemy nowych źródeł zaopatrzenia, obniżamy koszty transportu oraz usprawniamy procedury i obniżamy koszty własne.

Oferta

zNasza oferta
Nasza firma zajmuje się dostarczaniem szerokiej gamy asortymentu związanego z technicznym zaopatrzeniem statków. W celu poprawy wygody przeglądania oferty, towary zostały podzielone na następujące grupy:

Części zamienne dla przemysłu okrętowego
Silniki diesla
Pompy
Kompresory powietrza
Chłodnictwo i klimatyzacja
Oczyszczanie
Zawory
Inne części zamienne
Raybestos - Taśmy hamulcowe
Controlmatica - Regulatory poziomu dla przemysłu okrętowego
Vesconite - Łożyska steru i wału śrubowego
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt do działów firmy

Euroship Service
36c Bagienna str.
70-772 Szczecin
Poland tel. +48 91 431 73 30
fax +48 91 431 73 15
fax +48 91 461 57 44
e-mail: euroship@euroshipservice.pl
www: http://www.euroshipservice.pl

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

euroshipservice, Techniczne zaopatrzenie statków, Części zamienne dla przemysłu okrętowego, Części zamienne dla przemysłu okrętowego, zaopatrzenie statków, Silniki diesla, pompy, kompresory powietrza, zawory, łożyska, taśmy hamulcowe, statki, wyposażenie statków, silniki morskie, silniki okrętowe, sulzer,

Dziękujemy za wysłane grafiki.