• <

Platformy pływające.

Dane kontaktowe

  • Adres: 05-084 Leszno k/W-wy, Sochaczewska 57
  • Telefon: 48 603 772 749
  • Fax: 48 22 725 92 51
  • E-mail: moskit@moskit.com.pl

Udostępnij

Nasza firma specjalizuje się w budowie wszelkiego rodzaju platform pływających z przeznaczeniem komercyjnym według projektu klienta. Budujemy je na dwóch, trzech lub czterech pływakach o różnych średnicach i długościach z blachy aluminiowej o grubości 3 lub 4 mm, odpornej na korozję w warunkach wody morskiej. Na życzenie klienta platformę wykonujemy w elementach dających się łatwo transportować (zobacz zdjęcia platformy wiertniczej w zakłace \"Komercyjne\"). Podajemy przykładową wyporność platformy długości 10-ciu metrów na 4-ech pływakach o średnicy 1,1m, uwzględniając wagę platformy i przyjmując, że będzie zanurzona do połowy średnicy pływaków 16 ton – czyli – taką platformę można obciążyć ładunkiem o wadze 16 ton – linia wody będzie wtedy na poziomie połowy średnicy pływaków.

Oczywiście wykonujemy także platformy do celów rekreacyjnych, które stanowią podstawę do budowy katamaranów, domków wodnych, jednostek dla wędkarzy, myśliwych itp..

Oferujemy same pływaki lub ustalany przez klienta zestaw. W zestawie mogą znaleźć się: pływaki, poprzeczki, wodoodporna, laminowana sklejka pokładowa, pawęż, barierki, sterówki, bakisty, górne (słoneczne) pokłady, stelaże daszków (bimini).

Nasz klient jest na bieżąco informowany o etapie realizacji jego zamówienia – wysyłamy e-maile zawierające informację i zdjęcia z każdego etapu produkcji.

Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest wpłacenie przez klienta 30% zaliczki.
Pozostała część kwoty wymagana jest dopiero tuż przed odbiorem/wysyłką.

Wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji łódki/platformy klient otrzymuje razem z fakturą.

Opis dodatkowy

alupływaki, platformy pływające, sterówki, wyposażenie jednostek pływających, meble, meble na statki, pontony, łodzie, pływaki, platformy,

Dziękujemy za wysłane grafiki.