• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 14-100 Ostróda, Grunwaldzka 74
  • Telefon: + 48 89 646 30 77
  • Fax: + 48 89 646 03 73
  • E-mail: modul@modul.com.pl

Udostępnij

PPH MODUL Sp. z o.o. jest prywatną polską firmą produkującą wysokiej jakości kabiny sanitarne na wszystkie rodzaje statków, platformy wiertnicze oraz dla budownictwa lądowego w bardzo konkurencyjnych cenach.

Założony w 1990 roku PPH MODUL wykazał bardzo wysoką dynamikę rozwoju zwiększając wielokrotnie wielkość produkcji. Było to możliwe między innymi dzięki zbudowaniu nowej hali produkcyjnej oraz zakupieniu szeregu nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Sukces jaki został przez nas osiągnięty w ciągu ostatnich 20 lat możliwy był przy zachowaniu czterech podstawowych zasad:
1) elastyczność produkcji pozwalająca spełnić każde życzenie klienta,
2) wysoka jakość produktu finalnego odpowiadająca międzynarodowym standardom,
3) terminowość dostaw zgodnie z ustalanymi harmonogramami,
4) konkurencyjna cena w stosunku do producentów kabin sanitarnych na świecie.

PPH MODUL posiada 4100 m2 powierzchni produkcyjnej zlokalizowanej na 10.000 m2 działce w Ostródzie, mieście znajdującym się 135 km od Gdańska przy głównej drodze do Warszawy.
Aktualne zdolności produkcyjne wynoszą 1800 kabin rocznie.

Oferta

W PPH MODUL produkcja jest nastawiona na zaspokajanie indywidualnych potrzeb klienta. Wysoko wykwalifikowany i wydajny personel PPH MODUL oferuje:
W dziale konstrukcyjnym współpracę z odbiorcą celem znalezienia najlepszych rozwiązań i ustalenia wymagań odnośnie produktu. Wszelkie prace projektowe prowadzone są w programie AUTOCAD przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską.

Produkcja w firmie PPH MODUL nastawiona jest przede wszystkim na wysoką jakość poprzez zdobyte doświadczenie odpowiadające wszelakim światowym normom technicznym takim jak ILO i SOLAS zgodnymi z wymaganiami głównych towarzystw klasyfikacyjnych takich jak (LR, GL, DNV, BV, PRS, SBG i wielu innych).
Konkurencyjność cen została osiągnięta między innymi poprzez istotne zwiększenie wydajności w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

W PPH MODUL wszystkie materiały i wyposażenie używane do produkcji kabin są najwyższej jakości. Dodatkowo wszystkie wyroby poddawane są surowej kontroli jakości i testom, co eliminuje ilość reklamacji i skarg odbiorców.

W roku 1991 pierwsze kontrakty zostały zawarte na dostawe kabin sanitarnych na serię statków budowanych w stoczni Appledore Ltd w Anglii oraz Burmeister & Wain w Danii.
Dzisiaj PPH MODUL oferuje szeroki asortyment w pełni wyposażonych i gotowych do zainstalowania kabin wyprodukowanych zgodnie z życzeniem odbiorców.
Te kabiny są przygotowane do montażu na każdym typie statków, wieżach wiertniczych oraz budynkach specjalnych jak hotele, szkoły, szpitale itp.

Kontakt do działów firmy

P.P.H. MODUL Sp. z o.o.
14-100 Ostróda, ul. Grunwaldzka 74

89 646 30 77
89 646 03 73

Dyrektor Zarządzający :
Sławomir Białkowski
modul@post.pl
kom. 608 202 088

Dyrektor Handlowy
Waldemar Gazda
waldemar.gazda@modul.com.pl
kom. 696 228 054

Opis dodatkowy

kabiny sanitarne, kabiny stalowe, kabiny panelowe, kabinyna statki, platformy wiertnicze, kabiny dla budownictwa, hoteli, szpitali, akcesoria sanitarne, modul, drzwi okrętowe, meble, wyposażenie statków, remonty statków

Dziękujemy za wysłane grafiki.