• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-958 Gdańsk, Swojska 8
  • Telefon: +48 58 309 61 41
  • Fax: +48 58 309 79 20
  • E-mail: office@remontowa-north.eu

Udostępnij

Firma Paint-Investrem jest doświadczonym wykonawcą prac antykorozyjnych i wyposażeniowych w przemyśle morskim i offshore, a także w przemyśle lądowym. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom technicznym i jakościowym, stawianym przez czołowych producentów farb antykorozyjnych, jak i przez towarzystwa klasyfikacyjne.

Oferta

Nasza oferta obejmuje dwa rodzaje usług: antykorozję i wyposażenie.

Świadczymy usługi zarówno na jednostkach pływających, nowobudowanych, jak i w remontach; posiadamy specjalistyczny sprzęt do tankcoatingu, tj.: piaskarki, klimatyzatory, vibramaty, odkurzacze przemysłowe, pompy hydrodynamiczne o wysokim przełożeniu oraz przyrządy kontrolno-pomiarowe.

Nakładamy wszelkie rodzaje powłok malarskich, również farby bezrozpuszczalnikowe, mastyki epoksydowe, etylokrzemiany, farby nawierzchniowe i dekoracyjne, powłoki antyporostowe oraz powłoki antypoślizgowe.

Wykonujemy kompleksowo metalizację natryskową, jak też bezpyłowe czyszczenie powierzchni płaskich.

Opis dodatkowy

antykorozja, usługi wyposażenie, usługi na jednostkach pływających, remonty, tankcoating, piaskarki, klimatyzatory, vibramaty, odkurzacze przemysłowe, pompy hydrodynamiczne o wysokim przełożeniu, przyrządy kontrolno-pomiarowe, nakładamy wszelkie rodzaje powłok malarskich, farby bezrozpuszczalnikowe, mastyki epoksydowe, etylokrzemiany, farby nawierzchniowe i dekoracyjne, powłoki antyporostowe oraz powłoki antypoślizgowe, wykonujemy kompleksowo metalizację natryskową, bezpyłowe czyszczenie powierzchni płaskich.

Dziękujemy za wysłane grafiki.