• <

Wynik wyszukiwania - "rozbudowa" - Wiadomości

Ponad 2 mln przeładowanych TEU. Baltic Hub podsumowuje 2023 rok

Gdański terminal kontenerowy Baltic Hub, podsumowuje 2023 rok, który obfitował w rekordy, ważne inwestycje i nowe partnerstwa. Firma z optymizmem patrzy w przyszłość, przedstawiając ambitne plany na kolejne lata.
06.02.2024

Szef BBN wskazuje na potrzebę rozbudowy morskiej infrastruktury. Czeka nas "odbudowa" Portu Wojennego Hel?

Podczas uroczystości położenia stępki pod prototypowa fregatę programu "Miecznik" Jacek Siewiera zwrócił uwagę na szereg wyzwań stojących przed morskim rodzajem sił zbrojnych. Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego zwrócił uwagę na możliwość wykorzystania w tym celu Punktu Bazowania Hel, który do 2006 roku był siedzibą zlikwidowanej 9. Flotylli Obrony Wybrzeża.
05.02.2024

Port w Odense rozbudowuje się pod offshore

Port w duńskim Odense planuje poważne inwestycje w rozbudowę i nowe tereny. Liczy na to, że stanie się offshorowym centrum.
29.01.2024

Gaz-System: zakończenie rozbudowy terminalu LNG w Świnoujściu to główny cel na rok 2024

Głównym celem inwestycyjnym Gaz-Systemu w 2024 r. będzie zakończenie rozbudowy terminalu LNG w Świnoujściu, która umożliwi dostawy do Polski 8,3 mld m sześc. gazu rocznie - poinformowała PAP spółka. Zapowiedziała też kontynuację prac nad gazowym Korytarzem Centrum – Wschód.
29.01.2024

Zakończenie rozbudowy terminalu LNG w Świnoujściu to główny cel na rok 2024 dla Gaz-System

Głównym celem inwestycyjnym Gaz-Systemu w 2024 r. będzie zakończenie rozbudowy terminalu LNG w Świnoujściu, która umożliwi dostawy do Polski 8,3 mld m sześc. gazu rocznie - poinformowała PAP spółka. Zapowiedziała też kontynuację prac nad gazowym Korytarzem Centrum – Wschód.
27.01.2024

PERN ogłosił przetarg na rozbudowę bazy paliw w Dębogórzu

Pojemność bazy paliw PERN w Dębogórzu, która przyjmuje produkty dostarczane do Polski drogą morską, powiększy się o 150 tys. metrów sześc. Ruszył przetarg na budowę trzech nowych zbiorników na olej napędowy. Oferty można składać do 14 marca - podała spółka.
22.01.2024

Gdański Naftoport chwali się rekordowym wynikiem operacyjnym

Kluczowy obiekt dostarczający ropę naftową do Polski pochwalił się rosnącymi przeładunkami, podkreślając tym samym swój udział w rozwijaniu bezpieczeństwa energetycznego kraju. Odbywa się to w sytuacji dynamicznej rozbudowy Naftoportu, który ma otrzymać w przyszłości nowe stanowisko przeładunkowe.
18.01.2024

Port Gdańsk na 5. miejscu w Unii Europejskiej z 51 proc. wzrostem przeładunków

Rok 2023 r. to drugi rok wojny w Ukrainie i sankcji nałożonych na Rosję. Ta sytuacja zupełnie zmieniła dotychczasowe łańcuchy dostaw i wymagała przemodelowania gospodarek, w tym także gospodarki naszego kraju. Kluczową rolę odegrały tu porty morskie, zwłaszcza największy polski port w Gdańsku. Zapewniły dostawy towarów z nowych kierunków.
28.12.2023

Inwestycja w port jachtowy w Krynicy Morskiej korzystna dla ruchu turystycznego i żeglugi

Największa przystań na Zalewie Wiślanym stale się rozwija. Dziś zostały zakończona modernizacja infrastruktury nabrzeżnej. Pozytywne efekty prac mają być widoczne już w trakcie nowego sezonu letniego.
23.11.2023

Orlen chce importować LPG przez port w Policach

Orlen analizuje możliwości zwiększenia zdolności importu LPG oraz większej dywersyfikacji kierunków jego dostaw - poinformowała PAP spółka. Dodano, że przygotowywana jest koncepcja rozwoju takiej działalności w porcie w Policach.
17.11.2023

Kontenerowiec Maersk z rekordowym zanurzeniem

Należący do A.P. Moller – Maersk statek o nazwie Mumbai Maersk ustanowił nowy rekord jednostki o najgłębszym zanurzeniu, jaka zawinęła do portu Felixstowe w Wielkiej Brytanii. Wpisuje się to w modernizację portów morskich celem przystosowania ich do przyjmowania coraz większych statków transportujących kontenery. Rekord został ustanowiony zaledwie cztery tygodnie po ogłoszeniu zakończenia wartego 130 milionów funtów projektu mającego na celu pogłębienie podejść do portu i jego głównych stanowisk dla kontenerów.
16.11.2023

Terminal kontenerowy w Rydze zyska nowe nabrzeże

Na wyspie Kundziņsala w Rydze trwają prace rozbudowy Baltic Container Terminal (BCT). Po ukończeniu projektu planowane jest przyspieszenie procesów załadunku i rozładunku towarów w terminalu. Zarząd portu w Rydze podkreśla, że to zwiększy efektywność operacyjną tego terminalu oraz wzmocni jego konkurencyjność na rynku handlowym.
13.11.2023

Terminal Baltic Hub rośnie w oczach. Trwa rozbudowa w ramach trzeciego etapu

Od listopada ubiegłego roku są prowadzone intensywne prace wokół nowego, głębokowodnego nabrzeża T3, mającego zwiększyć możliwości przeładunkowe największego terminalu kontenerowego na Morzu Bałtyckim, który znajduje się w Gdańsku.
23.10.2023

Prezes portów Szczecin-Świnoujście: inwestycje są konieczne, a perspektywy obiecujące

19 września w szczecińskim porcie odbyła się konferencja prasowa. W jej trakcie m.in. zarząd portów poinformował o postępie prac realizowanych w ramach inwestycji toczącej się w Kanale Dębickim. O tym projekcie, jak i o pozostałych zadaniach inwestycyjnych rozmawiamy z Krzysztofem Urbasiem, prezesem Spółki.
22.09.2023

Loconi rozbudowuje terminal intermodalny w Radomsku. Pomoże w transporcie kontenerów do i z portów

Spółka Loconi Intermodal S.A. modernizuje i rozbudowuje terminal intermodalny w Radomsku. Pomoże on w transporcie kontenerów do i z polskich portów morskich.
19.09.2023

Port Gdańsk ogłosił przetarg na rozbudowę Nabrzeża Węglowego w Porcie Wewnętrznym

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk ogłosił właśnie przetarg na kolejną inwestycję. To rozbudowa Nabrzeża Węglowego w Porcie Wewnętrznym, która ma rozpocząć się już wkrótce. Zadanie jest częścią większego projektu, na który Port Gdańsk dostał prawie 100 mln euro dotacji z UE.
28.08.2023

Orlen zdecydował o większej rozbudowie kompleksu Olefin

Koncern podjął decyzję o zwiększeniu skali rozbudowy kompleksu Olefin w zakładzie produkcyjnym w Płocku - przekazał w czwartek Orlen. Dodano, że według aktualnych szacunków koszt budowy kompleksu Olefiny III wyniesie ok. 25 mld zł.
29.06.2023

PERN: w 2023 r. zostaną oddane kolejne zbiorniki na paliwa

W 2023 r. zostaną oddane kolejne zbiorniki na paliwa o łącznej pojemności ćwierć mln m sześc. zlokalizowane na terenie całej Polski - poinformował w czwartek wiceprezes PERN Paweł Stańczyk.
01.06.2023

Zakończono przebudowę i rozbudowę systemu umocnień brzegowych w Mielnie

Urząd Morski w Szczecinie poinformował 31 maja br. o zakończeniu przebudowy i rozbudowę systemu umocnień brzegowych w Mielnie. Przeprowadzono też sztuczne zasilanie plaży piaskiem, które będzie powtórzone jesienią. Opaski brzegowe zyskały Pleśna i Kołobrzeg. Łączny koszt projektu to ponad 63 mln zł.
31.05.2023

60 proc. badanych opowiada się za przyjęciem przez władze Elbląga rządowej oferty rozwój portu

Według sondażu Social Changes na zlecenie wPolityce.pl 60 proc. respondentów opowiedziało się za przyjęciem przez władze Elbląga rządowej oferty zainwestowania 100 mln zł w elbląski port, z czego 40 proc. badanych wybrało odpowiedź "zdecydowanie tak". Przeciw było 15 proc. badanych.
29.04.2023

W Gdyni trwa rozbiórka starego terminalu promowego

Przy Nabrzeżu Helskim II w Porcie Gdynia rozpoczęła się rozbiórka rękawa pasażerskiego na terenie starego terminalu promowego. Od dłuższego czasu stał on pusty, co wynikało z przeniesienia ruchu promowego do nowego terminala przy Nabrzeżu Polskim.
24.04.2023

Plan zagospodarowania przestrzennego dla wód w porcie morskim w Świnoujściu

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt rozporządzenia ws. przyjęcia planu zagospodarowania przestrzennego dla części morza terytorialnego i morskich wód wewnętrznych w porcie morskim w Świnoujściu. Powstał w związku z przesłankami przemawiającymi za koniecznością kompleksowego uregulowania procesów zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich, w tym tamtejszej infrastruktury portowej.
18.04.2023

W bazach paliw PERN na początku czwartego kwartału wejdzie do eksploatacji 8 nowych zbiorników

Na początku czwartego kwartału tego roku oddanych zostanie do eksploatacji 8 nowych zbiorników o łącznej pojemność 256 tys. metrów sześc. w bazach paliwowych PERN w Boronowie, Rejowcu oraz w Dębogórzu i Nowej Wsi Wielkiej - poinformowała PAP rzeczniczka spółki Katarzyna Krasińska.
13.04.2023

Do Portu Szczecin mogą wpływać statki z coraz większym zanurzeniem

Pierwszy raz w historii Portu Szczecin pływał po nim statek z zanurzeniem 9,74 metrów. Do tej pory największym dozwolonym zanurzeniem było 9,15 metrów. Dowodzi to zdolności przyjmowania coraz większych jednostek przez infrastrukturę portową.
16.03.2023

Port Kołobrzeg wchodzi w nowy etap rozbudowy

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. dokonał zakupu oraz montażu wagi kolejowej, która została zainstalowana oraz uruchomiona na terenie Portu Handlowego w dniu 7 marca 2023 r. Inwestycja pozwoli na poszerzenie oferty oraz podniesienie poziomu usług świadczonych dla kontrahentów portu.
10.03.2023

Tu powstanie Miecznik. Rusza ważna inwestycja w PGZ Stoczni Wojennej

Już wkrótce PGZ Stocznia Wojenna w Gdyni zmieni się nie do poznania. Inwestor wraz z generalnym wykonawcą, Konsorcjum składającego się ze spółek NDI S.A., NDI SOPOT S.A. oraz Pekabex BET, podpisali umowę w sprawie budowy nowych obiektów, a także przebudowy już istniejącej infrastruktury.
10.03.2023

Rozbudowa terminala LNG w Świnoujściu zbliża się ku końcowi

Według wykonawcy, stan zaawansowania robót na placu rozbudowy terminala LNG w Świnoujściu to 90%.
28.02.2023

Rozbudowa portu w Szczecinie za półmetkiem! [ZDJĘCIA]

Nabrzeże Norweskie, Czeskie i Duńskie – wszędzie tam mimo zimy prowadzone są intensywne prace, dzięki którym port w Szczecinie stanie się bardziej dostępny także dla większych jednostek. Z budowy płyną dobre wieści – zaplanowane roboty wykonano już w ponad 54 procentach.
11.01.2023

Port w Kłajpedzie może liczyć na wsparcie z UE

Port w Kłajpedzie otrzyma pożyczkę z Europejskiego Banku Inwestycyjnego na działania związane z zieloną transformacją i zwiększeniem zdolności morskich.
01.01.2023

Dyrektor generalny Baltic Hub: Terminal po rozbudowie przeładuje nawet do 4,5 mln TEU

– Chcemy być jednym z największych hubów kontenerowych w Europie i wydarzy się to już w ciągu kilku lat. Biorąc pod uwagę nasze znakomite położenie i zdolności operacyjne, chcemy być czołowym graczem w regionie, zarówno od strony lądu, jak i morza – mówi Charles Baker, dyrektor zarządzający Baltic Hub (DCT Gdańsk) w rozmowie z portalem GospodarkaMorska.
15.12.2022

PERN planuje dalszą rozbudowę bazy paliw w Dębogórzu

PERN planuje zwiększenie pojemności bazy paliw w Dębogórzu (Pomorskie). Spółka ogłosiła przetarg na wykonanie m.in. prac projektowych w ramach budowy trzech zbiorników o pojemności 50 tys. metrów sześc. każdy przeznaczonych do magazynowania produktów naftowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
13.12.2022

Już w przyszłym roku Port Gdynia przyjmie 400-metrowe statki. Inwestycje na ostatniej prostej

Od 2018 roku realizowany jest projekt związany z rozwojem akwenu wewnętrznego Portu Gdynia. Całościowo realizacja projektu należy do dwóch podmiotów – w zakresie pogłębiania akwenów wewnętrznych Portu Gdynia oraz przebudowy nabrzeży w Porcie realizowana jest przez Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.
17.11.2022

PGZ Stocznia Wojenna. Ruszają inwestycje związane z Miecznikiem

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Stocznia Wojenna przystępuje do realizacji budowy dwóch nowych hal produkcyjnych. Jest to niezbędne do pracy przy programie Miecznik.
24.10.2022

Chińczycy rozbudowują w tajemnicy bazę okrętów podwodnych

Najnowsze zdjęcia satelitarne ujawniły, że Chiny rozbudowują swoją bazę okrętów podwodnych nad Morzem Południowochińskim.
03.10.2022

Dania. Port w Esbjergu zostanie rozbudowany, aby móc przyjmować wojska amerykańskie

Położony strategicznie nad Morzem Północnym port w duńskim Esbjergu w południowo-zachodniej Jutlandii zostanie rozbudowany, aby stać się centrum redystrybucji wojsk amerykańskich na region Morza Bałtyckiego. W poniedziałek umowę na realizację inwestycji podpisał minister obrony Danii Morten Bodskov.
22.08.2022

Puck. Marina rozrasta się o 98 miejsc

W Pucku trwają prace nad rozbudową mariny jachtowej. Po ich zakończeniu przybędzie 98 miejsc do cumowania.
02.06.2022

Gazoport w Świnoujściu. Jak będzie wyglądała rozbudowa?

Istniejący Terminal LNG w Świnoujściu został przekazany do eksploatacji 31 maja 2016 roku i od tego czasu pracuje zgodnie z założeniami projektowymi.
01.06.2022

PERN: Siarkopol Gdańsk będzie odbierał dostawy paliw drogą morską

PERN rozważa dostosowanie swej spółki zależnej - Siarkopolu Gdańsk do przyjmowania drogą morską i rurociągiem dalekosiężnym, magazynowania i wydawania koleją oleju napędowego. Spółka ogłosiła przetarg na opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowej. Oferty można składać do 8 czerwca.
27.05.2022

Władysławowo – port na szlaku E60 i offshore. Niezbędna budowa falochronu i rozbudowa portu

Port Władysławowo już od dawna działa jako port towarowy i miejsce cumowania jednostek serwisowych dla offshore. Wiedzą o tym nieliczni. Mogli się o tym przekonać uczestnicy projektu Incone60 w czasie spotkania zorganizowanego przez Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.
19.05.2022

Kluczowy etap rozbudowy Portu w Pucku [WIDEO, GALERIA]

Prace nad rozbudową portu w Pucku wchodzą w decydującą fazę. Wykonano już pierwszy etap platformy roboczej, dzięki której możliwe jest pogrążanie ścianki szczelnej pomostu stałego, a także rozpoczęto pogrążanie, roboty żelbetowe i narzuty kamienne. Dzięki inwestycji ma powstać 98 nowych miejsc cumowania dla jachtów i białej floty.
04.04.2022

Tłocznia Gazu Odolanów będzie wspomagać Baltic Pipe

Gaz-System poinformował, że ku końcowi zbliżają się prace technologiczne przy rozbudowie Tłoczni Gazu Odolanów, ważnej z perspektywy gazociągu Baltic Pipe.
22.02.2022

Rozbudowuje się amerykański terminal LNG, z którego trafi gaz do Polski

Rozbudowuje się terminal eksportowy Calcasieu Pass LNG w Luizjanie, z którego PGNiG będzie sprowadzało z USA gaz do Polski. Firma VentureGlobal LNG otrzymała pozwolenie na uruchomienie 4. bloku do skraplania gazu ziemnego - informuje Reuters.
09.02.2022

Orlen Paliwa chce rozbudować Terminal Gazu Płynnego w Szczecinie

Orlen Paliwa planuje rozbudowę Terminalu Gazu Płynnego w Szczecinie, a zakres prac przewiduje m.in. montaż dwóch zbiorników magazynowych LPG o pojemności 2100 metrów sześc. każdy. Spółka ogłosiła właśnie zapytanie ofertowe w tej sprawie. Oferty w ramach postępowania można składać do 28 lutego.
08.02.2022

Port Yantian buduje nowy terminal kontenerowy

Głębokowodny port Yantian w Shenzen w prowincji Guangdong w Chinach rozpoczął budowę nowego terminala kontenerowego.
15.12.2021

PERN: przetarg na nadzór inwestorski do kolejnego etapu rozbudowy baz paliw

PERN prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na wybór podmiotu, który będzie pełnił funkcję nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi związanymi z trzecim etapem rozbudowy pojemności baz spółki, w których magazynowane są paliwa. Oferty można składać do 15 grudnia.
24.11.2021

Port w Ustce w kolejce do przebudowy?

W związku z planowanym rozwojem sektora morskiej energetyki wiatrowej, znaczenia nabiera nie tylko port w Gdyni, desygnowany jako port instalacyjny dla farm, ale także porty w Łebie i Ustce, które miałyby pełnić rolę portów serwisowych. Szczególnie ten drugi wymaga inwestycji, nad którymi już pracuje Urząd Morski w Gdyni.
04.10.2021

Hudong-Zhonghua rozpoczęła budowę wartego 2,8 mld dolarów zakładu stoczniowego

Hudong–Zhonghua Shipbuilding, podspółka należąca do China State Shipbuilding Corporation, przeprowadziła ceremonię rozpoczęcia budowy drugiego etapu China Shipbuilding Changxing Shipbuilding Base.
07.01.2021

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.

PORT KOŁOBRZEG Miejsce Przyjazne Inwestorom
port,porty,zarządzanie nieruchomościami i infrastrukturą portową,prognozowanie,programowanie i planowanie rozwoju portu,pozyskiwanie nieruchomości na potrzeby rozwoju portu,budowa,rozbudowa,utrzymanie i modernizacja infrastruktury portowej,świadczenie usług związanych z korzystaniem z infrastruktury portowej,port handlowy,port rybacki,port jachtowy,port pasażerski,przeładunki,magazynowanie,składowanie,przyjęcia do magazynowania

Marine Motor Service Andrzej Kwiatkowski

Jedyny przedstawiciel firmy MAN Marine Motor na terenie Polski
marine motor srvice,silniki,silniki morskie,silniki man,morskie silniki man,autoryzowany przedstawiciel MAN marine,silniki do jachtów,silniki do megajachtów,• Serwis pojazdów wodnych•Naprawa statkówrozbudowa statków,odnowa statków,serwis siłowni okrętowych,serwis statków,naprawa•Serwis i odbiór siłowni okrętowych•Wymiana i naprawa silników okrętowych •Pielęgnacja,czyszczenie statków•Szkutnictwo,rozbudowa i modernizacja wnętrz statków•Remonty kapitalne silników okrętowych•Serwis systemów wydechowych•Budowa jachtów i statków (przebudowa,modernizacja,konstrukcja)•Kupno i sprzedaż pojazdów wodnych•Pielęgnacja i konserwacja statków•Przygotowanie pojazdów wodnych na magazyn zimowy•Rozbudowa pomieszczeń mieszkalnych i personalnych na statkach•Stolarka okrętowa,szkutnictwo•Elektryka okrętowa,elektronika,nautyka•Antifoulinglakiernictwo okrętowe,malowanie łodzi,malowanie statków

Albakora

Remonty kapitalne statków,kutrów i łodzi,Usuwanie osmozy,Finishing,Malowanie farbami antyosmozowymi,,zeciwporostowymi (antyfoulingami),Remonty główne silników wszystkich typów,Remonty,zakładanie i centrowanie linii wału,Remonty przekładni (rewersów) hydraulicznych i mechanicznych,Montaż instalacji elektrycznej i elektroniki,Naprawa i rozbudowa instalacji,Naprawa i montaż hydrauliki siłowej (wyciągarki sieciowe,żurawiki,stery strumieniowe,windy kotwiczne,kompletne napędy hydrauliczne)

Terminal Baltic Hub rośnie w oczach. Trwa rozbudowa w ramach trzeciego etapu

Od listopada ubiegłego roku są prowadzone intensywne prace wokół nowego, głębokowodnego nabrzeża T3, mającego zwiększyć możliwości przeładunkowe największego terminalu kontenerowego na Morzu Bałtyckim, który znajduje się w Gdańsku.
23.10.2023

System elektroenergetyczny po rozbudowie. To tu bije serce Portu Gdańsk [WIDEO]

W Porcie Gdańsk stale modernizowana jest infrastruktura. Rozbudowie uległ również Główny Punkt Zasilania, czyli system elektroenergetyczny. Wszystkie prace wykonano bez przerw w zasilaniu kontrahentów portu. Wartość inwestycji to 6,7 mln zł. 
16.02.2022

Port Gdańsk. Zmodernizują drogi i tory za 80 mln zł [WIDEO, ZDJĘCIA]

Inwestycja obejmuje przebudowę układu kolejowego i drogowego pomiędzy Nabrzeżem Przemysłowym w Porcie Wewnętrzym, a ulicą Ku Ujściu oraz pomiędzy ulicą Chemików, a przyczółkiem przeprawy promowej w ciągu ulicy Bosmańskiej przez Kanał Kaszubski. Wykonawcą zadania została firma NDI. – To krok w stronę budowy kolejnych terminali – powiedział Łukasz Greinke, prezes Portu Gdańsk.
06.09.2021

POL Stella, nowa perełka we flocie PLO. Prezes: „Odbudowujemy flotę i patrzymy w przyszłość stawiając na zespół”

POL Stella o długości 193 metrów to drugi bliźniaczy statek ro-ro, który Polskie Linie Oceaniczne kupiły w lipcu od tureckiego armatora. – Świętujemy sukces chcąc rozszerzać kierunki rozwoju, między innymi na offshore. Gospodarka morska powinna grać dużą rolę w naszym regionie – powiedziała prezes Dorota Arciszewska-Mielewczyk.
11.08.2021

DCT Gdańsk i Port Gdańsk gotowi na Baltic Hub 3. Terminal za 2 miliardy zł w 2024 roku [WIDEO]

Rozpoczęcie budowy nowego terminala, Baltic Hub 3, zaplanowano na drugą połowę 2022, a jego uruchomienie - w połowie 2024 roku. Dzięki inwestycji wartej 2 mld zł (około 450 mln euro), DCT Gdańsk stanie się jednym z największych terminali kontenerowych w Europie.
26.07.2021

Port Gdańsk rozbudował sieć drogową i kolejową. Cel: konkurencyjność i pierwszy port na Bałtyku

Trwająca od 2017 roku inwestycja jest jedną z serii inwestycji poprawiających dostęp do portów, ma podnieść wydajność, przepustowość i tempo przeładunków. To jeden z ważniejszych projektów realizowanych obecnie przez Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
28.06.2021

Bota Technik rośnie w siłę. Zrealizowana inwestycja to podwojenie możliwości [wideo]

Po rozbudowie hala Bota Technik, eksperta w serwisie i budowie morskich systemów napędowych, dysponuje już przestrzenią 1300 mkw. Na tym nie koniec. Firma rozwinęła zaplecze socjalne, techniczne i biurowe.
06.05.2021

Port Gdańsk czekają duże inwestycje

Przebudowa nabrzeży, nowe połączenia drogowe i kolejowe oraz parking buforowy. To tylko niektóre inwestycje, jakie w najbliższych latach planuje Port Gdańsk. O szczegółach planowanych zmian w rozmowie z portalem GospodarkaMorska.pl mówi Łukasz Greinke, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk.
21.09.2017

Dziękujemy za wysłane grafiki.