Nabrzeże Bytomskie w Porcie Gdańsk zostało dziś oficjalnie przekazane do użytku – trzy miesiące przed czasem. Po przebudowie nabrzeże jest dłuższe, głębsze i nowocześniejsze. 12 grudnia w Kapitanacie Portu Gdańsk oficjalnie zakończona została rozbudowa Nabrzeża Bytomskiego w Porcie Wewnętrznym Portu Gdańsk. Wykonawca – firma PORR – zakończył inwestycję ze sporym, bo trzymiesięcznym wyprzedzeniem.