• <

DNB opowie o najnowszych trendach w OZE

24.08.2020 15:58 Źródło: PSEW
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki DNB opowie o najnowszych trendach w OZE

Partnerzy portalu

DNB opowie o najnowszych trendach w OZE  - GospodarkaMorska.pl
fot. pixabay

Instytucje finansowe na dobre odchodzą od finansowania wysokoemisyjnych aktywów  energetycznych i kierują się w stronę odnawialnych źródeł energii. Ten trend przypieczętowany w 2015 roku Porozumieniem Paryskim podczas Szczytu Klimatycznego COP21 nasila się wraz z rosnącą konkurencyjnością sektora OZE i obejmuje kolejne banki, także w Polsce.

W forpoczcie tego trendu od zawsze były banki skandynawskie m.in. bank DNB.

Pierwszego dnia Konferencji PSEW2020 Salvatore Santoro, MD – Global Head of Renewables, Infrastructure and ESG Coverage w DNB Markets, posiadający 20-letnie doświadczenie w sektorze OZE i związany z DNB od 10 lat zaprezentuje aktualne informacje na temat globalnych i regionalnych trendów w sektorze odnawialnych źródeł energii. Podczas półgodzinnej prelekcji (24 sierpnia, godz. 15:30-16) będzie okazja do prześledzenia spadku kosztów wytwarzania energii m.in. w farmach wiatrowych na lądzie i morzu oraz poznania prognozy na przyszłość. Dowiemy się także o specyfice rodzimego rynku odnawialnych źródeł, a także podejściu banku DNB do finansowania OZE w Polsce i jego ofertę dla zainteresowanych inwestorów.

Grupa DNB jest wiodącym graczem na polskim rynku energii odnawialnej, oferującym finansowanie i usługi doradcze w zakresie fuzji i przejęć, strukturyzacji wierzytelności i umów typu PPA dla lokalnych i międzynarodowych klientów działających lokalnie w tym sektorze.

Prezentację zatytułowaną „Oferta DNB i aktualizacja najnowszych trendów na polskim rynku OZE" będzie można śledzić zarówno uczestnicząc w Konferencji PSEW2020  stacjonarnie w Hotelu Narvil w Serocku, jak również równolegle w mediach społecznościowych na kanale PSEW https://twitter.com/PSEW_PWEA

Gospodarka Morska
fot. PSEW

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.