• <
KONGSBERG_2023

Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online

01.09.2022 23:01 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online

Partnerzy portalu

Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online - GospodarkaMorska.pl

Do 20 września potrwa głosowanie online w konkursie Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". W kolejnej odsłonie naszego plebiscytu chcemy docenić firmy proponujące innowacyjne rozwiązania technologiczne, budujące nowoczesne statki, przygotowujące spektakularne projekty, jak i rozwiązania organizacyjne na światowym poziomie. Każdy może pomóc zdecydować, kto zasługuje na najwyższe wyróżnienie.

O wyłonieniu trzech najciekawszych firm, które powalczą o głosy w konkursie Latarnie Gospodarki Morskiej 2021 w kategorii "Lider Technologii Morskich" zdecydowała kapituła, w składzie której znaleźli się członkowie rady Polskiego Forum Technologii Morskich (PFTM).

- Celem nagrody jest promocja firm, które być może nie są największe, jednak ich osiągnięcia na skalę europejską predestynują do nagrody. Prawo zgłoszenia do konkursu mieli wszyscy członkowie PFTM. To co wyróżnia nagrodę to fakt, że nominowani przez kapitułę są poddani ocenie szerokiego grona czytelników portalu Gospodarka.Morska.pl - mówi Jerzy Czuczman, prezes zarządu PFTM.

- Zachęcamy do udziału w głosowaniu online wszystkich zainteresowanych technologiami morskimi. Cieszymy się, że wydarzenie organizujemy po raz trzeci z wspólnie z naszym partnerem - Polskim Forum Technologii Morskich. Mamy nadzieję, że Latarnie Gospodarki Morskiej wpiszą się na listę najcenniejszych nagród przyznawanych w branży morskiej - dodaje Mateusz Kowalewski, wydawca portalu GospodarkaMorska.pl.

Trzech kandydatów

Wśród nominowanych znalazł się SEATECH ENGINEERING Sp. z o.o. Biuro projektowe z Gdańska zostało założone w 2003 roku i specjalizujące się w branży okrętowej. Firma koncentruje się na projektowaniu statków specjalistycznych takich jak statki sejsmiczne, pogłębiarki, statki rybackie, sejnery, wielofunkcyjne barki, platformy jack-up, morskie statki badawcze, statki pasażerskie, katamarany, statki morskie i statki o napędzie LNG.

Kolejna wytypowania firma to ELESHIP Sp. z o.o. założona w lutym 2011 roku. Spółka świadczy usługi w zakresie projektowania systemów i urządzeń elektrycznych, radia i łączności, systemów automatyki i alarmowych dla jednostek morskich.

O głosy czytelników walczy również Hydromega Sp. z o.o., która powstała w 1988 r. Od ponad 30 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją układów hydrauliki siłowej oraz automatyką przemysłową. Doświadczenie w branży, niezawodność oraz sprawdzone rozwiązania są podstawą dobrze przygotowanej oferty dla przemysłu stoczniowego, wydobywczego, mechanicznego, budowlanego oraz rolniczego.

Głosowanie online - wybieramy laureata Nagrody Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich" spośród nominowanych przez Kapitułę Polskiego Forum Technologii Morskich

8% ELESHIP Sp. z o.o.
Za opracowanie systemu ELRoute, który jest metodyką projektowania i monitorowania przebiegów kablowych na jednostkach morskich takich jak statki, platformy wiertnicze barki i inne konstrukcje wykorzystywane na morzu wymagające okablowania elektrycznego lub sygnałowego

47% Hydromega Sp. z o.o.
Za opracowanie i wdrożenie technologii HAMER zapewniającej skuteczne płukanie dużych hydraulicznych systemów statkowych

45% SEATECH ENGINEERING Sp. z o.o.
Za wykonanie projektu wielozadaniowej jednostki naukowo-badawczej Oceanograf dla Uniwersytetu Gdańskiego spełniającej wymagające założenia projektowe oraz odpowiadającej na zastane ograniczenia techniczne i technologiczne, będące kluczowym wyzwaniem w projekcie.

Głosowanie zakończone

Głosów: 23645

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.