Już w dniach 3-5 października po raz kolejny z Portu Gdańsk, w kierunku szwedzkiego Nynäshamn wypłynie prom Nova Star wraz ze 150 uczestnikami konferencji Rejs z GospodarkaMorska.pl. Idea konferencji na morzu i o morzu, która powstała w ubiegłym roku na stałe weszła do kalendarza branży morskiej.
Dwudniowy rejs wypełniony będzie zarówno bogatym programem konferencyjnym jak i mocą dyskusji, integracji i rozrywki na pełnym morzu. Organizatorem wydarzenia jest wydawca portalu GospodarkaMorska.pl, głównymi partnerami Polskie Forum Technologii Morskich oraz Polferries a partnerem organizacyjnym Zarząd Morskiego Portu Gdańsk. Ambasadorami tegorocznego Rejsu są Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” Spółka Akcyjna , Morska Stocznia Remontowa Gryfia oraz Famor SA.
Zapraszamy do rejestracji online - ilość miejsc i kabin ograniczona - kliknij tutaj >>>
Zobacz relację z ubiegłorocznej edycji Rejsu z GospodarkaMorska.pl
Szczegółowy program konferencji:

Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Rozpoczyna się Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa 2026
Kongres Polskie Porty 2030+. Relacja LIVE dzień 2.
Rosyjskie bombowce nad Morzem Barentsa. Interweniowali Norwegowie
Szwedzka delegacja przylatuje do Polski rozmawiać m.in. o okrętach podwodnych
IMO ewakuuje marynarzy, którzy utknęli w cieśninie Ormuz
USA znów uderzyły w łódź domniemanych przemytników na Karaibach - dwie ofiary