• <
smartre_2023

Biuro projektowe Nelton docenione przez miesięcznik Forbes

22.04.2016 09:01 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Biuro projektowe Nelton docenione przez miesięcznik Forbes

Partnerzy portalu

Biuro projektowe Nelton docenione przez miesięcznik Forbes - GospodarkaMorska.pl

Miesięcznik Forbes po raz dziewiąty wręczył Diamenty Forbesa dla najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Pod uwagę brano te firmy, którym przyznano pozytywny rating wiarygodności dzięki rentowności, wysokiej płynności bieżącej, brakowi zaległości z płatnościami, dodatniemu wynikowi finansowemu, czy wreszcie, wartości kapitałów własnych.

Warto zauważyć, że w tegorocznej edycji rankingu liczba Diamentów Forbesa w województwie pomorskim zwiększyła się w porównaniu do poprzednich lat - aż 190 firm spełniło kryteria zestawienia. Pozycję 25. zajmuje firma Nelton z Pruszcza Gdańskiego, która funkcjonuje w sektorze inżynierii oraz projektowania statków i obiektów offshore. W swej siedemnastoletniej historii, Nelton może pochwalić się długą listą innowacyjnych projektów, które zyskały uznanie na arenie międzynarodowej. Firma niejednokrotnie brała udział w tworzeniu nowatorskich rozwiązań oraz śmiałych pomysłów, które okazały się sukcesem, czego przykładem mogą być statki wspomagające serwisowanie morskich farm wiatrowych, pływający amfiteatr w kształcie lilii wodnej, pierwszy na świecie w pełni elektryczny prom, czy statki do układania  kabli w dnie morskim. Nelton, nieustannie wzmacniając swoją pozycję na rynku międzynarodowym, wydaje się być biurem projektowym o dużym potencjale i szerokich perspektywach.

W najbliższym czasie, tj. 28-go kwietnia 2016 roku, przedstawicieli firmy Nelton będzie można spotkać na Baltic Foran Day w Hotelu Hilton w Gdańsku, gdzie zaprezentują projekty realizowane przy pomocy oprogramowania FORAN.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.