Już niedługo ruszy budowa nowego okrętu ratowniczego dla polskiej Marynarki Wojennej. W PGZ Stocznia Wojenna odbędzie się, 26 listopada, cięcie blach pod jednostkę programu "Ratownik". Polski Rejestr Statków prowadzi nadzór nad jej projektowaniem i budową.
Jak informuje PRS, zakres nadzoru, jaki sprawuje nad tym przedsięwzięciem, obejmuje ocenę dokumentacji projektowej, kontrolę procesu budowy i wyposażania jednostki, a także uczestnictwo w próbach stoczniowych i morskich. Inspektorzy PRS czuwają również nad zgodnością realizacji z wymaganiami przepisów klasyfikacyjnych, norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska, zapewniając najwyższy poziom jakości i niezawodności budowanego okrętu.
Nowy okręt ratowniczy stanowi istotny element programu modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP. Wejdzie w skład Dywizjonu Okrętów Wsparcia 3. Flotylli Okrętów i na co dzień będzie stacjonował w Porcie Wojennym Gdynia. Zastąpi starsze jednostki, ORP Piast i OPR Lech. Będzie przeznaczony do prowadzenia operacji ratowniczych,w tym w ramach SAR, wsparcia działań podwodnych oraz zabezpieczenia technicznego i medycznego okrętów oraz ich załóg.
Okręt będzie miał 96 metrów długości, 19 metrów szerokości i 6500 ton wyporności. Zasięg 6000 mil morskich przy prędkości ekonomicznej oznacza, że "Ratownik" będzie mógł prowadzić wielotygodniowe operacje bez uzupełniania paliwa, obejmując swoim zasięgiem nie tylko cały akwen Bałtyku, ale również znaczną część Morza Północnego. Autonomiczność 30-40 dni pozwoli na długotrwałe misje ratownicze lub monitorujące bez konieczności powrotu do bazy. Załoga licząca 100 osób plus 9 dodatkowych specjalistów to zespół obejmujący nie tylko marynarzy, ale również operatorów zaawansowanych systemów ratowniczych, nurków głębinowych, personel medyczny oraz specjalistów od konkretnych typów jednostek podwodnych lub infrastruktury podmorskiej, w zależności od celów i rodzaju misji. Jednostka zostanie wyposażona w nowoczesne systemy nurkowe i ratownicze, urządzenia do ewakuacji załóg z okrętów podwodnych oraz specjalistyczne zaplecze medyczne, co pozwoli na skuteczne prowadzenie akcji ratowniczych i szkoleniowych w zróżnicowanych warunkach morskich.
Udział Polskiego Rejestru Statków w tym projekcie stanowi kontynuację zaangażowania Instytucji w rozwój potencjału okrętowego polskiej Marynarki Wojennej RP. PRS uczestniczył wcześniej w nadzorze nad budową korwety patrolowej ORP Ślązak, serii holowników proj. B860 oraz niszczycieli min typu Kormoran II. Projekty te potwierdziły kompetencje techniczne, doświadczenie i skuteczność instytucji w zakresie realizacji zadań dla sektora obronnego i przemysłu stoczniowego. Zaangażowanie w program „Ratownik” stanowi kolejny przykład wkładu PRS w rozwój krajowych zdolności morskich oraz wzmocnienie bezpieczeństwa na morzu, wpisując się w blisko 90 lat działania na rzecz także jakości budowy jednostek pływających, konsekwentnie wspierając rozwój polskiego przemysłu okrętowego, zapewniając profesjonalny nadzór nad projektami również o strategicznym znaczeniu dla obronności.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River