• <

Wynik wyszukiwania - "stal" - Wiadomości

Władze USA decydują się na trzykrotne zwiększenia cła na stal i aluminium z Chin. Celem jest ochrona własnego rynku

W oświadczeniu na stronie Białego Domu pojawiła się informacja, że zapadła decyzja o wdrożeniu nowych działań mających na celu ochronę amerykańskiego przemysłu stalowego i stoczniowego "przed nieuczciwymi praktykami Chin."
23.04.2024

Biden chce potrojenia ceł na chińską stal i aluminium

Prezydent USA Joe Biden w środę wezwał swoją administrację do potrojenia ceł na chińską stal i aluminium w związku z dumpingiem tych produktów na rynku amerykańskim. Obiecał, że nie dopuści do planowanego przejęcia koncernu US Steel przez japoński Nippon Steel.
18.04.2024

USA i Wielka Brytania wprowadziły zakaz importu rosyjskich metali

USA i Wielka Brytania ogłosiły w piątek zakaz importu aluminium, miedzi i niklu pochodzących z Rosji, by pozbawić Kremla dochodów z handlu metalami. Metale zostały też wycofane z obrotu na giełdach w Londynie i Chicago.
13.04.2024

Parlament Europejski poparł porozumienie w sprawie tzw. listy surowców krytycznych

Komisja przemysłu, badań naukowych i energii Parlamentu Europejskiego poparła porozumienie, które negocjatorzy europarlamentu i państw członkowskich zawarli w sprawie tzw. listy surowców krytycznych w UE. Uznanie roli węgla koksowego dla europejskiej gospodarki to sukces Polski – oceniła europosłanka Izabela Kloc (PiS). Wygranymi są m.in. polscy producenci węgla koksowego czy miedzi - podkreślił europoseł Jerzy Buzek (PO).
08.12.2023

Jak naprawić turbinę? Zapytaliśmy ekspertów

Chociaż turbiny wiatrowe pozostają jednym z najwydajniejszych spośród dostępnych nam narzędzi generacji czystej energii, jak wszystkie struktury ze stali, wymagają regularnych inspekcji oraz precyzyjnego serwisu, by utrzymać swoją efektywność. Skala wyzwań związanych z naprawą tak potężnych maszyn jest wprost proporcjonalna do ich imponujących rozmiarów. Adam Kozłowski i Paweł Rudacki z Alpin Weld dzielą się z nami swoją wiedzą, jak utrzymać turbinę w optymalnej kondycji.
22.11.2023

Rynek transportu morskiego rudy żelaza i stali może być istotny dla Polski

Po napaści Rosji na Ukrainę sytuacja polskiego przemysłu stalowego uległa zmianie i być może porty polskie będą musiały, tak jak w przypadku węgla, odegrać istotną rolę w zabezpieczeniu dostaw czynników produkcji dla polskich hut.
20.03.2023

Mostostal Pomorze z trzema nowymi kontraktami offshore

Mostostal Pomorze ogłosił, że początek roku przyniósł spółce trzy kolejne kontrakty z sektora offshore.
05.03.2023

Niezależność energetyczna Wielkiej Brytanii wymaga 10 mln ton stali

Jeden z producentów stali Tata Steel opublikował raport na temat zapotrzebowania Wielkiej Brytanii na surowce na ścieżce do uzależnienia się kraju od importu energii elektrycznej i paliw kopalnych. Transformacja energetyczna tylko w tym kraju będzie wymagała nawet 10 mln stali.
18.01.2023

Raport RMI odnośnie czystej stali na bazie wodoru w Chinach i Europie: Rozwój polityki i implikacje dla Chin

Przemysł stalowy odpowiada za prawie 10 procent światowej emisji dwutlenku węgla i 17 procent emisji na terenie Chin. Harmonogram dekarbonizacji przemysłu stalowego ma kluczowe znaczenie dla nisko- i zeroemisyjnej transformacji światowej gospodarki.
02.12.2022

Nowe ładunki z Ukrainy w Porcie Gdańskim Eksploatacja S.A. [WIDEO]

Pod koniec maja Port Gdański Eksploatacja S.A., największy uniwersalny operator przeładunkowy w Porcie Gdańsk obsłużył pierwszy statek m/v SAROCHA NAREE, który zabrał w swoich ładowniach ok 30 tys. ton w/w "gąsek" z Ukrainy.
26.07.2022

Dekarbonizacja produkcji stali zwiększy znacznie popyt na energię elektryczną

Amerykańska Agencja Informacji Energetycznej (EIA) bada obecnie wpływ przyśpieszonego wdrażania niskoemisyjnej produkcji stali na sektor energetyczny. Rozwój „ekologicznej” stali zwiększy znacznie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dekarbonizacja tego sektora wymaga przyspieszenia rozwoju OZE oraz technologii produkcji zielonego wodoru.
13.03.2022

UE zamierza zakazać importu z Rosji żelaza i stali

Unia Europejska zawiesi uprzywilejowany status handlowy Rosji, rozprawi się z wykorzystywaniem kryptowalut, zabroni eksportu do Rosji unijnych towarów luksusowych oraz importu towarów żelaznych i stalowych z tego kraju - poinformowała w piątek szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.
11.03.2022

Wróżąc z fusów. Jaka będzie gospodarka morska w 2022 roku? [PROGNOZA]

Globalny kryzys łańcucha dostaw, zatory portowe, restrykcje pandemiczne, rekordowe ceny frachtu to wybrane elementy krajobrazu tegorocznej gospodarki morskiej. W oparciu o dostępne dane oraz prognozy wiodących firm konsultingowych (Wood Mackenzie, Fitch, McKinsey&Company, Lloyd’s) pokusimy się o wróżenie z fusów, dokonując własnej prognozy sytuacji w globalnej gospodarce morskiej w nadchodzącym 2022 roku.
29.12.2021

W 2021 roku na złom poszło rekordowo dużo statków

Złom nie był tak drogi od 13 lat, więc liczba statków sprzedawanych do rozbiórki znacznie skoczyła w pierwszej połowie 2021 roku.
14.08.2021

Efekt hossy na rynku stalowym – wyzwania związane z obsługą portową

Obserwując przepływ towarów przez Polskie porty morskie, można zaobserwować, że jednym z kluczowych importowanych towarów w ostatnich latach jest stal.
07.07.2021

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Port Gdynia otwarty na przyszłość
port gdynia,port w gdyni,port trojmiasto,zarząd portu gdynia,port gdyński,port zewnętrzny,port instalacyjny

Muehlhan Polska Sp. z o.o.

antykorozja,antykorozja morska,zabezpieczenia antykorozyjne,usługi konserwacyjno-malarskie,offshore,wieże wiatrowe,konstrukcje stalowe,obróbka mechaniczna,metalizacja,cynkowanie,spawanie,rusztowania,dzierżawa,montaż

JABO Stocznia Jachtowa

JAKOŚĆ KTÓRA TWORZY WASZ KOMFORT
konstrukcje aluminiowe kadłubów,nadbudówki,maszty,konstrukcje stalowe kadłubów,okucia jachtowe,relingi,elementy ze stali nierdzewnej,aluminiowo-stalowe konstrukcje boji oraz innych jednostek pływających,jachty,montaż,jacht,remonty jachtów,kadłub,łodzie,promy,pasażerskie,statki,konstrukcje jachtów,jabo.,stocznia jachtowa,stocznie jachtowe,jachty żaglowe,jachty motorowe,zimowanie jachtów,serwis jachtów,jabo classic 350,aluminiowe podesty do przemieszczania się po platformach wiertniczych,schody i drabiny aluminiowe,schody aluminiowe,drabiny aluminiowe,wykonywanie powłok malarskich zaworów ze stali nierdzewnej,wykonywanie pław oraz dalb sygnalizacyjnych,usuwanie ognisk korozji,wymiana anod cynkowych,zimowanie łodzi w hangarze,zimowanie łodzi na placu,zimowanie jachtu w hangarze ,zimowanie jachtu na placu,przygotowanie jachtu do zimy,zimowanie skuterów w hangarze,zimowanie skuterów na placu,wyciąganie i wodowanie jednostek dźwigiem lub za pomocą slipu,kompleksowe przygotowanie jachtu do se

ELEKTRO-PLUS Sp. z o.o.

instalacje elektryczne,automatyka,elektronika,energetyka,sterowanie,generatory,kotły,serwis,wyłączniki zwarciowe,zabezpieczenia generatorów,systemy wykrywania pożarów,sygnalizacja,pomiary,kalibracja,monitoring siłowni okrętowych,pneumatyka,projekty,dynamiczne pozycjonowanie,napędy AC/DC,GTR,rozdzielnica,jacht,silniki elektryczne,przezwajanie,instalacje elektryczne na statkach,okrętowe instalacje elektryczne. elektro plus,elektro-plus,elektro - plus

Marine Projects Ltd. Sp. z o.o.

statki,jachty,stocznie,konstrukcje stalowe,nadbudówki statków,bloki statków,kadłuby statków

PROMECO S.A.

PRZEYSŁ MORSKI I PROJEKTY PRZYBRZEŻNE
szafy sterownicze,szafy elektryczne,przetwornice,przemysł morski,układy sterowania,główne rozdzielnice energii elektrycznej,układy zasilające,układy zasilające niskiego napięcia,centra sterowania układami rozdzielczymi,układy wydechowe do siników wysokoprężnych,zgrzewanie tarciowe z przemieszczeniem,spawanie stali i aluminium metodą MIG/ TIG,spawanie stali i aluminium przy użyciu robota,cięcie laserowe,cięcie laserowe za pomocą narzędzi skrawających,gięcie,szycie izolacji miękkiej,projekty przybrzeżne

CLIMAREM Sp. z o.o. - wcześniej PBUCH S.A.

Wyspecjalizowana kadra projektowa i produkcyjna
pbuch,instalacje chłodnicze,klimatyzacja,komory chłodnicze,chłodnictwo przemysłowe,klimatyzacja przemysłowa,klimatyzator,komory hiperbaryczne,wymiennik płaszczowo-rurowy,skraplacz,parownik,zbiornik ciśnieniowy,chłodnica,komora dekompresyjna,agregat chłodniczy,chiller,urządzenia chłodnicze w wykonaniu morskim,zespoły do chłodzenia wody,climarem,kanały wentylacyjne,chłodnia

DB Port Szczecin Sp. z o.o.

DB Port Szczecin – atrakcyjny przeładowca w rejonie Bałtyku
usługi portowe,terminal kontenerowy,terminal drobnicowy,port kontenerowy,przeładunki,DB,DB port,DB Szczecin,drobnica zjednostkowana,przeładunek kontenerów,przeładunki ponadgabarytowe,przeładunek towarów niebezpiecznych,przeładunek towarów luzem,obsuga kontenerów,unifeeder,obsługa drobnicy skoteneryzowanej,formowanie i rozformowanie kontenerów z drobnicą,obsługa ładunków chłodnicznych,obsługa ładunków chłodzonych,obsługa ładunków niebezpiecznych,przeładunek towarów niebezpiecznych różnych klas w transporcie morskim kontenerowym i drobnicowym,przeładunek ładunków drobnicowych,przeładunek metali nieżelazych,przeładunek granitu,przeładunek papieru,przeladunek towarów ponadgabarytowych,przeładuneki w relacji pośredniej via plac i magazyn kryty,konfekcjonowanie nawozów w big bagi o wadze 0,3-1,5 tony,składowanie: luz + big bagi,bagowania nawozów,przeładunek cellulozy,przeładunek kakao w workach,przeładunek wyrobów stalowych,przeładunki w relacji bezpośredniej

Linar Sp. z o.o.

TECHNIKA PODNOSZENIA I MOCOWANIA ŁADUNKÓW, OSPRZĘT KOTWICZNY
zawiesia,zawiesia linowe,zawiesia łańcuchowe,zawiesia pasowe,zawiesia wężowe,slingi,stropy,szakle,szekle,liny stalowe,liny dźwigowe,wciągniki,wciągarki,haki,zblocza,bloki linowe,trawersy,uchwyty do blach,uchwyty do beczek,przęsła kotwiczne,szakle Kentera,renery,łańcuch,łańcuch kotwiczny,łańcuchy kotwiczne,łańcuch okrętowy,łańcuchy okrętowe,kotwice,krętliki,osprzęt kotwiczny,osprzęt okrętowy,ściągacze portowe,sprzęt do ształowania,końcówki linowe,końcówki klinowe,sockety,śruby rzymskie,uchwyty specjalistyczne,napinacze łańcuchowe,napinacze pasowe,liny nierdzewne,liny dźwigowe liny do suwnic,liny do żurawi,zawiesia do HDS

Aste Sp. z o.o.

Kable specjalistyczne.
kable morskie,kable,osprzęt kablowy,kable specjalistyczne,taśmy,ze stali,koryta siatkowe,mocowanie na statku,offshore,identyfikacja,kable sterownicze,kable do przesyłu danych,anteny,opaski,znakowanie,ochrona kabli,rury,ASTE

Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A.

SUWNICE PORTOWE, ŻURAWIE PORTOWE
fud,offshore,suwnice,żurawie,urządzenia portowe,suwnice kontenerowe,konstrukcje stalowe do suwnic kontenerowych,

Taurus Sea Power

Wyposażenie do łodzi, jachtów, statków i kutrów rybackich.
silniki jachtowe,silniki zaburtowe,silniki diesel,silniki diesla,silniki wysokoprężne,generator prądu,winda kotwiczna,ster hydrauliczny,ster strumieniowy,stabilizator,toaleta,pompa,reflektor,szperacz,SOLAS,koło,koła ratunkowe,boje,zbiornik,zbiorniki,węże,paliwa,wody,oleju,fekaliów,wydechu,liny,dyneema,cuma,cumy,fał,fałowa,szoty,szotowa,kabestan,kabestany,blok,bloki,bloczki,bloczek,stoper fałowy,stopery fałowe,knaga,knagi,kuchenki,kuchnie,gazowe,parowe,piekarnik,piekarniki,płyta grzewcza,indukcyjna,zlew,zlewy,umywalka,zmywarka,kotwica,łańcuch,stalowa,stalówka,evinrude,johnson,sea-doo,seadoo,ski-doo,skidoo,lynx,can-am,canam,spyder,ładowarka,prostownik,inwerter

Sealab Sp. z o.o.

Instalacje systemów automatyki w przemyśle stoczniowym i offshore.
Zintegrowany System Detekcji Gazu i Pożaru,Interaktywny System Detekcji Pożaru,Autroprime Przeciwpożarowy System Alarmowy,Sygnalizatory optyczne i akustyczne WERSJI EX,Gaszenie pomieszczeń gazem FM-200,system detekcji,urządzenia gaśnicze,przeciwpożarowy system alarmowy,system detekcji gazu,systemy detekcji gazu,sygnalizatory optyczne morskie,sygnalizatry optyczne w wersji morskiej,sygnalizatory akustyczne,sygnalizatory akustyczne morskie,sygnalizatory akustyczne w wersji morskiej,sygnalizatory optyczne,sealab,sealab gdynia,projektowanie systemów automatyki w przemyśle stoczniowym,projektowanie systemów automatyki w przemyśle offshore,projektowanie systemów automatyki w budownictwie,montaż systemów autmatyki w przemyśle stoczniowym,montaż systemów automatyki w przemyśle offshore,montaż systemów automatyki w budownictwie,IFG Autrosafe,Autrosafe,KD-200,Stałe Urządzenie Gaśnicze z zastosowaniem gazu FM-200,Alarmowe instalacje do stref zagrożonych wybuchem

Portowy Zakład Techniczny S.A.

pzt,montażach wielkogabarytowych konstrukcji stalowych,montaż dźwigów,montaż suwnicnaprawa urządzeń przeładunkowych,naprawa urządzeń transportowych,usługi budowlane,budowa i remonty obiektów infrastruktury portowej.

Electro Croon Polska

usługi projektowe,usługi wykonawcze,instalacje elektryczne,projektowanie instalacji elektrycznych,automatyka

Airmech - Marine Equipment

VITRIFRIGO,LIVERANI,KLIMATYZACJA JACHTOWA,KLIMATYZACJE JACHTOWE,JACHT,WYPOSAżENIE JACHTU,POMPY,POMPA,SYSTEMY gaśniczy,FM200,FM 200,vitrifrigo,klimatyzacja jachtowa,klimatyzacje jachtowe,jachty,wyposażenie jachtowe,lodówka,lodówki,lodówka kompresorowa,lodówka gazowa,lodówki gazowe,lodówka kompaktowa,lodówki kompaktowe,agregat chłodniczy,agregaty chłodnicze,chłodzący,chłodzące,self contained,pompy zęzowe,pompa zęzowa,pompa odśrodkowa,pompa samozasysająca,pompy samozasysające,pompy odśrodkowe,mantus,kotwica nierdzewna,kotwice nierdzewne,kotwica jachtowa,kotwice jachtowe,łańcuch cumowniczy,łańcuch galwanizowany,łańcuch kotwiczny,stal nierdzewna,stali nierdzewnej,isotta,kierownica,kierownice włoskie,kierownica włoska,włochy,stylowa,skórzana kierownica,skóra,armatura,pobór,denny,wyrzut,wody,zawór,zawory,króciec,króćce,mosiądzu,mosiądz,mosięrzne,brąz,brązu,brązowe,brass,bronze,wentylator maszynowni,wentylatory siłowni,wentylacja,wyciąg,wyciągowy,osiowy,osiowe,marine,statki,morskie,morski

Buttimer Polska Sp. z o.o.

konstrukcje wsporcze,konstrukcje stalowe,ogrodzenia,kosze zasypowe,podesty obsługowe,kraty pomostowe,wyroby ze stali,podesty,zbiorniki,bufory

Hav Design Poland

Usługi projektowe dla przemysłu stoczniowego
biuro projektowe,biura projektowe,projektowanie statków,projektowanie instalacji okrętowych,hav design,havyard,Usługi projektowe dla przemysłu stoczniowego,Przygotowanie dokumentacji technicznej, Opracowania technologiczne,projektowanie okrętowych konstrukcji stalowych i aluminiowych,Projektowanie siłowni i instalacji okrętowych

IRKO Sp. z o.o

budowa jednostek,bloków oraz sekcji okrętowych,konstrukcje stalowe,wyposażenie pokładowe,sekcje okrętowe,

ZS MARINE SERVICE SP. Z O.O.

wózki widłowe - widlaki,giętarki do rur,wciągi linowe,wciągi łańcuchowe,wciągi pneumatyczne,podesty ruchome,bellownice,zgniatarki,prasy,silniki hydrauliczne,pompa śrubowa agregat rura zasilacz instalacja remont naprawa rur projekt zębata silnik hydraulika hydrauliczny siłowa spawanie zbiornik wciągarka wciągarki siłownik serwis service regeneracja pump power pack HPP settima dinamic oil żurawik davit dźwig tocznie frezowanie obróbka metali enerpac holmatro pompy podajnik ściągacz,ZS Marine,naprawa maszyn i urządzeń,obsługa serwisowa firm,konstrukcje stalowe małe i średnie,produkcja chwytaków do przenoszenia stali śrubowych - 3t,produkcja wakumetrów do sprawdzania szczelności spawów,produkcja łap chwytakowych do przenoszenia płyt - blach stalowych,produkcja trawersów,ZS MARINE,odzież robocza,odzież BHP,nowa i używana,obuwie,rękawice,kombinezony,bluzy i spodnie spawalnicze ,kombinezony spawalnicze

El Professional

suwnice,załadunek suwnic,operator portowy,energetyka,budowa sieci energetycznych,instalacje elektryczne ,wynajem stacji transformatorowych,przewierty sterowane,RTG,rtg,elprofessional,elprofesional,el profesional

ELECTRICAL MARINE SOLUTIONS SP. Z O.O.

elektryk,elektryka morska,remonty statków,przemysł okrętowy,instalacje elektryczne,kabel elektryczny,przewód elektryczny,budowa statków,przeglądy statków,elektryka okrętowa,przemysł morski,offshore,jacht,statek,oświetlenie okrętowe,lampa,prace elektryczne,rozdzielnica,system alarmowy,testy rezystancji,izolacja

NGL3D measurements

nglmachining,ngl machining,pomiary przestrzenne; pomiary 3D,pomiary,pomiary tachimetryczne,tachimetr,laser tracker,laser tracker FARO,ramię pomiarowe,ramię pomiarowe FARO,pomiary konstrukcji stalowych,pomiary przestrzenne,metrologia,matrologia przemysłowa,pomiary laserowe

Cronimet PL Sp. z o.o.

stal,złom,nabrzeże,Szczecin,Mielec,Inowrocław,Herby,złom stali stopowych,kwasówka,nierdzewka,złom stali narzędziowej,HSS,narzędziówka,węgliki spiekane,złom stalowy,złom czarny,złom poprodukcyjny,złom metali kolorowych,miedź,brąz,mosiądz,aluminium,surowce,żelazostopy,katody,granulat

Navy-San Sp. z o.o.

MORSKIE SYSTEMY SANITARNE l CHŁODNICZE l WENTYLACYJNE
blachowanie,cięcie,palenie otworów,fundamenty)MORSKIE SYSTEMY SANITARNESystemy produkcji wody słodkiej (odsalanie – odwrócone osmozy)Systemy uzdatniania wody (mineralizowanie,zestawy hydroforowe,pompy,pompy próżniowe,pompy tłokowe)Systemy oczyszczania ścieków – automatyczny blok oczyszczania ścieków – „Rekin”Systemy odpowietrzeń zbiorników (filtry,filtry,navy san,lekkie konstrukcje stalowe,uchwyty,montaż elementów konstrukcyjnych,ślusarka okrętowa,konstrukcje stalowe,prace ślusarskie,spawanie,montaż wyposażenia pokładowego,remonty wyposażenie pokładowego,remont wyposażenia pokładowego,prace tokarskie,toczenie kołnierzy,toczenie tulei,toczenie dowolnych elementów tokarskich,prace kadłubowe,morskie systemy HVAC,systemy ściekowe,systemy grawitacyjne,systemy podciśnieniowe,morskie systemy wentylacyjne,morskie systemy grzewcze,systemy aquatherm,rurociągi wentylacyjne,morskie systemy sanitarne,systemy produkcji wody słodkiej,odsalanie,odwrócona osmoza

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o.

offshore,urządzenia offshore,maszyny dla przemysłu morskiego,manipulatory do rurociągów,spawane konstrukcje stalowe,narzędzie kalibrujące odwierty,protektor przeciw pęczniejącym iłom,wyposażenie na statki,linie galwanizacji,zbiorniki wysokociśnieniowe,zbiorniki niskociśnieniowe,komory niskociśnieniowe,komory wysokociśnieniowe,obróbka skrawaniem,obróbka skrawaniem na tkarkach,obróbka skrawaniem na tokarkach,obróbka skrawaniem na wytaczarkach,wentylatorowe chłodnie wody,Rozwiertak PPPI do odwiertów gazu,Rozwiertak PPPI do odwiertów ropy

OT Port Gdynia Sp. z o.o.

„Uniwersalny terminal portowy”
ot port,ot port gdynia,terminal portowy,port przeładunkowy,usługi portowe,terminal ro-ro,terminal uniwersalny,terminal drobnicowy,przeładunki portowe,przeładunek drobnicy,przeładunek ładunków masowych,przeładunek w technologii ro-ro,przeładunek w technologii lo-lo,załadunek,wyładunek,formowanie i rozformowanie kontenerów,składowanie ładunków drobnicowych,składowanie ładunków masowych,magazynowanie,magazyny czasowego składowania,otpg,obsługa wyrobów stalowych,przeładunki papieru,przeładunek project cargo,obsługa dostaw inwestycyjnych,przeładunek big-bagów,obsługa ładunków masowych agro,przeładunek koksu

AN-ELEC Sp. z o.o.

rozdzielnice elektryczne, instalacje okrętowe, automatyka okrętowa
rozdzielnice zasilające,rozdzielnice zasilająco-sterujące,skrzynki sterujące i łączeniowe,instalacje elektryczne,instalacje na statkach,suwnice,instalacje okrętowe,instalacje przemysłowe,automatyka okrętowa,automatyka przemysłowa,projektowanie instalacji elektrycznych,automatyki i zasilania dla jednostek pływających

MAGMA Sp. z o.o.

Konstrukcje stalowe, podzespoły do statków
Konstrukcje stalowe,bramy,budowa konstrukcji statków,toczenie,obróbka,skrawanie,metale,pachoły,włazy,obejmy,uchwyty,pokrywy,korki denne,frezowanie,klapy,balustrady,żaluzje,drzwi,drabiny,spawanie,wyposażenie statków,konstrukcje aluminiowe

ST³ Offshore Sp. z o.o.

ST3 OFFSHORE,ST3OFFSHORE,konstrukcje stalowe,fundamenty morskich elektrowni wiatrowych,platformy pośrednie,fundamenty kratownicowe,fundamenty jednopalowe

ELESHIP Electrical Design & Engineering Sp. z o.o.

Projekty koncepcyjne instalacji na statkach i przebiegi kablowe
elroute,elroute 2.0,projektowanie systemów i urządzeń elektrycznych dla branży morskiej,projektowanie systemów i urządzeń dla jednostek morskiech,usługi projektowe w branży elektryczno-radiowej,projektowanie systemów automatyki dla jednostek morskich,projektowanie systemów alarmowych dla jednostek morskich,wstępny bilans elektryczny,Wizualizacja 3D pulpitów sterówki i CMK,Wstępny schemat zasadniczy rozdziału energii elektrycznej,Opis techniczny statku w zakresie elektryki,Opis techniczny statku w zakresie automatyki,Opis techniczny statku w zakresie radio-nawigacji i łączności,Bilans elektryczny statków i okrętów,Schematy systemów alarmowych i pożarowych,Schematy oświetleniowe na statkach,Schematy automatyki okrętowej,Wykaz punktów alarmowych i monitoringu,Rozmieszczenie świateł nawigacyjnych,Aranżacja pulpitów na statkach,Tory kablowe na statkach,Elektryczne instalacje okrętowe,Przebiegi kablowe,Zarządzanie systemem kablowym

Global Maritime Sp. z o.o.

Global Maritime jest niezależną firmą konsultingową, która oferuje szeroki zakres usług doradczych i inżynieryjnych dla przemysłu morskiego i offshorowego.
biuro projektowe ,FMEA ,FMECA ,projektowanie instalacji elektrycznych ,instalacje morskie ,instalacje offshore ,dynamiczne pozycjonowanie ,SRtP ,IHM ,HAZOP ,HAZID ,THD ,Inventory of Hazardous Materials ,energetyka wiatrowa ,energetyka ,offshore wind ,platformy wiertnicze ,platformy wydobywcze

Zakład Ślusarsko-Hydrauliczny Józef Samson

Remonty jednostek pływających , spawanie AL , kotłownie , konstrukcje
RUROCIĄGI OKRĘTOWE,INSTALACJE OKRĘTOWE,OBRÓBKA MECHANICZNA,SPAWANIE,TOCZENIE,FREZOWANIE,REMONTY STATKÓW,REMONTY OKRĘTÓW,SPAWANIE,KOTŁOWNIE,KOTŁOWNIE OKRĘTOWE,ŚLUSARSTWO,KONSTRUKCJE STALOWE,KONSTRUKCJE ALUMINIOWE,INSTALACJE HYDRAULICZNE,KONSTRUKCJE NIERDZEWNE,KONSTRUKCJE ZE STALI NIERDZEWNEJ

HYDROSHIP

hydraulika siłowa, pneumatyka, mechanika precyzyjna
instalacje hydrauliczne,hydraulika siłowa,remonty dzwigów hydraulicznych,prefabrykacja rur,obróbkę metali,toczenie,frezowanie,szlifowanie płaszczyzn,remonty maszyn i urządzeń hydraulicznych,pneumatyka,mechanika precyzyjna,automatyka,projektowanie i modernizacja układów napędu sterowania hydraulicznego,hydraulika okrętowa,hydraulika morska,hydrobalasting,

Haco Sp. z o.o.

KONSTRUKCJE OFFSHORE l KONSTRUKCJE OKRĘTOWE l KONSTRUKCJE STALOWE
konstrukcje stalowe,cięcie laserowe,cięcie gazowe,osprzęt okrętowy,frezowanie,struganie,wiercenie,gwintowanie,szlifowanie,wykończenie powierzchni cynkowaniem oraz czyszczeniem i malowaniem wykonanych konstrukcji farbami podkładowymi i finalnie,elementy systemów wydobywczych na platformy wiertnicze,wysięgniki serwisowe systemów wydobycia głębinowego,elementy obsługi brzegowej,elementy wyposażenia morskich wydobywczych jednostek serwisowych,konstrukcje offshore,Elementy pokryw luków okrętowych i pokładów,koła toczne z wałami,zawiasy,stopery,elementy nierdzewne oraz z brązu i mosiądzu,prowadnice,gniazda i zaczepy kontenerowe,uchwyty do mocowanie innych ładunków,uszczelnienia zrębnic,pokrywy wentylatorów,windy kotwiczne,dźwigi pokładowe,Konstrukcje kadłubowe i RO-RO,włazy,zbiorniki,drzwi burtowe i przeciwpowodziowe,rampy i podesty,najazdy załadowcze,podnośniki towarowe,furty,trapy,napinacze lin wyciągowych,chwytaki i podajniki rur, wyciągarki linowe,rampy załadowcze,trapy i schodnie,wytacz

CHEMTEC Technologie Przemysłowe

Chemia stoczniowa.
chemia,techniczna,sorbent,czyściwo,specjalistyczna,okrętowa,warsztatowa,przemysłowa,stoczniowa,obiektowa,czyszczenie,mycie,odtłuszczanie,konstrukcji,stalowych,zbiorników,paliwowych,balastowych,ładunkowych,zęz,siłowni,ładowni,cystern,wagonów,lokomotyw,kontenerów,TIR,odrdzewianie,odkamienianie,usuwanie,tłuszczów,olejów,smarów,węglowodorów,paliw,ropopochodnych,neutralizacja,likwidacja,wycieków

Pol-Fiord Sp. z o.o.

hydraulika siłowa,armatura,złącza,filtry,zasilacze,konstrukcje stalowe

GSG Towers Sp. z o.o.

energia wiatrowa,konstrukcje stalowe,budowa statków,Stocznia Gdańsk,Baltic Operator,offshore,onshore,suwnice,systemy przenośników,ładowarko- zwałowarki,zwałowarki portalowe

SUPRIMA SYSTEMY MOCOWAŃ

mocowanie rur,mocowanie systemów anty VIV,ochrona kabli podwodnych,okablowanie rur i elementów konstrukcji,montaż czujników,systemy antykorozyjne,konstrukcje rurowe piggy back,mocowanie boi,instalacje dla offshorowych farm wiatrowych,instalacje odwiertowe,montaż okablowania,okablowania podwodne,kable morskie,prace podwodne,systemy montażowe,systemy mocowań,łączenie,konstrukcje podwodne,offshore,rurociągi,gazociągi,konstrukcje nawodne,konstrukcje podwodne,infrastruktura,ochrona antykorozyjna,antykorozja,ochrona filarów,prace hydrotechniczne,pływalność,wyporność,mocowania offshore,ochrona pali

Remsod Sp. z o.o.

Stalowe konstrukcje, obróbka, remonty, regeneracja, obróbka cieplna i plastyczna
obróbka metali,cnc,usługi dźwigowe,spawanie,cięcie plazmą,stalowe konstrukcje,haki,koła linowe,maszynowanie,ramy transportowe,systemy cumownicze,szekle,kładki teleskopowe,trawersy,urządzenia dźwigowe,wciągarki,zblocza linowe

Gillmet Sp. z o.o.

Cynkownia ogniowa, Konstrukcje stalowe
cynkowanie ogniowe,zabezpieczenia antykorozyjne,kraty pomostowe,stropy robocze,konstrukcje stalowe,cynkownia ogniowa

Soltec Services Sp. z o.o.

usługi stoczniowe i dźwigowe
usługi stoczniowe,usługi dźwigowe,konstrukcje stalowe,izolowanie kabin,nadbudówek,ładowni,chłodni,izolowanie rurociągów,budowanie nowych jednostek pływających,statki badawcze,łodzie głębinowe,okręty wojskowe,jachty,remonty jednostek pływających,przebudowy statków,przebudowy jednostek pływających,żaglówki,drobnicowce,kontenerowce,masowce,barki,pontony,promy,liniowce,odzie ratunkowe,żurawie pływające,doki pływające,dok pływający

Jotun Polska Sp. z o.o.

Producent farb,lakierów oraz powłok proszkowych.
farby,farby okrętowe,farby antykorozyjne,zabezpieczenia antykorozyjne,farby morskie,antykorozja morska,antykorozja przemysłowa,lakiery,powłoki proszkowe,offshore,jotun,jotun gdańsk,okrętownictwo,konstrukcje stalowe,powłoki antykorozyjne,energetyka

BUFAB Poland Spółka z o.o.

śruby,wkręty,nakrętki,nity,podkładki,wkładki gwintowe,nitonakretki,blachowkręty,kołki,elementy złączne wykonane ze stali nierdzewnych,kwasoodpornych,węglowych oraz łączniki specjalne z tworzyw sztucznycznych,foliowanie produktów,kiting,maszyna pakująca,workowanie foliowe produktów. śruby z łbem sześciokątnym,śruby oczkowe,bumax

Zremb Chojnice S.A.

Producent konstrukcji stalowych i kontenerów.
konstrukcje stalowe,kontenery offshore,kontenery,kontenery dla przemysłu offshore,przemysł offshore,baskety,mudskip,transport szlamu morskiego,magazynowanie szlamu morskiego,kontenery rurowe,kontenery ładunkowe,kontenery i platformy na wyposażenie wojsk,kontenery na odpady radioaktywne

Fajer Zawiesia i Liny Jacek Fajer

ZAWIESIA I LINY
zawiesia stalowe,zawiesia linowe,zawiesia poliestrowe,uchwyty do blach,wciągarki,liny stalowe,liny nieodkrętne,liny polipropylenowe,liny nierdzewne,odciągi,haki,szakle,łańcuchy,napinacze ładunku,zaciski linowe,wciągniki linowe,wciągniki łańcuchowe

NAUTA HULL Spółka z o.o.

budowa kadłubów do 300 ton,cyfrowe cięcie blach stalowych,gięcie blach i profili stalowych,prefabrykacja kształtowników stalowych,przebudowa statków,kadłuby statków,kadłuby holowników,remonty statków,nauta hull,kadłuby,przygotowanie kart wykroju,budowa konstrukcji stalowych

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.

nurkowanie,budownictwo podwodne,prace podwodne,pogłębianie w portach,budowa falochronów,układanie rurociągów,prace hydrotechniczne,ochrona brzegów morskich,prace na rzekach,prcip,prace hydrotechniczne w portach,budowa i remont nabrzeży portowych,roboty konstrukcyjne betonowe,żelbetowe i rozbiórkowe,roboty z zakresu budownictwa lądowego- zmechanizowane,roboty ziemne,kubaturowe i instalacyjne,pogłębianie,inwestycyjne w basenach portowych,pogłębianie konserwacyjne portów i torów wodnych,falochrony,pirsy itd.,tworzenie lądu pod zabudowę przemysłową,ochrona brzegów,zasilanie plaż,wykopy/prace zasypowe przy układaniu rurociągów gazowych o dużych średnicach,układanie rurociągów na dnie morza,układanie kabli podwodnych,wykonanie i układanie wylotów morskich rurociągów z oczyszczalni ścieków i związane z tym wykopy i prace zasypowe,pogłębianie dna rzek,budowa wałów i ochrona przeciw powodziowa,niewybuchy,wydobycie niewybuchów,raporty ferromagnetyczne,oczyszczanie dna morza z niewybuchów

Protea Sp. z o.o.

Urządzenia morskie i typu offshore.
Urządzenia offshore,urządzenia morskie,Żurawie pokładowe,Suwnice BOP,Wciągarki,Wózki,offshore,przemysł offshore,Offshorowe żurawie,Suwnice bramowe,wciągarki hydrauliczne,wciągarki pneumatyczne,farma wiatrowa,układanie rur,natorowe,bramowe,zbiorniki,kontenery offshorowe,platformy,ramy stalowe

STEMOR Serwis Techniki Morskiej

Firma STEMOR zajmuje się projektowaniem, wdrożeniami i produkcją systemów automatyki okrętowej. Wykonujemy kompleksowe przebudowy systemów elektrycznych jednostek pływających.
automatyka okrętowa,ektronika okrętowa,elektronika jachtowa,stocznie jachtowejachtowe instalacje elektryczne,systemy sterowania,diagnostyka orętowa,automatyka morska,techniczne zaopatrzenie statków,remonty silników,remonty statków,silniki,silniki morskie,silniki okrętowe,obsługa techniczna jachtów,elektronika pokładowa,silniki zaburtowe

Seaway 7

A listed, pure-play renewables company focused on bottom-fixed offshore wind.
instalacja kabli podmorskich ,konserwacja kabli podmorskich ,instalacja fundamentów turbin wiatrowych ,fundamenty turbin wiatrowych ,morskie farmy wiatrowe ,usługi instalacyjne w sektorze odnawialnych źródeł energii ,seaway7 ,seaway 7 ,energetyka odnawialna ,heavy lifting ,instalacje kabli podmorskich ,EPCI ,T&I ,konstrukcje offshore ,instalacja stacji transformatorowych ,subsea7 ,subsea 7 ,inter array grid ,Jacket ,piling ,monopile ,palowanie ,substation

Polonus Energy

Polonus Energy to marka własna HG Solutions Sp. z o.o.
fotowoltaika,maty grzewcze,panele grzewcze na podczerwień,ogrzewanie podłogowe,projekty instalacji fotowoltaicznych,dobór paneli fotowoltaicznych,pomiary instalacji fotowoltaicznych,Produkcja dobranych do instalacji rozdzielnic AC i DC,instalacje fotowoltaiczne,instalacja fotowoltaiczna,instalacja fotowoltaiczna na hali produkcyjnej,instalacja fotowoltaiczna na myjni bezdotykowej,rozwiązania fotowoltaiczne

Alpin Weld sp. z o.o.

Zawsze na wysokości zadania!
spawanie na wysokości ,badania nieniszczące na wysokości ,transport konstrukci na wysokości ,Prefabrykacja konstrukcji i rurociągów na hali ,usługi spawalnicze ,spawanie stali czarnej ,spawanie stali nierdzewnej ,spawanie aluminium ,spawanie tytanu ,spawanie konstrukcji ,spawanie rurociągów ,metoda spawania elektrodą otuloną MMA (111) ,MIG/MAG ,spawanie MIG/MAG ,Badania wizualne (VT) ,Badania penetracyjne (PT) ,Badania magnetyczno-proszkowe (MT) ,Badania prądami wirowymi (ET) ,Badania ultradźwiękowe (UT) ,ultradźwiękowe pomiary grubości (UTT) ,ocena stanu technicznego konstrukcji ,Cięcie plazmą ,cięcie palnikiem acetylenowo – tlenowym ,cięcie gazowe ,transport pionowy

Prąd Engineering Sp. z o.o. Prąd Serwis Elektryczny Ryszard Nowak

Marine & Offshore Engineering
prefabrykacja morska,usługi stoczniowe,usługi ślusarskie,usługi elektryczne,prefabrykacja gotowych konstrukcji,kompleksowa przebudowa jednostek morskich,pomiary termowizyjne,przegląd instalacji elektrycznej na statku,montaż elektrycznego wyposażenia,remonty silników elektrycznych,statku,podłączenia w szafach rozdzielczych na statku,konserwacja przejść kablowych na statku,konserwacja łuków rewizyjnych na statku,przegląd instalacji elektrycznej na statku,pomiary elektryczne instalacji na statku,montaż urządzeń elektrycznych na statku,układanie oraz upinanie kabli na statku,podłączenia urządzeń na statku,pomiar impedencji pętli zwarcia,badanie skuteczności ochrony przeciwpożarowej,pomiar parametrów wyłączników różnicowo-prądowych,pomiar rezystencji uziemienia,pomiar natężenia oświetlenia placu budowy,pomiar natężenia oświetlenia pomieszczeń i stanowisk biurowych,remonty silników elektrycznych,systemy anty-oblodzeniowe,światłowody,odkurzacze centralne,prad,prad service,prad serwis,prąd se

PIROMETAL Sp. z o.o.

Kompleksowe remonty kotłów okrętowych.
kotły okrętowe,remonty kotłów,części do kotłów,serwis kotłów okrętowych,części zamienne do kotłów okrętowych,części eksploatacyjne,budowa kotłów okrętowych,wytwornica pary,kocioł parowy,generator pary,generator gazów obojętnych IGG,skraplacz,chłodnica skroplin,naprawa spalarek,wymurówki,betony żarowytrzymałe,remont zaworów kotłowych,remont zaworów PV,remonty urządzeń okrętowych,Remonty obmurza kotłowego oraz spalarek odpadów,remonty instalacji przemysłowych,remonty zbiorników paliwowych

Air-Tech Jarosław Krzemiński

BUDOWA I REMONTY JACHTÓW TO NASZA PASJA
akcesoria jachtowe,budowa i remonty jachtów,produkcja osprzętu jachtowego,regeneracja śrub napędowych,renowacja pokładów,zabezpieczenia antykorozyjne,zimowanie jachtów,piaskowanie,wymiana poszycia jachtów stalowych laminatowych,remonty silników głównych i pomocniczych,

EKO-LASER Sp. z o.o. Sp.k.

cięcie laserowe,gięcie krawędziowe blach,cięcie gazowe,spawanie stali,spawanie aluminuim,obróbka strumieniowo-cierna,walcowanie blachy,średnica walców 200 mm,wiercenie i gwintowanie,również flow-drill,zgrzewanie punktowe,obróbka skrawaniem,malowanie proszkowe

BALT YARD

remonty statków,konstrukcje stalowe

Techno-Nauta Sp. z.o.o.

toczenie,frezowanie,szlifowanie,wytaczanie,części maszyn,technonauta,obróbka mechaniczna,obróbka skrawaniem,konstrukcje spawane,konstrukcje stalowe,offshore,

J W - SYSTEM

KONSTRUKCJE I ANTYKOROZJA
ANTYKOROZJA,OFFSHORE,KONSTRUKCJE STALOWE,jw system,jw.system,j.w. system,piaskowanie,malowanie,hale stalowe,konstrukcje stalowe,

P.P.H. MODUL Sp. z o.o.

kabiny sanitarne,kabiny stalowe,kabiny panelowe,kabinyna statki,platformy wiertnicze,kabiny dla budownictwa,hoteli,szpitali,akcesoria sanitarne,modul,drzwi okrętowe,meble,wyposażenie statków,remonty statków

PPU TECHMET Spółka z o.o.

Urządzenia dla przemysłu okrętowego.
Urządzenia dla przetwórstwa rybnego solankownice,Urządzenia dla przemysłu okrętowego,przemysł stoczniowy,Konstrukcje ze stali czarnej,nierdzewnej i aluminium płuczki,techmet,

DAMAR Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych

Zabezpieczenia antykorozyjne, konstrukcje żelbetowe
antykorozja,zabezpieczenia antykorozyjne,konstrukcje żelbetowe,hydrodynamika,stal

Alumare Sp. z o.o.

Budowa kadłubów i nadbudówek aluminiowych oraz stalowych, Konstrukcje aluminiowe i stalowe dla potrzeb przemysłu morskiego i lądowego, Remonty i przebudowy statków, Konstrukcje offshore.
budowa statków ,konstrukcje aluminiowe ,konstrukcje stalowe ,nadbudówki ,kadłuby ,remonty statków ,aluminium ,stal

INOX-STAL

ELEMENTY ZŁĄCZNE
liny,ściągacze,łańcuchy,kotwice,łączniki,szekle,krętliki,karabińczyki,knagi,bloki,ucha cumowe,zabezpieczenia,zamknięcia,uchwyty,rury,relingi,armatura,kabestany,osprzęt żeglarski,nity nierdzewne,nity stalowe,nity aluminiowe,nitonakrętki,nity kolorowe,śruby,wkręty,nakrętki,opaski,obejmy,podkładki,elementy złączne,narzędzia do nitowania,nitownice do nitokołków,do nitów,nitownice ręczne,pneumatyczne,akcesoria do nitowania,

Stark Inox

Obróbka stali i aluminium
stal,aluminium,frezowanie,toczenie,

Montex Shipyard Sp. z o.o. Sp.k.

prace kadłubowe• spawanie oraz montaż skomplikowanych elementów konstrukcji stalowych,• montaż systemów instalacji rurowych oraz hydrauliki siłowej na statkach• prace w aluminium w przemyśle stoczniowym• prace elektro - montażowe w przemyśle stoczniowym • prace ślusarskie• budowę konstrukcji offshorowe (również konstrukcji związanych z elektrowniami wiatrowymi)• prace żelbetonowe (również hydro-techniczne)

POL PRO POWER S.C.

Izolacje techniczne, wnętrza okrętowe.
Izolacje techniczne,wnętrza okrętowe,izolacje przemysłowe,wnętrza przemysłowe,wnętrza okrętowe,stolarka okrętowa,stolarka przemysłowa,instalacje przemysłowe,instalacje okrętowe,prace wykończeniowe na statkach,meble okrętowe,wnętrza okrętowe,wnętrza przemysłowe,usługi dla stoczni.

Capital Sp. z.o.o.

rusztowania szalunki Baumann Mostostal,plendeki,montaż rusztowań,Rusztowania Rusztowania ramowe,Rusztowania modułowe,Rusztowania przejezdne,Rusztowania RSK,Zadaszenia/Hale namiotowe,Szalunki/Deskowania,Szalunki ścienne,Szalunek szybu windowego,Szalunki stropowe,Strop tradycyjny,Alustrop,Zsypy do gruzu,Siatki i plandeki,Akcesoria budowlane,rusztowania gdańsk,rusztowania trójmiasto,rusztowania szlunki,

Izopanel

KOMPLEKSOWA BUDOWA HAL STALOWYCH
hale,hale stalowe

Techno Marine Sp. z o.o.

PROFESJONALNE ŁODZIE HYBRYDOWE
produkcja laminatów poliestrowo szklanych,łodzie produkcja,profesjonalne łodzie hybrydowe,konstrukcja jednostek pływających,tuby pneumatyczne,montaż elementów tapicerskich,montaż systemów napędowych,instalacja systemów radiowo-nawigacyjnych,projektowanie,regeneracja łodzi,montaż i serwis silników motorowych,łodzie patrolowe,łodzie turystyczne,łodzie dla ratownictwa brzegowego,łodzie do zadań specjalnych,łodzie robocze,łodzie na indywidualne zamówienia,

KONREM NAUTA Sp. z o.o.

remonty jednostek pływających,remonty kadłubów,przedłużanie statków,prace kadłubowe,prace spawalnicze,prace stoczniowe,przebudowy jednostek pływających,remonty statków,holowniki,drobnicowce,statki ratunkowe,barki,lodołamacze,pontony,przemysł stoczniowy,stocznia,konstrukcje stalowe,statki,statek,statki specjalistyczne,konrem,konrem nauta

Komet Zakład Produkcyjno-Usługowy Sp. z o.o.

konstrukcje spawane,obróbkę mechaniczną,palenie blach plazmą cyfrową,wyposażenie okrętowe,zbiorniki wstawiane,zbiorniki okrętowe (wg katalogu CTD),włazy okrętowe wszystkich typów,włazy okrętowe płaskie z pokrywami do śrub,krągłe i owalne (wg PN-89/W/88031),włazy okrętowe z pokrywami: z zamknięciami klinowymi (PN-84/W-88027),z zamknięciami śrubowymi (PN-88W-88024),okrętowe głowice wentylacyjne nawiewno-wyciągowe (BN-91/3723),odpowietrzniki pokładowe okrętowe z zamknięciami kulowymi,bez zamknięć kulowych,drabiny okrętowe (BN-84/3713-01),schody stalowe pokładowe (czarne i ocynk),schody stalowe siłowni (czarne i ocynk),przejścia grodziowe,korytka kablowe,szyny kablowe,przejścia tulejowe,stójki wszystkich typów,pachoły,korki denne,obejmy,uchwyty,przemysł stoczniowy,wyposażenie siłowni okrętowych,zbiorniki olejowo-wodne z zaworami i płynowskazami,schody pokładowe i maszynowe,kraty pomostowe (greting),włazy i luki pokładowe.

PPG Coatings Poland Sp. z o.o.

farby okrętowe,antykorozja,farby morskie,farby okrętowe,zabezpieczenia antykorozyjne,farby stoczniowe,farby do konstrukcji stalowych,ppg

Zakład Mechaniczny ELTECH Sp. z o.o.

obróbka toczeniem,obróbka mechaniczna,przemysł okrętowy,zakład mechaniczny,obróbka skrawaniem,obróbka metalu,odlewy staliwne i żeliwne,ramy i piasty siłowni wiatrowych,korpusy turbin energetycznych,urządzenia dźwigowe,elementy statków,wały główne napędu statków,trzony i czopy sterowe,nakrętki trzonów,czopów i wałów śrubowych,wspólne owiercanie kołnierzy wałów,parowanie linii wałów,elementy siłowni wiatrowych,wielkogabarytowe konstrukcje spawane,

IWNORT Centrum Szkoleniowe Spawalnicze

KURSY I SZKOLENIA DLA SPAWACZY
szkolenia spawalnicze,kursy spawalnicze,uprawnienia spawania rur ze stali o dużych średnicach elektrodami celulozowymi,ASME IX,spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi,spawanie doczołowe blach,spawanie doczołowe rur,egzaminy dla spawaczy,doszkolenie spawaczy,szkolenia dodatkowe dla spawaczy,testy spawaczy,kursy spawania,iwnort

ConVess s.c.

Construction of Vessels.
prace traserskie,pomiarowe i kalkulacyjne,podbudowy dokowe i placowe dla jednostek pływających,oprzyrządowania i pomoce warsztatowe,wykonawstwo i remonty konstrukcji kadłubowych i innych konstrukcji stalowych,

EUROMART

ZAWIESIA I SYSTEMY PODNOSZENIA
uchwyty,trawersy,wciągniki ręczne,elektryczne,linowe,łańcuchowe,wciągarki,liny stalowe,konfekcjonowane,dźwigowe,liny stalowe nieodkrętne,liny ogólnego przeznaczenia,liny stalowe konstrukcyjne,liny dla rybołówstwa,liny stalowe nierdzewne,liny w osłonie PCV,liny,zawiesia linowe,zawiesia łańcuchowe,zawiesia pasowe,zawiesia wężowe,zawiesia standardowe,szakle,kausze,haki,ogniwa,zaciski,tulejki,śruby rzymskie,

Nauta-Stal Sp. z o.o.

Okrętowe konstrukcje stalowe i aluminiowe.
okrętowe konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,remonty konstrukcji stalowych,remonty konstrukcji okrętowych,remonty konstrukcji alumoniowych,remonty statków,budowa statków,wyposażenie statków,stocznia,przebudowa jednostek pływających,bloki,kadłuby,sekcje stalowe,konstrukcje off shore

SHIP-STALHANDEL

KOŁNIERZE OKRĘTOWE,KOŁNIERZE STALOWE,

LAPROMECH Sp. z o.o.

Konstrukcje stalowe dla przemysłu stoczniowego
cięcie plazmą,piaskowanie,spawanie nierdzewki,filtry laminowane,osadniki,przejścia tulejowe,przejścia grodziwe,regeneracja bębnów hamulcowych,regeneracja chłodnic,obróbka skrawaniem,cięcie,gięcie,obróbka metali,walcowanie,produkcja dla przemysłu stoczniowego,zbiorniki wstawiane,filtry,schody,głowice nawiewowo - wyciągowe,bębny linowe,żurawiki przenośne,wyposażenie dla stoczni,produkcja hal przemysłowych,konstrukcje stalowe,tuleja grodziowa,tuleja pokładowa,przepusty,przejścia grodziowe,drabiny,włazy,zrebnice,

PPUH TEJA

KONSTRUKCJE STALOWE DLA PRZEMYSŁU OKRĘTOWEGO
maszty aluminiowe,nadbudówki aluminiowe,separatory wody,zsypy ryb,ochrona antykorozyjna,malowanie gruntem czasowej ochrony,cynkowanie ogniowo i galwanicznie,przemysł okrętowy,pokrywy wraz ze zrębnicami,schody i drabiny okrętowe,drzwi wodoszczelne i strugoszczelne,bariery i relingi,włazy okrętowe,zbiorniki,osprzęt wyposażenia okrętowego,taki jak: rygle,zamknięcia śrubowe (oczkowe,motylkowe,kabłonkowe itd.),zawiasy,mechanizmy zamków centralnych,zawiesia,zblocza,przewłoki rolkowe typ \"PANAMA\",konstrukcje AL takie jak maszty,separatory wody,małe nadbudówki,kominy,łodzie aluminiowe,konstrukcje stali kwasoodpornej takie jak zespoły \"zsypów\" do zbiorników RSW,konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,obróbka metali

RUBB Poland Sp. z o.o.

Hale portowe.
hale magazynowe,RUBB,Rubb,hale produkcyjne,hale sportowe,hale portowe,hale stoczniowe,hangary lotnicze,hale termoizolowane,hale przemysłowe,hale stalowe,hale tymczasowe

Unterschuetz Firma Inżynierska

Wykonanie projektów urządzeń w/g zamówień,Budowa i uruchomienie urządzeń w/g własnych projektów,Regeneracja istniejących rolek formujących w/g dostarczonej dokumentacji,Budowa urządzeń w/g powierzonych projektów,Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,Regeneracja części,Szkolenia obsługi maszyn,Obróbka skrawaniem,Wycinanie kształtów w aluminium do gr.20 mm,Spawanie,Linie technologiczne do produkcji rur od fi 6mm do fi220mm ze stali węglowej zgrzewane indukcyjnie oraz ze stali nierdzewnej spawane metodą TIG lub laserem,Linie technologiczne do zwijania i spawania płaszczy stożkowych do wymienników ciepła wykonywane w cyklu automatycznym,Manipulatory do współpracy z robotami przemysłowymi,Projekty rolek formujących w/g zamówień przy wykorzystaniu oprogramowania COPRA,Rolki formujące rury i profile w/g własnych projektów i powierzonych,Walcarki do taśm i prętów,Stanowiska kontroli sprężarek samochodowych z wykorzystaniem kamer przemysłowych,Stanowiska kontroli poprawności montażu montażu sprzęg

Firma Montażowo-Remontowa Montostal Sp.z.o.o

konstrukcje stalowe,montostal,

Kamir Sp. z o.o.

Wycinanie laserowe, gięcie, spawanie i toczenie.
Wycinanie laserowe,gięcie,spawanie i toczenie,frezarki,wielkogabarytowe przecinarki taśmowe,cięcie laserowe,gięcie blachy,konstrukcje stalowe,

PPH AMG Sp. z o.o.

KONTENERY NA PLATFORMY WIERTNICZE OFFSHORE
kontenery,konstrukcje stalowe,kontenery na platformy,offshore,produkcja kontenerów,pojemniki metalowe,

Malbo sp.z.o.o.

konstrukcje stalowe,kadłuby statków morskich,holowników i barek rzecznych,pokrywy lukowe; kontenery różnych typów,zbiorniki; konstrukcje budownictwa lądowego,takie jak mosty drogowe i kolejowe różnej wielkości i inne.

Pres – Kol Sp. z o.o.

Hydraulika siłowa,Przemysł stoczniowy,Produkcja dla offshore,Produkcja dla stoczni,Cylindry hydrauliczne,Agregaty hydrauliczne,Obróbka skrawaniem,Konstrukcje stalowe,Prasy hydrauliczne,Chwytaki,Frezowanie,Wytaczanie,Siłowniki hydrauliczne,Zasilacze hydrauliczne,Konstrukcje offshore,Farmy Wiatrowe Offshore,wysokociśnieniowa hydraulika siłowa,napędy suwnicy bramowej na statku,energia wiatrowa,elementy systemu załadowczego statku,agregat hydrauliczny,obrotnica taśmociągu transportowego,konstrukcje stalowe offshore,konstrukcje stalowe mostów,konstrukcje stalowe hal przeznaczone dla rolnictwa,konstrukcje stalowe hal przeznaczone dla handlu,konstrukcje stalowe hal przeznaczone dla sportu,konstrukcje stalowe hal przeznaczone dla przemysłu,napędy suwnicy bramowej na statki,wózki do transportu kolumn wiatraka elektrowni wiatrowej,chwytaki do złomu,obróbka skrawaniem,wytaczanie,frezowanie,toczenie,wiercenie,szlifowanie,urządzenia do transportu konstrukcji dużych gabarytów,elementy systemu załado

SOW-YACHT

cięcie strumieniem wody,bosaki,dulki,knagi,okucia wioseł,przelotki,szekle,ucha wantowe,zapinki,zawiasy ze stali nierdzewnej,elementy żeglarskie,mocowania metalowe,okucia metalowe,obróbka CNC

Navikon-Stal Sp. z o.o.

Budowa konstrukcji stalowych

SIGMA COATINGS Sp. z o.o.

farby okrętowe,zabezpieczenia antykorozyjne,farby stoczniowe,farby do konstrukcji stalowych

Zakłady Techniczne TMX Sp. z o.o.

konserwacja statków,naprawa statków,prace maszynowe,prace stalowe,prace ślusarskie,stocznia

FREZPOL Sp. z o.o

Druty,liny stalowe, zawiesia.
Druty,liny stalowe,zawiesia.

K M K Gdańsk Shiprepair Yard Ltd Sp. z o.o.

Konstrukcje okrętowe,Konstrukcje stalowe

METALIKA

Konstrukcje dla przemysłu morskiego, okrętowego, offshore
konstrukcje okrętowe,usługi spawalnicze,konstrukcje stoczniowe,konstrukcje dla przemysłu offshore konstrukcje aluminiowe,konstrukcje ze stali nierdzewnej,usługi ślusarskie,automatyka,konstrukcje na statki,bramy,ogrodzenia,kraty stalowe,konstrukcje aluminiowe,automatyka,stala nierdzewna,hale stalowe

HURTOWNIA ARTYKUŁÓW METALOWYCH

FIRMA ZAOPATRZENIA PRZEMYSŁOWEGO W HURCIE I DETALU
łańcuchy,liny stalowe,śruby,

NAFTOKOR Zdzisław Wojtyło

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE
zabezpieczenia antykorozyjne,antykorozja,prace konserwacyjno-malarskie konstrukcji stalowych,zbiorników,rurociągi,przemysł naftowy

DAMEN SHIPYARDS KOŹLE SP. Z O.O.

Damen,damen,pontony,barki,Pchacze i holowniki Pogłębiarki Statki pasażerskie Barki pchane i pontony Piaskowce Kontenerowce Frachtowce Zbiornikowce Stacje paliw Pokrywy lukowe Nadbudówki i sterówki Instalacje Zbiorniki

StalKons Ryszard Kleczkowski

wciągarki,konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,obróbka skrawaniem,spawanie stali,spawanie aluminium,wyposażenie łodzi,wyposażenie statków,żurawiki pomocnicze,zbiorniki paliwa i wody z aluminium i mat. nierdzewnych

Arkadiusz Faluta monterka.com.pl

-instalacje z tworzyw sztucznych PE.PP.PVDF -kolektory RSW z PE-HD -zbiornik z PE-HD,PP,PVDF -kompletacja materiałów

Zakład Metalowy ALEM

alem,obróbka skrawaniem cnc,toczenie,frezowanie,elektrodrążenie wgłębne drutowe,obróbka elektroerozyjna,edm,wiercenie elektroiskrowe,spawanie,mig/mag,tig,metali,stali,aluminium,szczecin,koszalin,trzebiatów

Base Group Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,spawanie,obróbka mechaniczna,cięcie wodą i laserem,gięcie,śrutowanie i trawienie,montaż

Inspectors.pl

Hydraulika siłowa Nadzory i inspekcje Projektowanie Kompletne dostawy Spawanie konstrukcji stalowych

LOGISTAL Sp.z o.o.

stal,rury,armatura

KEDAT Sp. z o.o.

Stalowe konstrukcje lądowe Stalowe kadłuby statków Aluminiowe konstrukcje lądowe Aluminiowe kadłuby statków Remonty statkó w w pełnym zakresie prac Przebudowy statków

DOZAMET

maszyny i urządzenia odlewnicze urządzenia i usługi dla przemysłu stoczniowego elewatory,przenośniki konstrukcje stalowe spawane odlewy żeliwne z żeliwa sferoidalnego i szarego od 1kg do 8 ton cięcie plazmowe obróbkę skrawaniem usługi projektowe doradztwo techniczne sporządzanie dokumentacji technicznej remonty maszyn i urządzeń

Tomstal Sp. z o.o.

kraty pomostowe,stalowe kraty pomostowe,stopnie schodowe,kraty pomostowe mostostal,kraty wema,kraty pomostowe tomstal gdańsk

AgaTomDom Tomasz Szych

montaż klimatyzacji,serwis klimatyzacji,sprzedaż klimatyzatorów,instalacje klimatyzacyjne

MARKANT Marcin Kantor

remonty pomp hydraulicznych,hydraulika morska,hydraulika okrętowa,remonty siłowników,instalacje hydrauliczne,remonty wind kotwicznych

ALU-TECH

budowa konstrukcji aluminiowych i stalowych,budowa kadłubów okrętowych i nadbudówek,spawanie aluminium i jego stopów,spawanie stali węglowej i nierdzewnej,spawanie miedzi,spawanie metodą: Mig/Mag/Tig/elektroda,usługi dźwigowe (dźwigi samojezdne od 10 do 70 ton),konserwacje urządzeń dźwigowych

Wetcab Trading sp. z o.o.

wyposażenie okrętowe,oświetlenie okrętowe i latarnie nawigacyjne,akcesoria łazienkowe,wewnętrzne drzwi okrętowe,grzejniki elektryczne,meble stalowe,Oświetlenie zewnętrzne,Oświetlenie p. wybuchowe,Gniazda kontenerowe

Waryński Famabud Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,konstrukcje dla offshore,przemysł offshore,konstrukcje dla przemysłu stoczniowego,offshore,wieżowych dla budownictwa żurawi - żurawi okrętowych - dźwignice okrętowe,- dźwignic portowych,kolejowych i samochodowych - dźwignic do obiektów przemysłowych - skomplikowanych fundamentów,podpór,dźwigarów,architektonicznych konstrukcji przestrzennych dla budownictwa drogowo-mostowego oraz hydrotechnicznego - wszelkich konstrukcji stalowych na indywidualne zamówienie - wyposażenia okrętowego

MAKRUM S.A. Stocznia Pomerania

przemysł offshore,offshore,stocznia pomerania,przemysł okrętowy,konstrukcje stalowe,urządzenia okrętowe,przemysł wydobywczy,konstrukcje ciężkie,przemysł stoczniowy,usługi stoczniowe,budowa statków,górnictwo morskie,

Bigmar Sp. z o.o

WYKONUJEMY KONSTRUKCJE STALOWE
bloki,sekcje kadłubów,kadłuby,spawanie konstrukcji stalowych,remonty statków,włazy,pokrywy,prace ślusarskie,komory wentylacyjne,drabiny,schody,rampy,prace stoczniowe

SM Europe Ltd

Jachty pełnomorskie motorowe i żaglowe od 10 do 50 metrów Kadłuby aluminiowe i stalowe Zabudowę wnętrz Produkcję i naprawę żagli Produkcję masztów,,zimowanie jachtów,stocznia jachtowa,budowa jachtów,jachty,megajachty,lea,Malowanie jachtów

Technoinstal Sp. z o.o.

izolacje rurociągów wraz z wszelkiego typu armaturą,izolacje zbiorników,izolacje kotłów,izolacje kanałów i szybów wentylacyjnych,termoizolacja,szyby spalinowe,chłodnie,instalacje klimatyzacyjne,instalacje ciepłownicze,stolarka okrętowa,dostawa i montaż mebli okrętowych,budowa,remonty i wyposażenie kabin oraz pomieszczeń na statkach,prace ślusarsko-blacharskie,prace izolacyjne,prace ogólno budowlane,remonty i rozruch siłowni okrętowych,montaż i demontaż okrętowych urządzeń pokładowych,montaż i demontaż maszyn i urządzeń siłowni okrętowych,remonty maszyn i urządzeń okrętowych,centrowanie układów napędowych,maszyn i urządzeń,prace ślusarsko-spawalnicze

Jbp sp. z o.o.

Budowa i wyposażenie jednostek morskich l Konstrukcje stalowe
budowa jednostek morskich,wyposażenie jednostek morskich,spawanie,sekcje,odstępki,rury,konstrukcje stalowe,rusztowania z materiałów powierzonych,produkcja statków i jednostek pływających,produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych,naprawa i konserwacja statków i łodzi,instalowanie maszyn przemysłowych,sprzętu i wyposażenia,produkcja konstrukcji metalowych i ich części,produkcja pozostałych zbiorników,cystern i pojemników metalowych,pozostałe specjalistyczne roboty budowlane,roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych,roboty związane z budową mostów i tuneli,demontaż wyrobów zużytych,naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych,produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków,produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych,jbp

Shipco Sp. z o.o.

Remonty statkow.
remonty statków,konstrukcje stalowe,

Thyssenkrupp Energostal

wyroby hutnicze,tworzywa sztuczne,produkty ze stali węglowej,metale nieżelazne

P.P.U.H. STER Sp. z o.o.

Kompleksowe remonty i przebudowy obiektów pływających.
STER,ster,STER sp zoo,remonty dokowe,remonty postojowe,prace specjalistyczne,prace malarskie,prace stolarskie,remonty statków,remonty obiektów pływających,ster,wykonywanie automatycznych instalacji gaszenia pożarów za pomocą zraszania (instalacje sprinklerowe,wykonywanie nowych instalacji: wodnych,paliwowych,olejowych,ogrzewania,hydraulicznych,przeciwpożarowych,instalacje,prace kadłubowo – spawalnicze,prace ślusarskie,prace stolarskie i ciesielskie,prace rurarskie w pełnym zakresie (tzn. remont i wymiana),czyszczenie i malowanie kadłubów statków,czyszczenie i malowanie zbiorników,czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych,wykonywanie konstrukcji stalowych (również ze stali nierdzewnej). remonty urządzeń pomocniczych: pomp,chłodnic,podgrzewaczy,skraplaczy,wind,urządzeń pokładowych wszelkiego typu prace izolacyjne urządzeń oraz rurociągów wraz z oblachowaniem

MAK-PROJEKT

Mak-Projekt - Biuro Usług Technicznych
Projektant,Projektowa,Projektowanie,rysunek,techniczny,AutCad,makprojekt,projekt,plan,instrukcja,pomiar,pomiary,design,Lechler,Hennlich,rely,spraying,dysza,dysze,dysz,nozzle,spryskiwanie,spryskiwacze,zraszacz,zraszacze,zraszanie,tryskacz,tryskacze,tryskać,polewanie,woda,wodą,przemysł,przemysłu,przemyśle,odpylanie,odpylania,zwilżanie,zwilżania,nawilżanie,nawilżania,absorpcja,absorpcji,chłodzenie,chłodzenia,krople,kropla,wtrysk,tryskaczowe,pożarowe,instalacje,gaśnicze,sug,stałe,urządzenia,FM,VdS,PN-EN12845,zasuwa,zawór,zawory,pneumatyczne,stożkowe,pustostożkowe,pełnostożkowe,strumieniowe,strumień,płaskostrumieniowe,powietrzne,hydrauliczne,obrotowe,filtry,filtr,spożywczy,maszynowy,motoryzacyjny,stoczniowy,środowisko,budownictwo,budownictwie

POMERANIA SERVICE Sp. z o.o.

Przebudowy i remonty statków.
przebudowy,renowacja kadłuba - remont kapitalny i naprawy głównych i pomocniczych kompresorów,pomp i innych urządzeń silnikowych - stalowe i nie-stalowe piping - remont kapitalny i naprawy włazów chroniących,łodzi ratunkowych,windlasses,sterów,maszyn sterowniczych i innych urządzeń pokładowych - naprawy systemów elektrycznych i urządzeń,przewijanie - stolarka okrętowa,rozdarć i zwojów izolacji - malowanie wszystkich typów statków Budownictwo Okrętowe - statki pasażerskie - trawlery rybne - barki - pontony - części statków

UNITRADE sp. z o.o.

czyszczenie strumieniowe,czyszczenie konstrukcji stalowych,przemysł stoczniowy

3 Citi Group Sp. z o.o.

konstrukcje aluminiowe i stalowe dla okrętownictwa,konstrukcje aluminiowe i stalowe budownictwa lądowego,konstrukcje lekkich hal stalowych,wszelkie konstrukcje stalowe stosowane w budownictwie,obudowa konstrukcji stalowych płytami warstwowymi

NAMAROL S.A.

Budowa-Montaż Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
budowa,remonty,konserwacja obiektów pływających,pchacze,holowniki,barki,pogłębiarki,łodzie motorowe dla służb portowych,montaż napędów,instalację osprzętu

GOCAK

• kolana hamburskie KOŁNIERZE OKRĘTOWE • trójniki stalowe • redukcje stalowe • dennice stalowe • kołnierze płaskie • kołnierze szyjkowe • zawory • zasuwy • osadniki • przepustnice • złącza nasuwowe • rury stalowe • obejmy do rur • uchwyty do rur • skrzynki gazowe

JACQUET POLSKA Sp. z o.o.

Stale specjalne i narzędziowe normalizowane i ich półwykończone produkty Stale chromoniklowe Stale chromoniklowomolibdenowe Stal nierdzewna Stale odporne na korozję Stale nierdzewne na kotły i urządzenia ciśnieniowe Wlewki żelaza i stali oraz kęsy żelazowe i stalowe obrabiane na gorąco Blacha i taśma stalowa,nierdzewna walcowana na gorąco,gorącowalcowana Płaskowniki stalowe nierdzewne Bloki żelaza i stali,pręty,kształtowniki,szyny,obręcze walcowane,stalowe kształtowniki,stal na obudowy Bloki(walcówki),stal nierdzewna Pręty ze stali nierdzewnej kwadratowe Pręty ze stali nierdzewnej walcowane na gorąco (gorącowalcowane) okrągłe Kształtowniki walcowane ze stali nierdzewnej Kształtowniki walcowane stalowe,kwadratowe Kształtowniki walcowane stalowe okrągłe Kształtowniki stalowe zimnowalcowane Kształtowniki stalowe gorącowalcowane Rury okrągłe i kwadratowe z żelaza i stali ciągnione i zwijane Walcówka. Drut stalowy ciągniony,stal zbrojeniowa Żelazna i stalowa blacha magne

Rypińskie Zakłady Metalowe Sp. z.o.o.

PRODUCENT KOŁNIERZY STALOWYCH.
KOŁNIERZE OKRĘTOWE,KOŁNIERZE STALOWE,

ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH ZBUD Sp. z o.o.

Suwnice,żurawie,zawiesia,wciągarki,przeciągarki,liftket,konstrukcje stalowe,wciągniki,zbud,offshore,przemysł offshore,

Stocznia Koźle

•małe statki (motorówki,bunkierki,małe pchacze),•wyposażenia pokładowego (polery,przewłoki,kluzy,fundamenty urządzeń,maszty itp.),stocznia •konstrukcje stalowe

Zbiko Konstrukcje Serwis Sp. z o.o.

konstrukcje dla przebysłu stoczniowego,modernizacja,hale stalowe,serwis,konstrukcja ze stali,konstrukcje stalowe,zbiorniki ciśnieniowe,oczyszczalnie ścieków,zbiorniki stalowe,budowa baz paliwowych,stacja paliw,stalowe konstrukcje,remont stacji paliw,stal,rurociągi

Kuca Sp. z o.o.

Zbiorniki stalowe, naczepy specjalistyczne, osprzęt sieci trakcyjnej, prace toro
zbiorniki stalowe naczepy specjalistyczne osprzęt sieci trakcyjnej naprawa naczep odlewy prace stoczniowe spawanie cięcie gięcie blach stalowych nitowanie roboty kolejowe

Promostal Sp. z o.o. Sp.k.

Konstrukcje Stalowe
konstrukcje stalowe,stalowe konstrukcje,hale,hale stalowe,mosty,wiadukty,kładki,hale przemysłowe,hale magazynowe,producent konstrukcji stalowych,konstrukcje budowlane,obiekty przemysłowe,obiekty handlowe,spawanie,śrutowanie,cięcie,obiekty stalowe,obiekty mostowe,producenci konstrukcji stalowych,wytwórnia konstrukcji stalowych,konstrukcje,stalowe,stal,konstrukcje metalowe,stalowe konstrukcje budowlane,steel construction poland,steel construction

Nores

dźwignice,suwnice,urządzenia dźwignicowe,trawersy,zawiesia,konstrukcje stalowe,

K.S.BORING S.C. Kamila i Sebastian Kurzawa

Centrum mobilnej obróbki skrawaniem
wytaczarki,frezarki,obrabiarki do kołnierzy,honownice i wiele innych maszyn przenośnych,obróbka konstrukcji stalowych,ks boring,ksboring,boring,

PROM Usługi konserwacyjno-malarskie

ANTYKOROZJA I USŁUGI KONSERWACYJNO-MALARSKIE
prom,antykorozja morska,malowanie,piaskowanie,czyszczenie,praze konserwacyjno - malarskie,mycie i czyszczenie wodą,malowanie hydrodynamiczne,czyszczenie strumieniowo-ścierne,tankcoating,mycie wysokociśnieniowe,prace konserwacyjno-malarskie hal przemysłowych,zabezpieczanie antykorozyjne jednostek pływających,prace konserwacyjno-malarskie konstrukcji stalowych,

MINVENT Sp. z o.o. Sp. K.

pompy membranowe,zgarniacze oleju,pompy perystaltyczne,pompy wyporowe,przenośne urządzenie do czyszczenia zbiorników,generatory ciągu powietrza,wentylatory pneumatyczne

Hydrotest Sp. z o.o.

wykonywanie robót spawalniczych i ślusarskich ze stali kwasoodpornej i aluminium,wykonywanie instalacji mrożących żywność ciekłym CO2,wykonywanie mebli i witryn ze stali nierdzewnej,wykonywanie elementów wyposażenia okrętowego ze stali kwasoodpornej i okrętowej,usługi wycinania laserowego,

Wetcab Sp. z o.o.

kabiny sanitarne,meble na statki,kabiny stalowe,meble stalowe,kabiny sanitarne przemysłowe,kabiny ciężkie,konstrukcje lekkie panelowe,

Rialex Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usług Inżynierskich
urządzenia transportu bliskiego,suwnice,żurawiki,wciągniki,wciągarki,wciągarki bramowe,kabiny sterownicze,uchwyty,trawersy,przenośniki,szyny podsuwnicowe,podtorza betonowe Rialex SEMS,podtorze stalowe,konstrukcje stalowe,estakady,konstrukcje hal,zasilanie,automatyka,sterowanie i napędy,rezystory,

NOTON sp. z o.o.

NOWOCZESNE URZĄDZENIA I KONSTRUKCJE STALOWE
noton,urządzenia ciśnieniowe,produkcja konstrukcji stalowych,remonty konstrukcji stalowych,konstrukcje stalowe,remonty i budowa zbiorników paliwowych,konstrukcje wentylatorów przemysłowych,kontenery samochodowe,zrzutnie łodziowe,konstrukcje wsporcze,elementy budowlane,

Z.P.U. CONCORDIA Sp. z o.o.

sekcje statków,grodzie,pokrywy lukowe,prowadnice,rampy,drzwi burtowe z wyposażeniem hydraulicznym i elektrycznym,konstrukcje stalowe mostów i wiaduktów,konstrukcje hal stalowych,

INTER - HYDRO Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,osprzęt okrętowy,wyposażenie okrętowe,pokrywy,wyposażenie kontenerów,drzwi grodziowe,napędy urządzeń dźwigowych,części dźwignic i żurawi,przenośniki taśmowe,listwy zębate,koła zębate,cięcie laserowe,hydraulika siłowa,cylindry hydrauliczne,zasilacze hydrauliczne,bloki zaworowe,zespoły napędowe,napędy urządzeń specjalnych,wysokociśnieniowe złącza hydrauliczne,

Instal.TCW Sp. z o.o.

hale stalowe,konstrukcje stalowe,instalacje technologiczne,zbiorniki,sekcje statków,kontenery,konstrukcje okrętowe,urządzenia przemysłowe,

MetPol Ślusarstwo

Ogrodzenia,balustrady stalowe,balustrady nierdzewne,balustrady,kraty ozdobne,płoty kute,bramy kute,Ogrodzenia stalowe,Ogrodzenia nierdzewne,Bramy ozdobne,Relingi do statków,Relingi do jachtów,Owiewki,Drabinki,Spawanie stali,Elementy kute,Poręcze,Daszki stalowe,Maszty Duża mapa 1000 m© Mapy Navigo. Zaplanuj trasę Drukuj Wyślij do znajomego Dodaj do moich kontaktów

BALTINA s.c.

ARMATURA DLA PRZEMYSŁU MORSKIEGO
pompy,zawory,elektrozawory,napędy,reduktory,filtry,zawór kulkowy,zawory kulkowe,olej,gaz ziemny,kondensat,przyłącza do spawania,przyłącza kołnierzowe,przyłącza gwintowane,korpus kuty,stal węglowa,stal nierdzewna,uszczelnienie,kula łożyskowana,kriogeniczne,zawory wielodrożne,przepustnice,napęd,siłownik,cewka,elektrozawór,zawór elektromagnetyczny,do mediów agresywnych,materiałów sypkich,starline,zawory szybkoodcinające,zawory sterowane,korpus odlewany

CFP CENTRUM FARB PRZEMYSŁOWYCH

farby alkidowe,farby morskie,farby okrętowe,antykorozja,powłoki antykorozyjne,farby,farby dla offshore,farby akrylowe,farby winylowe,farby epoksydowe,farby poliuretanowe,farby winyloestrowe,farby silikonowe,farby wodorozcieńczalne (Norsok),farby etylokrzemianowe,farby ochrony czasowej,farby antykorozyjne,farby morskie,farby do jachtów,farby dla przemysłu offshore,farby przemysłowe,farby antykorozyjne,farby przeciwporostowe,farby do zbiorników,farby do ładowni,grunty do czasowej ochrony,petrochemia,konstrukcje stalowe,wieże wiatrowe,energetyka,mosty,kontenery,farby dekoracyjne,kleje,hempel,helios,jotun,international,sigma,ameron,chugoku,baril,carboline,oliva,tikkurila

MES Sp. z o.o.

okrętowe instalacje elektryczne,remonty,konserwacja,przeglądy maszyn elektrycznych,projektowanie instalacji elektrycznych,projektowanie systemów automatyki,prace ślusarskie i montaż osprzętu elektrycznego,produkcja rozdzielni głównych,dystrybucyjnych,zasilających,sterowniczych,serwis morski

TRAWIPOL II Sp. z o.o.

liny okrętowe,liny stalowe,liny na statki,

ArcelorMittal Commercial Long Polska sp. z o.o.

grodzice,elementy konstrukcyjne mostów,profile stalowe

Szulist Zakład Mechaniczno-Elektryczny s.c.

Tłumienia drgań instalacji spalinowych na statkach.
szulist,uslugi stoczniowe,drgania,instalacje spalinowe,tłumienie drgań

BOEM - Zakład Elelktryczno Metalowy

Kontenery morskie
Kontenery morskie,kontenerowe obudowy generatorów,kontenery do zastosowań specjalnych,podziemne kontenery na odpady,podziemne pojemniki na śmiecie,kontenery odzieżowe,tekstylne,kontenery do zbiórki odzieży używanej,wyroby stalowe,konstrukcje metalowe spawane,kontenery typu koleba,mulda Kontenery morskie,kontenerowe obudowy generatorów,kontenery do zastosowań specjalnych,podziemne kontenery na odpady,podziemne pojemniki na śmiecie,kontenery odzieżowe,tekstylne,kontenery do zbiórki odzieży używanej,wyroby stalowe,konstrukcje metalowe spawane,kontenery typu koleba,mulda

HTC-System

instalacje elektroenergetyczne,automatyka przemysłowa,automatyka okrętowa

GOTECH

budownictwo przemysłowe,konstrukcje stalowe,hale

FORKOS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne

Konfiguracja urządzeń pomiarowych,Tworznei nietypowych urządzeń do prac podwodnych,Projektowanie i budowa urządzeń pomiarowych,Naprawa,remonty,integracja pojazdów głębinowych typu ROV,Instalacja,kalibracja,naprawa urządzeń pomiarowych stosowanych w hydrografii oraz oceanotechnice,Projektowanie i budowa podwodnych systemów wizyjnych,Implementacja urządzeń OVERLAY dla podwonych systemów video,Naprawa i remonty podwodnych systemów telewizyjnych,Konfiguracja i implementacja oprogramowania wspomagającego pracę hydrografa,

Havyard Production Sp. z o.o.

switchboard production mechanical production steel construction piping piping lines system elektro instalacje tory kablowe szafki sterujące accomodation concept budowa statków,naprawa statków,producent konstrukcji pływających

Master Sp. z o.o.

naprzwa silników,przeglądy silników,remonty klasowe,naprawy dokowo – konserwacyjne,przebudowy statków,modernizacja wyposażenia okrętowego,prace konserwacyjne,mycie,piaskowanie,malowanie,prace kadłubowo-spawalnicze,prace rurarskie,rurociągi stalowe,galwanizowanie,prace maszynowe,remonty silników głównych i pomocniczych,remonty dźwigów,remonty pomp,remonty wymienników ciepła,remonty urządzeń pokładowych,prace elektryczne,remonty prądnic i silników,montaż nowych systemów elektrycznych

Seamain Service

Naprawy i remonty kapitalne silników, kompresorów, pomp, oczyszczaczy.
silniki, remonty kaputalne silników,remonty kompresorów, remonty oczyszczaczy,instalacja BWTS,przeglądy statków, skanowanie 3D

Polsling sp. z o.o.

zawiesia łańcuchowe,zawiesia linowe,zawiesia XXL,zawiesia poliestrowe,stalowe liny specjalistyczne,ustroje linowe,uchwyty do blach,osprzęt dźwignicowy,ogniwa obrotowe,uchwyty,odciągi łańcuchowe,trawers,smary,smary do lin

KAL-MET Barbara Kalicka

Osprzęt żeglarski
kalmet,kal-met,nity,elementy złączne,nitonakrętki ze stali nierdzewnej,liny nierdzewne,liny konstrukcyjne ze stali nierdzewnej,łańcuchy ze stali nierdzewnej,łańcuchy ze stali kwasoodpornej,osprzęt żeglarski ze stali nierdzewnej,osprzęt żeglarski ze stali kwasoodpornej,nitownice,nity nierdzewne,nity aluminiowo-stalowe,śruby,nakrętki,podkładki,pręty gwintowane,liny,ściągacze,łańcuchy,kotwice,łączniki,szekle,krętliki,karabińczyki,knagi,bloki,ucha cumowe,zabezpieczenia,zamknięcia,uchwyty,rury,relingi,armatura,

IN-BUL Mirosław Bulczak

offshore,przemysł offshore,usługi dla offshore,inbul,obróbka mechaniczna,wiercenie,toczenie,frezowanie,wytaczanie,konstrukcje spawane,stale węglowe,stale o podwyższonej wytrzymałości,stale stopowe nierdzewne,aluminium,miedź i stopy,w osłonie gazów ochronnych,spawanie elektrodami otulonymi,spawanie łukiem krytym,offshore,platformy wiertnicze,malowanie,czyszczenie,zabezpieczenia antykorozyjne,piaskowanie,śrutowanie,malowanie farbami ochronnymi,malowanie metodą hydrodynamiczną,uprawnienia NORSOK M-501

Stomar Sp. z.o.o.

Kraty pomostowe, kraty typu offshore , Konstrukcje stalowe,
bramy,ogrodzenia,kraty,stopnie,kraty pomostowe,kraty dla offshore,kraty offshore,konstrukcje stalowe,wyroby ze stali,kraty offshore,podesty,

EUROMAL Sp. z o.o.

świadczenie usług czyszczenia i malowania statków,konstrukcji stalowych,elementów wyposażenia i obiektów lądowych,stalowych,Czyszczenie mechaniczno-ręczne powierzchni stalowych,Czyszczenie strumieniowo-ścierne urządzeniami APR-600,Czyszczenie strumieniowo-ścierne urządzeniami,Munkebo,Clemco,Czyszczenie strumieniowo-ścierne w obiegu zamkniętym,urządzeniami Vacu-blast i Blastrac,Malowanie \"na gorąco\" urządzeniami DuoMix 333 w zabudowie kontenerowej,Czyszczenie i malowanie statków,Czyszczenie i malowanie elementów wyposażenia,statków i inne,Czyszczenie i malowanie konstrukcji stalowych,Czyszczenie i malowanie obiektów lądowych,stalowych,Malowanie ręczne i aparatami hydrodynamicznymi,dzierżawa urządzeń np. sprężarki,urządzenia do czyszczenia powierzchni stalowych do klasy,aparaty do malowania hydrodynamicznego,urządzenia do odkurzania,powierzchni przemysłowych typu PIAB.

SINKOS Sp. z o.o.

zbiorniki przemysłowe,konstrukcje stalowe,rurociągi technologiczne,kanały,cyklony,urządzenia związane z ochroną środowiska,cięcie na przecinarce laserowej,wymienniki ciepła

Porta Marine Service Sp. z o.o.

porta,portamarine,kraty,Prefabrykacja rurociągów,WYPOSAŻENIE STATKÓW,kraty offshore,kraty typu offshore,włazy,drabiny,zawory,regulatory,kosze,Konstrukcje stalowe Kraty pomostowe,Wyposażenie statków,

Baltico Service Sp. z o.o.

prefabrykacja i montaż nowych konstrukcji stalowych,zbiorniki,platformy,prefabrykacja,montaż i próby systemów ogólnookrętowych i specjalistycznych,różne prace konserwacyjno – malarskie,prefabrykacja fundamentów i innych konstrukcji stalowych,montaż na statku,prefabrykacja,montaż i próby systemu pary,wody gorącej i kondensatu,platforma wiertnicza,regeneracja i ponowny montaż wysokociśnieniowego systemu sprężonego powietrza (stal nierdzewna),prefabrykacja,montaż i próby systemu pary,wody gorącej i kondensatu,prace malarskie na statkach w budowie i remontach,system mycia zbiorników,system transportu pneumatycznego materiałów sypkich ( BHS ),system chłodzenia,system pary,montaż konstrukcji stalowych

DROMET S.W.H. Drązikowscy Spółka Jawna

liny stalowe,łańcuchy,osprzęt do lin,

Euro-Cynk Gdynia Sp. z o.o.

remonty statków , zestawy sterowe , konstrukcje stalowe , cynkowanie ogniowe
remonty statków,zestawy sterowe,konstrukcje stalowe,cynkowanie ogniowe,obróbka mechaniczna

Dormor s.c

przemysł okrętowy,konstrukcje stalowe,przemysł morski,farby morskie,farby jachtowe,farby okrętowe,powłoki antykorozyjne

Tapflo Sp. z o.o.

pompy przemysłowe,pompy offshore,pompy perystaltyczne,pompy dozujące,pompy śrubowe,pompy wirowe,pompy wyporowe,pompy wirnikowe,pompy procesowe,pompy membranowe,pompy magnetyczne,pompy pionowe

ODYS Stocznia & Co.

Your best choice in building advanced steel construction.
budownictwo okrętowe,naprawy statków,konstrukcje stalowe,stocznia,budowa statków,instalacje biogazu,konstrukcje stalowe,rampy,platformy wiertnicze,stalowe konstrukcje lądowe,mosty,barki,pontony,statki rybackie,promy,rzeczne/morskie kontenerowców wielozadaniowych,jednostki obsługujących platformy wiertnicze,stocznie,statki budowa,wyposażenie,biuro projektowe,projektowanie jednostek pływających

INWESTYCJE PRZEMYSŁOWE AT Spółka z o.o.

konstrukcje stalowe,konstrukcja odbojowe,automatyzacja procesów produkcyjnych,nadzór inspektorski,dystrybucja produktów aco,doradztwo gospodarcze

CENTRUM FARB PRZEMYSŁOWYCH

farby przemysłowe,farby antykorozyjne,farby przeciwporostowe,farby do zbiorników,farby do ładowni,grunty do czasowej ochrony,petrochemia,konstrukcje stalowe,wieże wiatrowe,energetyka,mosty,kontenery,hempel,helios,jotun,international,sigma,ameron,chugoku,

Schwer Fittings Sp. z o.o.

Połączenia rurowe i armatura ze stali kwasoodpornej
zawory kulkowe,nyple,mufy,redukcje,zaślepki,nakrętki kołpakowe,nakrętki,śruby zaślepiające,nyple do węży,kolanka,trójniki,czwórniki,łuki,złącza rurowe,połączenia rurowe,armatura ze stali kwasoodpornej

Electro Ship & Services Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi elektryczne na jednostkach pływających
usługi elektryczne na okrętach,instalacje elektryczne na okrętach,rozdzielnice elektryczne

Prądex

elektroinstalatorstwo,energetyczne instalacje,urządzenia,kable,przewody,światłowody,linie elektryczne

Navipres Co. Ltd

pompa śrubowa agregat rura zasilacz instalacja remont naprawa rur projekt zębata silnik hydraulika hydrauliczny siłowa spawanie zbiornik wciągarka wciągarki siłownik serwis service regeneracja pump power pack HPP settima dinamic oil żurawik davit dźwig

OMEGA Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,płyty najazdowe,cięcie plazmowe,balustrady ze stali nierdzewnej,budowa myjni samochodowych

KODAL, Centrum Hydraulika Siłowej Sp. z o.o.

pompy hydrauliczne hydraulic cylinders power packs controllers distributors pumps cylindry bloki zaworowe stacje pomp stacje manometrów serwis olejowy instalacje gazowe instalacje cieczy różnego typu agregaty płuczące instalacje hydrauliczne zespół zasilania hydraulicznego hydraulika okrętowa

Cotez Sp. z o.o.

stal,antykorozja

PROJEKT GAMMA Sp. z.o.o

prace montersko-ślusarskie,prefabrykacja i montaż instalacji wentylacyjnych,prace kadłubowe

EURO SPAW Dariusz Detlaw

spawanie spawalnictwo montaż demontaż rury rurociągi konstrukcje stalowe balustrady ogrodzenia ogrodzenie euro spaw

Zakład Metalowy ALEM

obróbka skrawaniem,spawanie,obróbka stali,obróbka aluminium,projektowanie,kontrola jakości

BTH HOLD

Konstrukcje stalowe,ciężkie konstrukcje dla offshore,

TENISTAL Sp. z o.o.

hale przemysłowe,magazyny,garaże,zadaszenia budowlane stałe i ruchome,gięcie stali,spawanie,usługi ślusarskie,kontenery

PRT YACHT

elektrotechnika jachtowa,projektowanie,serwis,obsługa dostaw,instalacje elektryczne,lowrance,simrad,B&G,fusion,vetus,votronic,nawigacja,palagi,marinelec,naprawa jachtów,modernizacja,doradztwo,nawigacja,echosondy,żeglarstwo,wędkarstwo,rybołówstwo

REMBUD-ZREMB

Suwnice i dźwigi Chwytaki Konstrukcje stalowe mostów Konstrukcje stalowe dla budownictwa Konstrukcje stalowe dla przemysłu Urządzenia do wyposażenia ferm hodowlanych Konstrukcje ze stali stopowej i aluminium Platformy transportowe Montaż urządzeń i konstrukcji stalowych Przepustnice energetyczne Elementy wyposażenia hut Elementy mieszalni asfaltów Konstrukcje specjalne Elementy transportowe dla turbin wiatrowych

KB Pomorze Sp. z o.o.

konstrukcje offshore,konstrukcje stalowe,instalacje offshore,instalacje przemysłowe,rurociągi,badania nieniszczące,badania NDT

RAPMET ZAKŁAD WYROBÓW METALOWYCH

Kraty pomostowe.
kraty pomostowe,kraty dla offshore,przemysł offshore,kraty typu offshore,Kraty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej,

Baltservice Dominik Piątek

remonty maszyn okrętowych,remonty urządzeń okrętowych,remonty maszynowe,silniki główne i pomocnicze (SKL,Sulzer,MAN B&W,MAK,Wartsila,Deutz,MWM,Stork),przeglądy,remonty,pomiary,zdanie w ruchu,szlifowanie wałów korbowych,regeneracja części i podzespołów silnikowych,aparatura paliwowa (przegląd,regulacja i regeneracja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy),regulatory obrotów (przegląd i naprawa),pompy wody i oleju (przegląd i naprawa),turbosprężarki (przegląd,naprawa,wyważanie wirników),silniki elektryczne - (przegląd,naprawa,przewijanie),atestacja sprzętu p-poż i aparatury wykrywczej,przegląd i atestacja tratw ratunkowych,remonty pokładowe,testy obciążeniowe urządzeń dźwigowych,szybkie naprawy spawalnicze,remonty i modyfikacje kadłuba,montaż i spawanie konstrukcji stalowych

Spaw-Kon Tomasz Burak

Prace montażowe i spawalnicze przy remontach i przebudowie statków, barek i łodz
prace spawalnicze,spawanie,konstrukcje stalowe,prace montażowe,przebudowa statków,przebudowa łodzi,spawanie statków,spawanie łodzi,spawanie barek,KEMPPI,LINCOLN-ELECTRIC,METABO,

Baltica MKM Sp.z o.o.

Doradztwo z zakresu rozwiązań projektowych przy budowie i remontach jednostek ok
budowa kadłubów okrętowych,■ budowa konstrukcji stalowych,■ wykonywanie remontów,■ malowanie,piaskowanie,cynkowanie,malowanie proszkowe,

Trent Paweł Goch Paweł Siciarek

zawory,drzwi,libra,armatura przemysłowa,sprężarki powietrza,wentylacja,klimatyzacja,kotły parowe,instalacje tryskaczowe,pompy ściekowe,kompensatory

Cemor Sp.z o.o

konstrukcje stalowe,

KONMET Sp. z o.o.

KONSTRUKCJE METALOWE
konstrukcje metalowe,produkcja wielkogabarytowych elementów konstrukcji stalowych,produkcja specjalistycznych skrzyń ładunkowych do ciężarówek,obróbka mechaniczna metali,czyszczenie metali szlaką pomiedziową,malowanie elementów stalowych metodą natryskową,gięcie prasą krawędziową CNC blach stalowych do długości 7300 mm i do grubości 25 mm,wycinanie termiczne blach stalowych metodą gazowo-tlenową i plazmową,

PROMET Sp. z o.o.

Konstrukcje stalowe.
konstrukcje stalowe,konstrukcje offshore,spawanie konstrukcji stalowych

ELPLAST+ Sp. z o.o.

WYROBY Z TWORZYW SZTUCZNYCH
produkcja rur i profili z polietylenu i polipropylenu metodą wytłaczania oraz wielko i małogabarytowych wyrobów z polietylenu metoda rotoformowania,autoryzowany dystrybutor systemu Victaulic,pomosty pływające,rury z tworzyw sztucznych,sieci wod-kan,instalacje wewnętrzne,kanalizacja kablowa,hydrotransport,specjalistyczne rurociągi przemysłowe,zbiorniki wody,oczyszczalnie ścieków,platformy pływające

Stalkone Sp. z o.o.

Stalkone,usługi rusztowaniowe,montaż rusztowań,demontaż rusztowań,dzierżawa rusztowań,regeneracja rusztowań,konstrukcje stalowe,remonty maszyn i urządzeń okrętowych,hydraulicznych,mechanicznych,obróbkę skrawaniem,wyposażenie dla rolnictwa

KARPOL Usługi Antykorozyjne

antykorozja,zabezpieczenia antykorozyjne,usługi antykorozyjne,karpol,zabezpieczenia konstrukcji offshore,piaskowanie stali,betonu,tynku,metali,piaskowanie konstrukcji stalowych,metalizacja natryskowa,metalizacja próżniowa,malowanie hydrodynamiczne stali,lakierowanie betonu (również systemy antygraffiti),malowanie statków,jachtów,remonty statków,obróbka strumieniowa,obróbka ścierna,

SINCOR Przedsiębiorstwo Obsługi Technicznej

badania nieniszczące,nadzór nad pracami antykorozyjnymi na przestrzenie den podwójnych kadłubów statków,nadzór nad pracami antykorozyjnymi na zbiorniki balastowe,badania i ocena obiektów przemysłowych pod kątem zniszczeń korozyjnych (badania i ocena przyczyn uszkodzeń korozyjnych stali i betonu,ochrona przed korozją,ocena farb i lakierów,ocena przyczyn uszkodzeń i wad zabezpieczeń przeciwkorozyjnych,ocena technologii zabezpieczeń przeciwkorozyjnych,

DAAS Sp. z o.o.

antykorozja,antykorozja morska,zabezpieczenia antykorozyjne,antykorozja,antykorozja,zabezpieczenia antykorozyjne,usługi konserwacyjno-malarskie,offshore,wieże wiatrowe,konstrukcje stalowe,obróbka mechaniczna,metalizacja,cynkowanie,spawanie,rusztowania,dzierżawa,montaż,IRATA,rope access,dostęp linowy,alpinistyczne,prace alpinistyczne

BENVOLIO SP. Z O.O.

prace antykorozyjne konstrukcji stalowych w przemyśle lądowym,prace antykorozyjne statków i jednostek pływających

Przedsiębiorstwo Produkcyjne „nCNC”

cnc,frezowanie,frezowanie cnc,toczenie,toczenie cnc,obróbka skrawaniem,obróbka skrawaniem cnc,obróbka metali,obróbka metali cnc,narzędziownia,narzędzia wykrawające,narzędzia tłoczące,precyzyjna obróbka skrawaniem,precyzyjna obróbka metali,cięcie laserem,spawanie laserem,prasy krawędziowe,prasa krawędziowa,prasa krawędziowa cnc,frezowanie metali,frezowanie cnc metali,toczenie metali,toczenie cnc metali,obróbka skrawaniem metali,obróbka skrawaniem cnc metali,niezawodne prasy wykrawające,najlepsze prasy krawędziowe,niezawodne narzędzia tłoczące,elektrodrążenie drutowe,elektrodrążenie,ciecie drutem,frezowanie obwiedniowe,najlepsze narzędzia wykrawające,najlepsze narzędzia toczące,precyzyjne spawanie laserem,precyzyjne spawanie laserem stali,precyzyjne cięcie laserem blach,niezawodne narzędzia wykrawające,idealne spawanie laserem,wycinanie laserowe blach,toczenie powierzchni stożkowych,toczenie zewnętrznych powierzchni walcowych,dokładne frezowanie,precyzyjne frezowanie,obróbka cnc tworzyw

Stocznia Gdańsk S.A.

STOCZNIA GDAŃSK S.A.
stocznie,stocznia,stocznia gdańsk,budowa statków,budowa,przemysł offshore,konstrukcje stalowe,energia wiatrowa

Ruroserw P.P.U.H. inż. Ryszard Szmit

Konstrukcje dla przemysłu stoczniowego i ogólnego
konstrukcje stalowe,budowa kadłubów,remonty statków,usługi dla stoczni,usługi spawalnicze,usługi ślusarskie,rurociągi,prace rurarskie,remonty kadłubów,przemysł stoczniowy,kraty pomostowe,konstrukcje okrętowe,konstrukcje stoczniowe,hydraulika siłowa

GS-Hydro Sp. z.o.o.

Hydraulika siłowa,złącza hydrauliczne,przewody hydrauliczne,rury precyzyjne,rury hydrauliczne,agregaty hydrauliczne,instalacje hydrauliczne,uchwyty do rur,połączenia kołnierzowe,zasilacze hydrauliczne,zawory,manometry,kołnierze,rurociągi,olej hydrauliczny,szybkozłącza,zakuwanie węży,kielichowanie,gięcie rur,płukanie systemów,węże hydrauliczne,prefabrykaty,systemy rurowe,prasy hydrauliczne,żurawie,zakuwarki,rozdzielacze,pompy hydrauliczne,Walform,JIC,instalacje elektryczne,złącza rurowe,ERMETO,rury nierdzewne,złącza nierdzewne,montaż instalacji,próby ciśnienia,złącza kołnierzowe,grooving,prefabrykacja,usługi remontowe,serwis,projektowanie systemów hydraulicznych,maszyny,projektowanie 3D,budowa urządzeń hydraulicznych,projektowanie układów hydraulicznych,Vertex G4,remonty,projektowanie instalacji elektrycznych.

EXPOM S.A.

Specjaliści konstrukcji stalowych od 1952 roku.Pracujemy w zgodzie z najwyższymi standardami jakości.
dźwigi / żurawie / wielkogabarytowe konstrukcje stalowe / DNV / MEW

VISTAL Gdynia S.A.

offshore,konstrukcje stalowe,przemysł okrętowy,przemysł stoczniowy,statki,energetyka wiatrowa,cynkowanie,stale specjalne,stal nierdzewna,spawanie tytanu,metalizacja natryskowa,malowanie piaskowe,NDT,Generalne Wykonawstwo

ASE ATEX Sp. z o.o.

Integrator systemów przemysłowych. Dostarczamy bezpieczne technologie dla przemysłu.
Elektrotechnika i elementy automatyki w wykonaniu przeciwwybuchowym (R. Stahl) ,Elektryczne systemy grzewcze ,INTERTEC - ochrona AKPiA ,Zabezpieczenia przeciwwybuchowe ,Detekcja gazu i płomienia ,Detekcja wycieków i emisji ,Wykrywanie i gaszenie pożaru ,Rozwiązania dla zbiorników ,Instrumenty pomiarowe ,Instalacje i urządzenia technologiczne ,Systemy IT dla przemysłu

ARNET Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe

Materiały i urządzenia elektrotechniczne na okręty
osprzęt elektroinstalacyjny,oświetleniowy i halogenowy,aparaturę modułową,przewody,obudowy i rozdzielnie elektryczne,oprawy okrętowe,materiały elektryczne okrętowe,elektryka,przekaźniki,styczniki,drabiny okrętowe,akumulatory okrętowe,oświetlenie okrętowe,źródła światła,zakuwanie węży hydraulicznych,hydraulika siłowa,rurowa (KGS,PGS,KS)

AT Aqua Sp. z o.o.

pchacz,prace holownicze,przeholunki,dźwig pływający,dźwig na pontonie,pontony stalowe,tratwa robocza,tur,żegluga śródlądowa,prace hydrotechniczne,prace podwodne,trałowanie dna,prace pogłębiarskie,prace czerpalne,koparka na pontonie,pogłębianie akwenów,naprawy nabrzeży,montaż elementów wyposażenia nabrzeży,montaż urządzeń odbojowych,przeglądy podwodne,odmulanie akwenów,jargo

STAL COMPLEX Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,budowa statków,remonty statków,budowa katamaranów,budowa barek,kontenery,wyposażenie statków

Vogen

KONSTRUKCJE OFFSHORE, RO-RO, W TYM DLA MARYNARKI WOJENNEJ
pokrywy lukowe,konstrukcje stalowe,offshore,wyposażenie statków,gangway,Vogen,linkspany,pontony,sekcje statków,rampy Ro-ro,offshore,grab,konstrukcje offshore,marynarka wojenna,konstrukcje portowe,konstrukcje nabrzeżowe

P.H.U. Limar Marcin Liszka

osprzęt jachtowy, ślusarka okrętowa
osprzęt jachtowy,ślusarka okrętowa,naprawa masztów,wykonywanie i naprawa osprzętu jachtowego,kosze,relingi,montaż osprzętu pokładowego,maszty i taperowanie masztów,takielunek,wykonywanie drobnej ślusarki okrętowej,obróbka stali nierdzewnej,obróbka skrawaniem,spawanie stali nierdzewnej,aluminium,elementy dla budownictwa (barierki,balustrady itp.)

Baltic Service

spawanie stali nierdzewnej,usługi szkutnicze,stolarskie,ślusarskie,serwisowanie,naprawy silników,przekładni,podstawy pod łodzie,ubezpieczenia,zimowanie,wyciągnięcie lodzi z wody i ewentualny transport,ustawienie łodzi w hali,mycie łodzi,prace konserwacyjne,prace remontowe w/g zlecenia klienta,przyłącze energetyczne,Mallory Marine,części do silników i przekładni,VDO,Wskaźniki i czujniki,Gebo,Luki,okna i iluminatory,Webasto Marine Comfort - Ogrzewanie i klimatyzacja,Sigmar Marine,bojlery,Vetus,silniki,generatory,Dometic,kuchnie,kuchenki,zlewy,ładowarki,sejfy i oświetlenie,toalety i akcesoria

Polship Sp. z o.o.

konstrukcje stalowe,obsługa techniczna statków,remonty kadłubów statków,remonty maszynowni,remonty statków

E.S.C. Engineering Spółka z o.o.

spawacze,monterzy,spawanie,monterzy instalacji,spawacze orbitalni,spawacze wg EN 287-1,ASME,DNV,TÜV,ESC,esc

Biuro Projektowo Inwestycyjne CORNTECH Janusz Laudański

projektowanie terminali morskich do przeładunku zbóż i pochodnych w tym towarów sypkich,transport mechaniczny,transport pneumatyczny,odpylanie magazyny komorowe i podlogowe,inne instalacje technologiczne

MC Ship Service Marcin Chmielowski

Stolarka okrętowa, usługi blacharskie i izolacyjne, produkcja okien okrętowych
stolarka okrętowa,izolacje okrętowe,okna okrętowe,produkcja okien okrętowych,mc ship service,mc ship service marcin chmielowski,mc ship,prace okrętowe norwegia,usługi wykończeniowe na statkach,usługi instalacyjne na statkach,

TECNOMASZ Zbigniew Choromański

Suwnice; Suwnice pomostowe,Suwnice bramowe,Suwnice portowe; Suwnice kołowe; dźwigi samochodowe; Suwnice kontenerowe; Wózki kontenerowe; Wózki dużego udźwigu; Dźwigi; Żurawie; Maszyny do obróbki stali; Ciągniki; Suwnice jednodźwigarowe; Suwnice dwudźwigarowe; Suwnice używane; Suwnice nowe

POLAM-SERVICE sp.z.o.o.

elektryka, automatyka, stocznia, serwis
polam-service,remonty i przebudowy statków,\"nowe\" budowy statków,remonty maszyn elektrycznych,instalacje elektryczne,systemy automatyki,aparatura pomiarowo - kontrolna,prace ślusarskie,elektryka,automatyka,stocznia,serwis,ramo-rem,ramo - rem

Cetech

Budownictwo hydrotechniczne i drogowo - mostowe.
budownictwo hydrotechniczne,gospodarka wodna,drogi,mosty,tunele,przepusty,konstrukcje oporowe,konstrukcje żelbetowe,konstrukcje stalowe

ZAG Sp. z o.o.

KONTENERY I KONSTRUKCJE STALOWE
kontenery,konstrukce stalowe,lakierowanie,haki,tlenowe cięcie blach,systemy hakowe,systemy linowe,pojazdy specjalistyczne,wyposażenie portów,przeładowywacze portowe kontenerowe

Inżynieria, Doradztwo, Ekologia Idek Sp. z o.o.

PROJEKTOWANIE - OKRĘTOWNICTWO I OFFSHORE
projektowanie,okrętownictwo,offshore,usługi inżynieryjne,projektowanie statków,projektowanie konstrukcji offshore,projektowanie instalacji okrętowych,projektowanie instalacji offshore,modele 3D,analizy wytrzymałościowe,konsulting

Hydro-Inox

hydraulika siłowa,rury nierdzewne,rury precyzyjne,zawory nierdzewne,zawory kulowe,zawory iglicowe,zawory hydrauliczne,złącza ERMETO,kołnierze,złącza mleczarskie,złącza spożywcze,CLAMP,szybkozłącza,stal kwasoodporna,wyroby ze stali nierdzewnej,przewody hydrauliczne

Metalock Polska

metalock,szycie na zimno,naprawa silników elektrycznych,komponenty chemoutwardzalne,naprawa śrub okrętowych,regeneracja,konstrukcje stalowe,napawanie wałów,wyżarzanie,wyważanie

Uniteam Poland Sp. z o.o.

Kontenery frachtowe
kontenery offshore,kontenery morskie,kontenery stalowe

ZEM Łabędy Sp. z o.o.

Usługi w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych i obróbki mechanicznej.
Konstrukcje spawane Konstrukcje stalowe budowlane Konstrukcje urządzeń technologicznych Silosy stalowe Zbiorniki paliwowe Zbiorniki magazynowe na chemikalia Zbiorniki ze stali kwasoodpornych Kominy stalowe Remonty maszyn Obróbka skrawaniem Kotłownie Transport samochodowy

CONDOR Dorota Lis

KONSTRUKCJE STALOWE, OFFSHORE, STAL NIERDZEWNA I ALUMINIUM
spawanie,szlifowanie,montaż,budowa i remonty statków,budowa sekcji offshore,budowa i spawanie elementów ze stali nierdzewnej do 5 ton,stal nierdzewna,aluminium,montaż,spawanie,wytrawianie stali nierdzewnej,offshore

STAL COMPLEX Dariusz Tiszer

Stal Complex -budowa konstrukcji stalowych i aluminiowych. Remonty statków.
stal complex,stal-complex,konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,prace kadłubowe,prace spawalnicze,prace monterskie,prace hydrauliczne,prace elektryczne,automatyka przemysłowa,budowa statków,budowa katamaranów,budowa barek,budowa ramp,budowa grodzi wodoszczelnych,budowa dziobnic,budowa pokładów,wymiana lin,wymiana siłowników,wymiana silników hydraulicznych,obsługa urządzeń hydraulicznych,obsługa urządzeń RO-RO,budowa oczyszczalni ścieków,budowa balustrad,budowa schodów,budowa zbiorników,stal complex

Albakora

Remonty kapitalne statków,kutrów i łodzi,Usuwanie osmozy,Finishing,Malowanie farbami antyosmozowymi,,zeciwporostowymi (antyfoulingami),Remonty główne silników wszystkich typów,Remonty,zakładanie i centrowanie linii wału,Remonty przekładni (rewersów) hydraulicznych i mechanicznych,Montaż instalacji elektrycznej i elektroniki,Naprawa i rozbudowa instalacji,Naprawa i montaż hydrauliki siłowej (wyciągarki sieciowe,żurawiki,stery strumieniowe,windy kotwiczne,kompletne napędy hydrauliczne)

ELECOM Sp. z o. o.

ENGINEERING FOR SAFETY
osprzęt elektryczny,aplikacje do stref zagrożonych wybuchem,Ex,ATEX,systemy oświetlenia przemysłowego i okrętowego,producent systemów cctv,systemy cctv,punkty kamerowe na pokłady otwarte,elecom,elecm gdynia,elecom producent systemów cctv,CCTV,Telewizja Przemysłowa,Morski System kamer,Monitoring wizyjny,redundancyjny,redundant,retundand,Wizyjne wsparcie nawigacji,closed circuit television,Monitoring wizyjny zgodny z Normą Obronną,Monitor morski,kamera ze stali nierdzewnej,kamera na pokład otwarty,wizyjne wsparcie nawigacji,kamera,morski punkt kamerowy,kamera AISI316L,ES1-N,kamera termowizyjna,termowizja,Certyfikat PRS,kamera kwasoodporna,Marine CCTV Camera,Docking cameras,vessel surveillance,Marine PTZ Camera,External Marine Camera with PRS Type Approved,Marine Display,Stainless steel camera,Naval camera,navy camera,shock resistant,AXIS Communication,TSN,Telewizyjny System Nadzoru,NO-20-A500-5,NO-04-A004-7,TŚN,Tablica Świateł Nawigacyjnych,Światła nawigacyjne,Navigation lights and cont

Stal-Rem S.A.

shipbuilding,shipbuilding industry,budowa statków,remonty statków,budowa kadłubów,stalrem,kluczowe: kadłub,auxiliary engines,remontowa,freezer,prom,sea,pipelines,industry,tugboat,stocznie,vessel,winches,shipyard,mussel,stalrem,trawler,seiner,propulsions,stal rem,statek,boat,stainless steel,seaman,pilot,shipbuilding,statki,stocznia,tankowiec,polyurethane foam insulations,metalizing,dragger,fishing,harbour,remont,multicat,carpentry,launch,hull repairs and conversions,marine

PARTNER-SHIP

wyposażenie statków,obróbka metali,konstrukcje stalowe,toczenie,frezowanie,szlifowanie,spawanie,dłutowanie,przekładnie zębate,windy kotwiczne,windy cumownicze,windy kotwiczno-cumownicze,chwytaki,produkcja i remonty urządzeń okrętowych,wytaczanie,cięcie,koła łańcuchowe,koła linowe,przewłoki,kabestany,wciągarki,przekładnie ślimakowe,osprzęt przeładunkowy,trawersy,uchwyty,zawiesia,naczepy,rolltrailery,chwytaki,żurawie,suwnice,remonty,suwnice bramowe,statki,port szczecin,port świnoujście,holownik,barka,obróbka wiórowa metali,remonty układarek,obróbka mechaniczna,obróbka ręczna,toczenie,tokarki,wiercenie,wiertarki,przeciąganie,przeciągarki,szlifowanie,szlifierki,frezowanie,frezarki,obwiedniówka,obwiedniowe,gwintowanie,gwintowniki,obróbka gwintów,obróbka kół zębatych,rozwiercanie,prace wiertarskie,prace frezarskie,pracefrezerskie,prace tokarskie,prace szlifierskie,przeciągarki,gładzenie,honowanie,dogładzanie,docieranie,toczenie gwintów,frezowanie gwintów,szlifowanie gwintów,walcowanie gwintó

LLENTABHALLEN Sp. z o.o.

HALE STALOWE
hale,hale stalowe,hale dla stoczni,hale stoczniowe

POM Sztum Sp. z o.o.

Processing Of Metal
osprzęt kontenerowy,konstrukcje stalowe,obróbka cnc,obróbka metali,spawanie stali,frezowanie,wiercenie,gwintowanie,toczenie CNC,usługi spawalnicze,mocowanie i ustawianie kontenerów,

MARS SHIPYARDS & OFFSHORE

stocznia,offshore,oil & gas,wind power,remonty statków,budowa statków,petrochemia,msr gryfia,morska stocznia remontowa gryfia,konstrukcje stalowe,rurociągi przesyłowe,wyposażenie offshore,górnictwo morskie,obróbka maszynowa,zwijanie blach,biuro projektowe,nauta,epg,energomontaż-północ,

Allrad Sp. Z O. O.

wentylacja,klimatyzacja na jednostkach pływających,systemy rurarskie,centrale klimatyzacji,instalacje paliwowe na okrętach,prefabrykacja rur z katalogu izometrycznego,kraty pomostowe,stal czarna,nierdzewna,blachy,kątowniki,rury okrągłe,kwedratowe,pręty okrągłe,kwadratowe,teowniki,systemy klimatyzacyjne na jednostkach pływających od planów do wykonania

Stocznia Żuławy Sp. z o.o.

stocznia żuławy,konstrukcje stalowe,konstrukcje aluminiowe,pomosty pływające,pontony,łodzie aluminiowe,łodzie poliestrowe,remonty

Mostostal Pomorze wykonał kolejne konstrukcje na potrzeby eksploatacji złóż gazowych

Mostostal Pomorze S.A. zakończył prace nad kolejnym projektem dla branży subsea. Dostarczone konstrukcje zostaną wykorzystane na potrzeby trzech złóż gazowych zlokalizowanych w północnej części Morza Norweskiego.
27.03.2024

Jak postępują prace na budowie terminala instalacyjnego Orlenu?

Orlen Neptun, kierując się wizją nowoczesnej i zrównoważonej przyszłości, realizuje swoją flagową inwestycję, czyli terminal instalacyjny morskich farm wiatrowych. To nie tylko zmienia krajobraz energetyczny Polski, ale także stawia nasz kraj w centrum europejskiej rewolucji OZE. Podczas konferencji Offshore Wind Poland 2023, Robert Nowicki, prezes zarządu Orlen Neptun, ujawnił szczegóły postępu prac, planów na przyszłość oraz kluczowych elementów, które sprawią, że Polska stanie się centrum nowoczesnych technologii w sektorze offshore.
07.12.2023

Trzy statki Songa w dokach Nauty

Aż trzy statki armatora Songa Shipmanagement obsługiwane są jednocześnie w Stoczni Remontowej Nauta w Gdyni.
28.11.2023

Orlen Neptun. Strategia zaangażowania w polską transformację energetyczną

W obliczu dynamicznego rozwoju sektora morskiej energetyki odnawialnej, Konrad Wróbel, członek zarządu Orlen Neptun, przedstawia kluczowe założenia inwestycyjne spółki. Podczas zorganizowanej przez PTMEW Konferencji Offshore Wind Logistics & Supplies rozmawialiśmy o postępie prac związanych z najważniejszymi projektami oraz o ambicjach w zakresie budowy polskiego łańcucha dostaw i zaangażowania w lokalny rozwój gospodarczy.
21.11.2023

Mostostal Pomorze w łańcuchu dostaw dla polskiego offshore wind

Offshore wind staje się kluczowym nurtem polskiej transformacji energetycznej, a Mostostal Pomorze ma określony plan na zaistnienie w tym obszarze. Podczas zorganizowanej przez PTMEW Konferencji Offshore Wind Logistics & Supplies zapytaliśmy Arkadiusza Aszyka, prezesa zarządu, o strategię zaangażowania w morską energetykę wiatrową.
20.11.2023

Mostostal Pomorze. 5 podwodnych konstrukcji na pole gazowe popłynęło do Norwegii

Mostostal Pomorze wykonał 5 konstrukcji subsea na potrzeby pola gazowego na Morzu Norweskim.
26.10.2023

Mostostal Pomorze zaprasza na Baltexpo 2023!

Już 10-12 października kolejna edycja Baltexpo – renomowanych międzynarodowych targów morskich, które odbywają się co dwa lata w Gdańsku. Arkadiusz Aszyk, prezes zarządu Mostostal Pomorze, zaprasza do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w regionie Morza Bałtyckiego.
24.09.2023

Faza realizacji polskiego offshore wind. Rozmowa ze Sławomirem Michalukiem z Vestas

W kontekście dynamicznego rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, stawiane cele oraz strategie ich realizacji stanowią kluczowy punkt analizy, o czym mieliśmy okazję porozmawiać ze Sławomirem Michalukiem, dyrektorem ds. realizacji projektów offshore w Vestas, podczas tegorocznej konferencji PSEW w Serocku.
28.08.2023

Orlen Neptun. Bałtyk katalizatorem zrównoważonej transformacji

Dywersyfikacja źródeł zasilania staje się nieodzownością dla przyszłości krajobrazu energetycznego Polski. Strategia Grupy Orlen do 2030 r. zakłada dysponowanie OZE o łącznej mocy 9 GW, z uwzględnieniem znaczącego udziału inwestycji w sektor offshore wind. O ambitnych planach koncernu w tym zakresie mieliśmy okazję porozmawiać z Jarosławem Trybuchowiczem, prezesem Orlen Neptun, podczas tegorocznej konferencji PSEW w Serocku.
25.07.2023

Powiew inwestycji. W Świnoujściu powstanie port instalacyjny, w Szczecinie – fabryka Vestasa

Polski koncern PKN Orlen poinformował, że w Świnoujściu powstanie port instalacyjny dla morskich projektów wiatrowych. W czwartek (13 października) podpisano stosowne umowy w tym zakresie. Prezes Daniel Obajtek ogłosił też, że w Szczecinie powstanie fabryka komponentów duńskiego lidera wiatrowego Vestasa dla najnowocześniejszych turbin o mocy 15 MW. Pierwsza farma powstanie już w 2026 roku.
18.10.2022

Nowe ładunki z Ukrainy w Porcie Gdańskim Eksploatacja S.A. [WIDEO]

Pod koniec maja Port Gdański Eksploatacja S.A., największy uniwersalny operator przeładunkowy w Porcie Gdańsk obsłużył pierwszy statek m/v Sarocha Naree, który zabrał w swoich ładowniach ok. 30 tys. ton w/w "gąsek" z Ukrainy.
25.07.2022

Mostostal Pomorze. Ponad 300-tonowa trafostacja w drodze do Danii [WIDEO]

Załadunek konstrukcji dla duńskiego klienta odbył się 16 lipca przy nabrzeżu Zakręt Pięciu Gwizdków w Porcie Gdańsk. To kolejna udana realizacja Mostostalu Pomorze, który z powodzeniem buduje konstrukcje dla offshore.
18.07.2022

Metalowe konstrukcje Muehlhan dla sektora offshore

W czerwcu na Nabrzeżu Pięciu Gwizdków pojawiły się specjalistyczne metalowe kontrukcje. Były to części zabezpieczające dla elementów offshore, zamówione przez skandynawskiego klienta. Pracami antykorozyjnymi na zlecenie Mostostalu Pomorze zajął się zespół Muehlhan.
05.07.2022

Port Gdynia. Powstał system do oczyszczania i odprowadzania ścieków ze statków pasażerskich

Port Gdynia wzbogacił się o ważną infrastrukturę z perspektywy środowiska naturalnego – dzięki specjalnemu systemowi ścieki z promów i statków wycieczkowych będą oczyszczane i odprowadzane bezpośrednio do sieci miejskiej.
24.03.2022

HG Solutions i Polonus Energy. W kierunku zielonej energii

Prąd i woda to niezbyt dobre połączenie. Aby na jednostkach pływających wszystko działało jak należy, trzeba kwestie elektryczności powierzyć fachowcom. A jeśli spoglądają oni coraz odważniej w stronę zielonej energii, mamy miks godny XXI wieku. Działająca na rynku okrętobudownictwa firma HG Solutions świetnie radzi sobie także w świecie fotowoltaiki dzięki własnej marce Polonus Energy.
14.02.2022

Mostostal Pomorze. Zobacz wypłynięcie 1000-tonowego giganta [wideo]

Mostostal Pomorze wykonał trafostację na jedną z farm wiatrowych o mocy 247 MW na Morzu Bałtyckim. Gigant łącznie waży ponad 1000 ton.
07.06.2021

Montaż wielkiej trafostacji offshore - operacja wagi ciężkiej w Mostostalu Pomorze [wideo]

W Mostostalu Pomorze powstaje wielka trafostacja na jedną z farm wiatrowych o mocy 247 MW na Morzu Bałtyckim. Gigant łącznie waży ponad 1000 ton. W piątek odbyła się kluczowa operacja łączenia dwóch największych elementów konstrukcji.
03.05.2021

Port Gdynia i Ørsted – współpraca w przeddzień budowy polskich morskich farm wiatrowych

21 kwietnia br. Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. i Ørsted podpisały list w sprawie współpracy w zakresie bezzałogowych pojazdów, dronów, robotyki i zrównoważonego transportu dla rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce.
21.04.2021

Pełne doki w Stoczni Remontowej Nauta

Mimo trwającego na świecie kryzysu, Stocznia Remontowa Nauta S.A. w Gdyni wraca do pracy na pełnych obrotach. Aktualnie prace remontowe, w tym remonty klasowe, prowadzone są jednocześnie aż na 11 jednostkach.
06.08.2020

380-tonowa trafostacja od Mostostalu Pomorze w drodze z Gdańska do Danii. Zobacz załadunek

Kolejny projekt Mostostalu Pomorze zakończony. Tym razem mowa o 380-tonowej trafostacji dla morskiej farmy wiatrowej. Załadunek platformy zakończył się w niedzielę na Nabrzeżu Pięciu Gwizdków w Gdańsku.
15.04.2019

Jeden z najsilniejszych statków na świecie przypłynął do Gdyni po olbrzymią suwnicę

Fairmaster ponownie w Porcie Gdynia. Jeden z najsilniejszych statków na świecie przypłynął po olbrzymią suwnicę, która będzie pracowała w Porcie Dien Dien w Algierii. To już drugi taki transport. Pierwsza suwnica wypłynęła z Gdyni w listopadzie ubiegłego roku.
07.02.2019

Olbrzymia suwnica wypłynęła z Gdyni na pokładzie jednego z najsilniejszych statków świata

Fairmaster w drodze do Algierii. Jeden z najsilniejszych statków świata wypłynął we wtorek z Portu Gdynia z olbrzymią suwnicą na pokładzie. Konstrukcja ma prawie 60 m wysokości i waży około 1 400 t.
27.11.2018

W Sobieszewie rozpoczął się montaż przęseł zwodzonego mostu

Budowa mostu zwodzonego w Sobieszewie nabiera tempa. W czwartek rozpoczął się montaż przęseł, a pomaga w nim olbrzymi pływający dźwig Conrad Goliath. Procedurę odbioru inwestycji zaplanowano na pierwszy kwartał 2018 r.
01.09.2017

Gigantyczna suwnica już na pokładzie jednego z najsilniejszych statków świata

Operacja prawie zakończona. W Szczecinie, mimo początkowych trudności, z sukcesem udało się załadować gigantyczną suwnicę na statek Fairmaster – jeden z najsilniejszych na świecie. Obecnie przy Nabrzeżu Chorzowskim spółki przeładunkowo-składowej Bulk Cargo-Port Szczecin trwa mocowanie konstrukcji do ciężarowca, który na początku tego tygodnia popłynie do Irlandii. Olbrzymia suwnica to największy tego rodzaju ładunek w historii szczecińskiego portu.
06.08.2017

Polskie firmy coraz bardziej innowacyjne. Przykładem Vistal Gdynia

Polska staje się krajem coraz bardziej innowacyjnym, a myśl techniczna jest bardzo zaawansowana – powiedział w środę w Gdyni Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju i finansów, podczas wizyty w Vistal Offshore należącej do Grupy Vistal. Spotkanie związane było z rozpoczęciem przez spółkę projektu Tana Bru, czyli budowy mostu w Norwegii w pobliżu przylądka Nordkapp.
01.03.2017

Baltec Marine zainstalował płuczki na promie należącym do niemieckiego TT-Line Premium

Cztery hybrydowe systemy oczyszczania spalin produkowane przez włoską firmę Ecospray Technologies zostały zainstalowane przez Baltec Marine na promie typu ropax Peter Pan, należącym do niemieckiego TT-Line Premium.
17.02.2017

Do LOTOS-u dotarły kolejne urządzenia projektu EFRA

EFRA nabiera tempa. Do Gdańska dotarły kolejne elementy instalacji HVDU, czyli destylacji hydrokwasu, budowanej obecnie przez LOTOS. Tym razem na statku Traveller przypłynęły trzy zbiorniki: 2 o wadze 270 t każdy i jeden 140-tonowy.
04.02.2017

Stal Complex otworzył nową siedzibę

Nowe projekty, rozwój i coraz lepsza jakość usług. To główne zadania na najbliższe lata dla firmy Stal Complex, działającej w sektorze budowy statków i innych konstrukcji stalowo-aluminiowych. W ich realizacji pomoże nowa siedziba, otwarta 16 września w Gdyni. Prace remontowo-adaptacyjne trwały dwa i pół roku.
21.09.2016

Dziękujemy za wysłane grafiki.