• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-035 Gdynia, Bolesława Krzywoustego 4
  • Telefon: 58 688 84 00
  • Fax: 58 688 84 01
  • E-mail: office@elektroplus.biz

Udostępnij

Firma Elektro-Plus jest firmą serwisową działającą głównie w branży morskiej, wliczając w to sektory offshore, oil and gas, wind support.
Zakres naszych prac obejmuje prace elektryczne na statkach rybackich, jednostkach wojskowych, tankowcach oraz innych. W naszej historii napotkaliśmy różne wyzwania w zakresie lokalizowania i usuwania awarii elektrycznych, modernizacji lub odnowy statkowych systemów elektrycznych.

Dzięki nabytemu doświadczeniu w serwisie i utrzymaniu statków wykształciliśmy kadrę specjalistów by wkroczyć na rynek budowy jednostek. Większa część projektów polega na przebudowie jednostek do innych zadań – między innymi na wielozadaniowe statki dla sektora offshore. Jednostki te służą teraz w rejonie Morza Północnego. Czasami jednak zadanie jest większe – zbudowaliśmy już kilka jednostek od postaw. Od pustego kadłuba do w pełni sprawnej jednostki.

Nasi klienci to nie tylko branża morska. Wspólnie z firmą Aggreko nasi technicy zabezpieczali potrzeby energetyczne podczas szczytu G7 w Niemczech. Również z firmą Aggreko wspieraliśmy rozwój polskich farm wiatrowych na lądzie w województwie pomorskim.

Od roku 2015 firma ma nową siedzibę w Gdyni – pozwoliło to nam na dalszy rozwój oraz zwiększenie liczby pracowników. W nowym miejscu posiadamy większą liczbę stacji diagnostycznych do napraw i ponownych certyfikacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych. Prace wykonywane na naszym warsztacie są przeprowadzane zgodnie z wymaganiami Towarzystw Klasyfikacyjnych.

Prowadzimy również biuro projektowe – nasi konstruktorzy są w stanie zaprojektować każdy system elektryczny na statki – wliczając w to projekty głównych rozdzielnic, rozdzielnic dystrybucyjnych, starterów, systemów automatyki oraz systemów monitoringu i kontroli. Również przeprowadzamy wymagane obliczenia na statku – bilanse mocy, zapotrzebowanie na energię.

Od roku 2016 Elektro-Plus posiada certyfikat ISO9001: 2015 wydany przez RINA

Oferta

remont, modernizacja, wykonawstwo instalacji siłowych i automatyki okrętowej
automatyka silników głównych, agregatów
serwis elektrycznych urządzeń okrętowych
audyty termowizyjne urządzeń
regulacje, nastawy, kalibracja podzespołów automatyki okrętowej
projektowanie oraz doradztwo techniczne w zakresie elektrotechniki okrętowej
prace ślusarskie związane z prefabrykacją, montażem torów i przejść kablowych
sporządzanie dokumentacji technicznej z przeprowadzonych prac

Kontakt do działów firmy

Elektro-Plus Sp. z o.o.
ul. Bolesława Krzywoustego 4, 81-035 Gdynia
office:
tel.+4858 6212 143
fax +4858 6212 154
office@elektroplus.biz
https://www.linkedin.com/company/10307362
dział techniczny:
+48 608434552
+48 602293050

Opis dodatkowy

instalacje elektryczne, automatyka, elektronika, energetyka, sterowanie, generatory, kotły, serwis, wyłączniki zwarciowe, zabezpieczenia generatorów, systemy wykrywania pożarów, sygnalizacja, pomiary, kalibracja, monitoring siłowni okrętowych, pneumatyka, projekty, dynamiczne pozycjonowanie, napędy AC/DC, GTR, rozdzielnica, jacht, silniki elektryczne, przezwajanie, instalacje elektryczne na statkach, okrętowe instalacje elektryczne. elektro plus, elektro-plus, elektro - plus

Dziękujemy za wysłane grafiki.