• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 417
  • Telefon: 58 764 62 51
  • Fax: 58 764 62 5048
  • E-mail: cemor@cemor.com.pl

Udostępnij

Cemor Sp. z.o.o. została założona w 1997 roku jako spółka firmy Centromor S.A. Jej obecny kapitał zakładowy wynosi 100.970 zł, a udziałowcami jest 20 osób fizycznych. Spółka figuruje w rejestrze przedsiębiorstw KRS pod numerem 0000244329.

Firma Cemor Sp. z.o.o jest obecna na międzynarodowym rynku wyrobów przemysłowych i usług od momentu zaprzestania działalności handlowej przez firmę Centromor S.A.

Dzięki doświadczonej kadrze z wieloletnią praktyką w handlu zagranicznym jest w stanie zaoferować szeroki zakres produktów o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach.

Znajomość wielu branż przemysłowych w Polsce pozwala na optymalny dla jej klientów, wybór dostawców. Służymy pomocą w nawiązywaniu kooperacji i lokowaniu produkcji różnego rodzaju asortymentu u doświadczonych producentów.

Spółka jest zarejestrowana jako kwalifikowany dostawca u wielu przedsiębiorstw z branży energetycznej, ciepłowniczej i petrochemicznej oraz okrętowej.
Cemor jako firma handlowa zawiera kontrakty z klientami zagranicznymi oraz krajowymi, zarówno na rachunek własny, jak i w imieniu producentów, a w niektórych przypadkach działa również jako agent.

Swoje relacje handlowe z kontrahentami za granicą buduje przede wszystkim na bezpośrednich kontaktach, jednakże na niektórych rynkach są one dodatkowo wzmocnione przez działalność agentów Spółki.

Opis dodatkowy

konstrukcje stalowe,

Dziękujemy za wysłane grafiki.