• <
premium

PRZEYSŁ MORSKI I PROJEKTY PRZYBRZEŻNE

Dane kontaktowe

  • Adres: 84-241 Gościcino, ul. Klimka 10
  • Telefon: 58 677 27 27
  • Fax: 58 765 16 92
  • E-mail: promeco@promeco.pl

Udostępnij

Historia Promeco S.A. rozpoczyna się w roku 2007, kiedy to z inicjatywy kooperujących ze sobą partnerów fińskich i polskich rodzi się idea utworzenia w Polsce firmy zajmującej się produkcją systemów elektrycznych do wyposażenia maszyn i obiektów przemysłowych.

Początkowo produkcja rozwija się w wynajmowanym obiekcie w Bożympolu Wielkim. Jednakże plany właścicieli oraz dynamiczny rozwój Spółki, wymusiły konieczność budowy własnego zaplecza produkcyjno – biurowego.

W sierpniu 2008 roku Spółka rozpoczęła budowę zakładu produkcyjnego w Gościcinie k/Wejherowa. Nowy zakład oddany do użytkowania w styczniu 2009 roku posiada powierzchnię produkcyjną 3500 m² oraz spełnia standardy jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów.

Dalej dynamicznie się rozwijamy. Uzyskaliśmy certyfikat zarządzania jakością systemu ISO 9001, ISO 14001, 45001, wszystko po to by zaoferować Państwu najlepszy produkt i najlepszą obsługę.

Zapraszamy do współpracy. Nasz młody, ambitny i kompetentny zespół jest do Państwa dyspozycji.

Oferta

Posiadamy długoletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń dla zastosowań morskich i offshore we współpracy z takimi liderami branży, jak Rolls-Royce, Wärtsilä, ABB i STX. Nasze rozwiązania obejmują układy sterowania, główne rozdzielnice energii elektrycznej, centra sterowania układami zasilającymi i rozdzielczymi niskiego napięcia oraz układy odprowadzania spalin do silników wysokoprężnych. Jesteśmy również zaangażowani w opracowywanie zaawansowanych metod automatyzacji układów napędowych oraz prac badawczych. Posiadamy wiedzę na temat klasyfikacji urządzeń morskich.

Kontakt do działów firmy

Magdalena Walo, Sales Manager
magdalena.walo@promeco.pl

Opis dodatkowy

szafy sterownicze, szafy elektryczne, przetwornice, przemysł morski, układy sterowania, główne rozdzielnice energii elektrycznej, układy zasilające, układy zasilające niskiego napięcia, centra sterowania układami rozdzielczymi, układy wydechowe do siników wysokoprężnych, zgrzewanie tarciowe z przemieszczeniem, spawanie stali i aluminium metodą MIG/ TIG, spawanie stali i aluminium przy użyciu robota, cięcie laserowe, cięcie laserowe za pomocą narzędzi skrawających, gięcie, szycie izolacji miękkiej, projekty przybrzeżne

Dziękujemy za wysłane grafiki.