• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 43-190 Mikołów, Katowicka 82
  • Telefon: +48 32 738 01 34
  • Fax: +48 32 738 05 40

Udostępnij

Od blisko 20 lat sprawnie i bezpiecznie wspieramy te kluczowe inwestycje. Nasza wiarygodność i reputacja opierają się na zaufaniu zarówno inwestorów, partnerów biznesowych, jak i pracowników. Jesteśmy uczciwi i godni zaufania. Przestrzegamy prawa. Jako pracodawca oferujemy atrakcyjną i ambitną pracę na różnych stanowiskach, dającą perspektywy rozwoju.
Nie lubimy stagnacji. Ciągle stawiamy sobie nowe cele i konsekwentnie dążymy do ich realizacji. Rok 2013 miał przynieść powiększenie parku maszynowego, który dałby możliwość produkowania największych zawiesi w Polsce. Ten cel osiągnęliśmy. Rok 2020 chcemy zamknąć otwarciem co najmniej 5 nowych oddziałów i poszerzeniem sieci dostawców o kolejnych liderów w branży.
Gdzie znajdują zastosowanie nasze liny strukturalne, zawiesia, łańcuchy i inne elementy osprzętu dźwignicowego? Dość zaskakująco tych tajemniczych aktorów drugiego planu znajdziecie w niezliczonej liczbie miejsc. Zwłaszcza tam, gdzie powstaje coś nowego. Wszędzie tam, gdzie tworzy się nowa rzeczywistość. Powstają nowe budowle, drogi, tunele, mosty, stadiony, metro czy wznoszone są maszty i wieże. Na lądzie i na morzu. Nad i pod ziemią. W budownictwie, przemyśle hutniczym i morskim, górnictwie, transporcie czy architekturze. Bez nich te piękne i monumentalne żurawie wieżowe znane nam z krajobrazu, czy potocznie zwane dźwigami żurawie samojezdne, nieodzowne w kolekcji pojazdów każdego chłopczyka, są bezużyteczne jak maszyna do szycia bez nici.
Wiemy, jak kosztowne są przestoje w pracy sprzętu, jak budowa może być niebezpieczna, kiedy wymagane są szybkie i trafne decyzje. Nasze liny nieodkrętne, zawiesia linowe, zawiesia łańcuchowe i cały osprzęt to narzędzia do czarnej, najtrudniejszej roboty. Zaprojektowane i wykonane tak, by zachować trwałość i najwyższą wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach. Od początku działalności współpracujemy z najważniejszymi producentami lin, wyposażenia i akcesoriów dźwignicowych na świecie. Ich liny niosą konstrukcje dachów największych stadionów świata, kotwiczą platformy wiertnicze, a osprzęt odpowiada za bezpieczeństwo milionów ludzi. W naszej branży nie ma miejsca na błędy. A przyjęcie takiego założenia nie tylko pozwala ograniczyć ryzyko, zapewnić spokojny sen, ale też wygospodarować oszczędności bez względu na rozmiar inwestycji.
O każdej porze jesteśmy gotowi, żeby zareagować w razie awarii, potrzeby nagłej wymiany liny, konieczności wykonania przeglądu technicznego lub osprzętu, naprawy hydrauliki. Całodobowy telefon alarmowy: +48 601 962 588. Wystarczy zadzwonić i uzgodnić szczegóły.

SERWIS 24 H
Komfort i zadowolenie naszych klientów to dla nas sprawa priorytetowa, a wszystkie procedury i instrukcje w ramach funkcjonującego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001 są tak skonstruowane, by je zagwarantować.

POLSLING LAB
Laboratorium Polsling to niezależny organizm. Tu specjaliści do spraw kontroli jakości przeprowadzają badania wytrzymałościowe również powierzonych materiałów i wydają stosowne raporty oraz certyfikaty jakości zgodne z PN-EN 10204. Każda partia produktów, zanim trafi do klienta wysyłki, przechodzi badania wytrzymałościowe.

Na zautomatyzowanej maszynie wytrzymałościowej pod okiem specjalisty kontroli jakości dokonywana jest ostatnia ocena, oznakowanie „wyrób gotowy” i wydawany jest certyfikat jakości zgodny z PN-EN 10204.

TECHNOLOGIE
Pierwsze na świecie, zaprojektowane i wykonane specjalnie dla spółki Polsling, automatycznie sterowane hydrauliczne ramię w połączeniu z prasą generującą siłę nacisku 1250 ton, czyli masie równą aż 300 słoniom, formuje precyzyjnie i błyskawicznie pętle z lin stalowych o średnicach nawet 76 mm.


Ale to niejedyne nowatorskie rozwiązanie wdrożone przez spółkę Polsling. Nowoczesny i systematycznie rozwijany park maszynowy pozwala zrealizować najtrudniejsze projekty, a aktualizowane na bieżąco procesy technologiczne dają pewność, że wytwarzane produkty i realizowane usługi spełniają wymagania wszystkich obowiązujących norm.

Kontakt do działów firmy

Dział handlowy
tel. +48 32 738 01 34
Doradca 24h: 603 709 649, 731 900 161
zapytania i zamówienia: handlowy@plg.pl
Biuro Obsługi Klienta
tel: +48 32 738 05 27 | faks: +48 32 750 03 42
Manager: 601 744 030
e-mail:polsling@plg.pl
Oddział Gdynia
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny (PPNT)
Biuro D-512
Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, woj. pomorskie
Doradca 24h: 731 900 120

Opis dodatkowy

zawiesia łańcuchowe, zawiesia linowe, zawiesia XXL, zawiesia poliestrowe, stalowe liny specjalistyczne, ustroje linowe, uchwyty do blach, osprzęt dźwignicowy, ogniwa obrotowe, uchwyty, odciągi łańcuchowe, trawers, smary, smary do lin

Dziękujemy za wysłane grafiki.