• <
premium

Instalacje systemów automatyki w przemyśle stoczniowym i offshore.

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-299 Gdańsk, Wodnika 54
  • Telefon: +48 601809424
  • E-mail: m.barski@sealab.pl

Udostępnij

Sealab Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Koperkowa 57 istnieje od 1990 roku. Firma zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji systemów automatyki w przemyśle stoczniowym, przemyśle offshore oraz w budownictwie lądowym.

Firma “Sealab” działa w oparciu o najnowsze technologie, nasze rozwiązania spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i seminariach, aby zawsze podążać za aktualnymi rozwiązaniami w branży.

We are cooperating with leading companies in managing risk :
PRS, DnV, Lloyd Register of Shipping, CNBOP, ABS.

Technologie w których czujemy się kompetentni to :
IFG Autrosafe – zintegrowany system detekcji gazu i pożaru
Autrosafe - Interaktywny system detekcji pożaru
KD-200 - Stałe Urządzenie Gaśnicze z zastosowaniem gazu FM-200
Alarmowe instalacje do stref zagrożonych wybuchem Ex

Stale współpracujemy z nimi: Gdańska Stocznia Remontowa, PGNiG, Prokom Software, Danfoss, Grupa Żywiec, Stocznia Remontowa Gryfia, AGIP KCO, Energis Polska

Oferta

Zintegrowany System Detekcji Gazu i Pożaru
Interaktywny System Detekcji Pożaru
System AutroSafe: Pierwszy, w pełni sieciowy interaktywny system który weryfikuje sam siebie... Ponownie, Autronica Fire and Security okazała się liderem innowacji technologicznych. Z dumą prezentuje pierwszy w pełni rozproszony system, który "bada swój własny puls" : Interatywny system sygnalizacji pożaru AutroSafe posiadający nową unikalną cechę; AutroSafe SelfVerify.
Cechy i kluczowe zalety:
Wyjątkowa technologia SelfVerify eliminuje czasochłonne inspekcje i serwis.
Rozwiązanie sieciowe AUTROLON pozwala na max. elestyczności i bezpieczeństwo.
Automatyczne adresowanie zapewnia wysoką jakość konfiguracji po uruchomieniu.
Nowe, ulepszone technologie cyfrowego filtru DYFI eliminuje fałszywe alarmy i zapewnia najwcześniejszą możliwą detekcję.
Pełen zestaw interaktywnych czujników, interfejsów, paneli dla wszystkich aplikacji.
Interaktywne czujniki z inteligencją wykrywają kombinację tem-peratury i dymu wcześniej niż zwykle
Nowy czujnik MultiSensor "wszystko w jednym" daje optymalną wiarygodność w otoczeniu, w którym jest konieczna detekcja zarówno temperatury jak i dymu.

Autroprime Przeciwpożarowy System Alarmowy
BS-200 to zintegrowany Przeciwpożarowy panel alarmowy przeznaczony dla małych i średnich instalacji. Panel może działać samodzielnie lub jako panel główny w systemie sieciowym (na magistrali paneli RS-485). Do Przeciwpożarowego panelu alarmowego można podłączać maksymalnie 8 dodatkowych paneli poprzez magistralę RS-485. Mogą to być: Panele repeatera BS-211, Panele informacyjne BV-210, Panele straży pożarnej BU-210 oraz Sterowniki diod LED BUR-200. Wszystkie funkcje systemowe i dotyczące obsługi alarmów można konfigurować, kontrolować i monitorować z panelu. Panel może obejmować maksymalnie dwa obwody detektorów. Obwody te obsługują większość detektorów AutoSafe, różne typy urządzeń I/O z monitorowanymi wyjściami, wyjścia z otwartym kolektorem, wejścia odseparowane galwanicznie oraz wejścia nadzorowane. Panel jest wyposażony w moduł zasilacza 230VAC/5,5A (/110 VAC) do ładowania baterii, oraz wbudowaną baterię awaryjną.
Obsługa panelu odbywa się poprzez menu przy pomocy wyświetlacza zawierającego 8 wierszy, z których każdy mieści 40 znaków.
Panel operatora (BS-210) będący integralną częścią panelu BS-200 można również montować oddzielnie poza szafą rozdzielczą.

Sygnalizatory optyczne i akustyczne WERSJI EX
Wybór produktów firmy E2S uszeregowany według kategorii z załączonymi arkuszami danych w formacie PDF. Specyfikacja Klienta dla produktu, klasa IP, alarmowe częstotliwości tonu i inne cechy zawsze mogą być przystosowane indywidualnie.

Gaszenie pomieszczeń gazem FM-200
System FM-200: Proponowany przez nas system gaszenia wykorzystuje jako środek gaśniczy gaz FM-200. FM-200 jest obojętnym gazem o wzorze chemicznym CF3-CHF-CF3 (heptafluoropropan). W odróżnieniu od halonów zawierających brom i chlor, gaz ten nie podlega ograniczeniom Protokołu Montrealskiego, a co za tym idzie, nie ma też ograniczeń w jego stosowaniu. Gaz FM-200 daje się łatwo skroplić już przy niewielkich ciśnieniach. Po skropleniu zajmuje niewielką objętość w stosunku do postaci gazowej (objętość gazu do cieczy wynosi 1000:1). W trakcie gaszenia FM-200 wypływa przez dysze w postaci gazu i bez kłopotu dociera do miejsc trudnodostępnych. Działanie gaśnicze FM-200 ma głównie charakter fizyczny i polega na absorpcji ciepła z płomienia.

Kontakt do działów firmy

SEALAB Sp. z.o.o.
80-299 Gdańsk, Wodnika 54

m.barski@sealab.pl
k.filipowicz@sealab.pl

Opis dodatkowy

Zintegrowany System Detekcji Gazu i Pożaru, Interaktywny System Detekcji Pożaru, Autroprime Przeciwpożarowy System Alarmowy, Sygnalizatory optyczne i akustyczne WERSJI EX, Gaszenie pomieszczeń gazem FM-200, system detekcji, urządzenia gaśnicze, przeciwpożarowy system alarmowy, system detekcji gazu, systemy detekcji gazu, sygnalizatory optyczne morskie, sygnalizatry optyczne w wersji morskiej, sygnalizatory akustyczne, sygnalizatory akustyczne morskie, sygnalizatory akustyczne w wersji morskiej, sygnalizatory optyczne, sealab, sealab gdynia, projektowanie systemów automatyki w przemyśle stoczniowym, projektowanie systemów automatyki w przemyśle offshore, projektowanie systemów automatyki w budownictwie, montaż systemów autmatyki w przemyśle stoczniowym, montaż systemów automatyki w przemyśle offshore, montaż systemów automatyki w budownictwie, IFG Autrosafe, Autrosafe, KD-200, Stałe Urządzenie Gaśnicze z zastosowaniem gazu FM-200, Alarmowe instalacje do stref zagrożonych wybuchem

Dziękujemy za wysłane grafiki.