• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 41 308 Dąbrowa Górnicza, Al. J. Piłsudskiego 92
  • Telefon: +48 32 776 68 17
  • Fax: +48 32 776 82 11
  • E-mail: ewa.sakwerda@arcelormittal.com

Udostępnij

W czerwcu 2006 roku zarządy firm Mittal Steel Company i Arcelor podjęły decyzję o połączeniu obu firm. W wyniku fuzji powstał największy na świecie producent stali - ArcelorMittal. Zatrudniający 320 000 pracowników koncern jest w stanie produkować ponad 120 milionów ton stali rocznie, co stanowi 10% światowej produkcji stali.

Arcelor Commercial Long Polska Sp. z o.o. będąca częścią koncernu Arcelor Mittal, zajmuje się sprzedażą na Polskim rynku profili stalowych oraz grodzic bezpośrednio na projekty. Po fuzji z firmą Mittal w jej ofercie znajdują się też grodzice produkowane w Dąbrowie Górniczej przez Hutę Katowice.

Firma ArcelorMittal, posiadając doświadczony zespół inżynierów służy swoim klientom, na każdym etapie projektowania i wykonywania obiektów, kompleksową pomocą techniczną. ArcelorMittal posiada także, oferujące kompleksowe usługi, zakłady prefabrykacji, z których każdego roku dostarcza się na polski rynek nie tylko prefabrykowane grodzice, ale także elementy konstrukcyjne mostów.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

grodzice, elementy konstrukcyjne mostów, profile stalowe

Dziękujemy za wysłane grafiki.