• <
plus

PROFESJONALNE ŁODZIE HYBRYDOWE

Dane kontaktowe

  • Adres: 82-200 Malbork, Daleka 103
  • Telefon: 55 647 13 64
  • Fax: 55 647 13 64
  • E-mail: sales@technomarine.pl

Udostępnij

Techno Marine Sp. z o.o. zlokalizowana jest w Malborku z bezpośrednim dostępem do rzeki Nogat, co pozwala na wykorzystanie szlaku wodnego jako dostępu do Morza Bałtyckiego.

Podstawowym produktem spółki są profesjonalne łodzie hybrydowe o długości od 7 do 16 metrów.

Firma specjalizuje się w:
■ kompleksowej budowie profesjonalnych łodzi hybrydowych
■ konstrukcji jednostek pływających
■ wykonaniu i montażu tub pneumatycznych
■ wykonaniu i montażu elementów tapicerskich
■montażu systemów napędowych
■ instalacji systemów radiowo-nawigacyjnych

Niezależne działy: laminatu, tub pneumatycznych oraz elektromontażu pozwalają nam budować unikatowe łodzie. Dział projektowania czuwa nad zaspokojeniem indywidualnych życzeń, każda łódź zaprojektowana jest tak aby maksymalnie zaspokoić potrzeby naszych Klientów. W ten sposób powstają różne wersje łodzi kabinowych i otwartych w różnych układach. Jako jedni z pierwszych stosujemy nowości i rozwiązania technologiczne takie, jak napędy wielosilnikowe, konstrukcje mieszane z kevlarem.
Nie boimy się wdrażania i testowania nowych projektów.

Poza działalnością produkcyjną, firma Techno Marine świadczy usługi w zakresie:
■ projektowania
■ budowy, regeneracji lub wymiany tub pneumatycznych
■ regeneracji łodzi
■ montażu i serwisu silników motorowych
■ montażu i serwisu systemów radiowo-nawigacyjnych.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości prosimy o kontakt, zespół Techno Marine pozostaje do Państwa dyspozycji.

Oferta

Firma Techno Marine zajmuje się produkcją łodzi hybrydowych "pod klucz" o długości od 7 do 16 metrów.

Główny produkt firmy, to:
- łodzie patrolowe
- łodzie turystyczne
- łodzie dla ratownictwa brzegowego
- łodzie do zadań specjalnych
- łodzie robocze
- oraz łodzie na indywidualne zamówienia.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii, pozwala Techno Marine produkować RIB-y o wysokim standardzie. Firma kładzie duży nacisk na wytrzymałość i bezpieczeństwo konstrukcji. Łodzie dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań. Łodzie charakteryzują się dużym zasięgiem mil morskich i dużą ładownością, a przede wszystkim funkcjonalnością w zależności od ich przeznaczenia.

Poszczególne modele zamykają się w serii:
"23" - długość łodzi 7 - 9m,
"25" - długość 8,5 - 10,5m
"26" - długość 11- 15,5m
I nie tylko...

Łodzie patrolowe przeznaczone są do patrolowania akwenów, nabrzeży i portów. Głównym odbiorcą tego typu łodzi jest straż graniczna, straż miejska, policja, grupy badawcze oraz wędkarze. Wersje łodzi patrol charakteryzują się wyposażeniem w wysokiej jakości sprzęt radiolokacyjny, kabiną, dużą przestrzeń ładunkową itp.

Łodzie "Safari" to nic innego jak bezpieczna i szybka komunikacja wodna, inaczej mówiąc są to taksówki czy tramwaje wodne. Duża ilość siedzisk pozwala na zabranie na pokład nawet do 30 osób, siedziska skonstruowane zostały w taki sposób aby nawet przy dużych prędkościach i wzburzonej wodzie osoby siedzące na łodzi czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Wersja łodzi dla ratownictwa brzegowego przeznaczona jest dla służb ratowniczych do prowadzenia akcji poszukiwawczych i ratowniczych. Modele te wyróżniają się głównie poprzez specjalistyczne wyposażenie ratunkowe, odpowiednią przestrzeń ładunkową na sprzęt ratunkowy, dużą wszechstronną kabinę, bezpieczeństwem i komfortem.

Łodzie do zadań specjalnych przeznaczone są do patrolowania akwenów, nabrzeży i portów, a także akcji desantowych, ochrona i transport ładunków. Łodzie budowane są na potrzeby wojska, agencji ochroniarskich i innych służb specjalnych.
Cechy charakterystyczne dla tej wersji łodzi to system samoodwracania, możliwość montażu dodatkowego sprzętu specjalistycznego.

Wersja łodzi roboczych jest bazą dla prac obsługi portów, nabrzeży, platform wiertniczych, w tym prac transportowych (transport osób i ładunków), wykorzystywana jest również przez grupy badawcze, wędkarze jak i nurkowie. Łodzie z tej wersji wyróżniają się za względu na dużą ładowność, szybki i bezpieczny transport.

Budujemy kolejną 12 metrową jednostkę typu RIB "SAFARI" na rynek Islandzki. Na tej łodzi wielu turystów będzie mogło obejrzeć z bliska wieloryby w wodach Atlantyku czy maskonura na dzikich wyspach Islandii (dołączyłam zdjęcia). RIB ten będzie napędzany dwoma silnikami VOLVO PENTA Aqamatic D6400 o łącznej mocy 800 KM. Warto też wspomnieć, iż jest to jedna z łącznie 7 łodzi komercyjnych dostarczonych przez nas na piękną Wyspę Wulkanów. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Opis dodatkowy

produkcja laminatów poliestrowo szklanych, łodzie produkcja, profesjonalne łodzie hybrydowe, konstrukcja jednostek pływających, tuby pneumatyczne, montaż elementów tapicerskich, montaż systemów napędowych, instalacja systemów radiowo-nawigacyjnych, projektowanie, regeneracja łodzi, montaż i serwis silników motorowych, łodzie patrolowe, łodzie turystyczne, łodzie dla ratownictwa brzegowego, łodzie do zadań specjalnych, łodzie robocze, łodzie na indywidualne zamówienia,

Dziękujemy za wysłane grafiki.