• <
premium

Dane kontaktowe

 • Adres: 71-012 Szczecin, Bronowicka 27
 • Telefon: (91) 814-09-00
 • Fax: (91) 482-41-07
 • E-mail: info.mpl@muehlhan.com

Udostępnij

Muehlhan Polska Sp. z o.o. jest członkiem Muehlhan Group - jednego z liderów na światowym rynku morskim w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie, gdzie znajduje się Zakład Stalowy specjalizujący się w budowie konstrukcji stalowych dla branży okrętowej, w tym kadłubów statków i jachtów, sekcji, bloków nadbudówek, kolumn dźwigów okrętowych, zrębnic, konstrukcji typu offshore i innych np. zbiorników, hal, masztów, konstrukcji (szyn i kolumn) dla systemu „roller-coaster” itp. Zakład Stalowy Szczecin dysponuje 3-nawową halą produkcyjną o powierzchni 5.000 m2, wyposażoną w suwnice o nośności od 8 do 2x25 ton, drogami oraz placami utwardzonymi o powierzchni ogólnej 38.000 m2. oraz kompletnym wyposażeniem produkcyjnym umożliwiającym wykonanie zarówno prostych jak i złożonych konstrukcji stalowych.

Zlokalizowany w Gdańskim Oddziale firmy Zakład Antykorozji oferuje kompleksowe usługi konserwacyjno-malarskie dla stoczni remontowych i budowlanych, przemysłu wydobywczego gazu i ropy naftowej, przemysłu lądowego oraz energetyki wiatrowej w tym: czyszczenie strumieniowo-ścierne i mechaniczne powierzchni stalowych, mycie wysokociśnieniowe powyżej 1700 bar oraz z zastosowaniem opatentowanej przez Muehlhan Group technologii µ-jet, a także aplikacje wszelkiego rodzaju powłok ochronnych. Ważną działalność dla firmy prowadzi także Dział Rusztowań zajmujący się doradztwem technicznym, projektowaniem, dzierżawą, montażem i demontażem systemów rusztowań, systemów plandekowania, namiotów przemysłowych i konstrukcji specjalnych.

Firma zatrudnia ponad 500 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, których bogate doświadczenie zawodowe i profesjonalizm pozwala oferować naszym klientom wysoką jakość usług i produktów

Kontakt do działów firmy

Siedziba:
Muehlhan Polska Sp. z o.o.
71-012 Szczecin, ul. Bronowicka 27
tel.: (91) 814-09-00, fax: (91) 482-41-07
info.mpl@muehlhan.com

Oddział w Gdańsku:
Muehlhan Polska Sp. z o.o.
80-531 Gdańsk, ul. Sucha 31
tel.: (58) 343-22-53, fax: (58) 343-02-24
gdansk@muehlhan.com

Filmy

 • W pierwszej połowie 2022 roku, na zlecenie Energomontażu–Północ Gdynia S.A., firma Muehlhan Polska Sp. z o.o. wykonała prace polegające na przygotowaniu powierzchni i aplikacji powłok malarskich na konstrukcjach stalowych przeznaczonych dla jednej z bałtyckich morskich farm wiatrowych.

 • W czerwcu na Nabrzeżu Pięciu Gwizdków pojawiły się specjalistyczne metalowe kontrukcje. Były to części zabezpieczające dla elementów offshore, zamówione przez skandynawskiego klienta. Pracami antykorozyjnymi na zlecenie Mostostalu Pomorze zajął się zespół Muehlhan.

 • Wiosną tego roku firma Muehlhan Polska rozpoczęła współpracę ze stocznią Karstensen Shipyard Polska w zakresie malowania "na gotowo" statków rybackich.

 • Ważąca ponad 1.000 ton trafostacja powstaje w Mostostalu Pomorze i trafi na farmę wiatrową na Bałtyku. Przy zabezpieczeniu antykorozyjnym 17.900 m2 tej konstrukcji pracował sztab ekspertów Muehlhan Polska. Zobacz, jak przebiegały prace.

 • W Mostostalu Pomorze powstaje wielka trafostacja na jedną z farm wiatrowych o mocy 247 MW na Morzu Bałtyckim. Gigant łącznie waży ponad 1000 ton. W piątek odbyła się kluczowa operacja łączenia dwóch największych elementów konstrukcji.

 • W Gdańsku, przy Nabrzeżu Trawlerowym na terenie PSSE Media Operator, na przełomie miesięcy wrzesień – październik firma Muehlhan Polska Sp. z o.o. przeprowadziła prace konserwacyjno-malarskie zbiorników ładunkowych na jednostce M/T Oraholm (chemikaliowiec).

 • MUEHLHAN PAINT ROBOT

 • MUEHLHAN BV

 • HYDRO BLASTNG

Opis dodatkowy

antykorozja, antykorozja morska, zabezpieczenia antykorozyjne, usługi konserwacyjno-malarskie, offshore, wieże wiatrowe, konstrukcje stalowe, obróbka mechaniczna, metalizacja, cynkowanie, spawanie, rusztowania, dzierżawa, montaż

Dziękujemy za wysłane grafiki.