• <
plus

Centrum mobilnej obróbki skrawaniem

Dane kontaktowe

  • Adres: 70-952 Szczecin, Gdańska 36
  • Telefon: 501 446 225, 509 346 296
  • E-mail: kurzawa-ksboring@wp.pl

Udostępnij

Coraz skuteczniejsze technologie i fascynacja nowymi metodami mobilnej obróbki skrawaniem, sprawiły że w 2007r. powstała firma K.S.BORING S.C. Choć jesteśmy stosunkowo niedługo na rynku, nasze doświadczenie zdobywane przez15 lat pracy zawodowej stanowi o naszym profesjonalizmie i skuteczności.

Cały czas dążymy do rozwoju i udoskonalenia naszych usług. Kupujemy nowe maszyny, sprzęt by jeszcze lepiej i skuteczniej rozwiązywać problemy naszych klientów. Stanowimy zgrany zespół młodych ludzi, gdzie praca pod ziemią, wodą czy kilkadziesiąt metrów nad ziemią nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Jesteśmy wstanie zamontować nasze maszyny praktycznie w każdej pozycji by dokonać obróbki, docieramy tam gdzie obróbka stacjonarna jest trudna, niemożliwa bądź bardzo kosztowna ze względu na koszty związane z transportem. Jesteśmy zawsze tam gdzie nas potrzebujesz!!!

Naszą marką jest precyzja, szybkość i doświadczenie. Lubimy trudne wyzwania, zlecenia gdzie coś wydaje się niemożliwe do wykonania. Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce i nie tylko. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, niespodziewana awaria, zredukujemy czas postoju Państwa firmy maksymalnie pracując po 24h na dobę. Posiadamy profesjonalne maszyny, wiedzę oraz doświadczenie, zlecenia wykonujemy bez podwykonawców. Jesteśmy za to podwykonawcami wielu znanych firm.

Naszym dotychczasowym kontrahentom i współpracownikom w Polsce i na świecie, dziękujemy za zaufanie którym nas obdarzyli. Wasze zadowolenie z wykonanych przez nas zleceń, oraz wiedza jaką przez cały czas zdobywamy sprawia że nasza praca stała się naszą pasją. Sprawdź nas i dołącz do naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy.

Sebastian Kurzawa
wraz z zespołem K.S.BORING

Opis dodatkowy

wytaczarki, frezarki, obrabiarki do kołnierzy, honownice i wiele innych maszyn przenośnych, obróbka konstrukcji stalowych, ks boring, ksboring, boring,

Dziękujemy za wysłane grafiki.