• <

Konstrukcje stalowe.

Dane kontaktowe

  • Adres: 71-717 Szczecin, ul. Dębogórska 34
  • Telefon: 48 91 421 43 01
  • Fax: 48 91 421 43 55
  • E-mail: promet@promet.szczecin.pl

Udostępnij

Początki firmy sięgają 1990 roku, gdzie rozpoczęliśmy działalność produkcyjną w Szczecinie.

Pierwsze zlecenia PROMET realizował dla szczecińskich firm a po kilku miesiącach nawiązał kontakt z niemiecką firmą VEGU z Ueckermunde, z którą rozpoczął współpracę w zakresie obróbki ślusarskiej odlewów staliwnych i produkcji wyposażenia dla odlewni. Współpraca ta była bardzo korzystna i przez 6 lat przyczyniła się znacznie do rozwoju firmy PROMET. Wyraźne korzyści z współpracy z zagranicą spowodowały, iż PROMET stał się poważnym eksporterem a swoje wyroby wysyła do Niemiec, Norwegii, Szwecji i Danii. Jednocześnie znaczna część naszego potencjału pracuje dla rynku polskiego. Nasze wyroby przeznaczone są dla przemysłu okrętowego, hutniczego, produkujemy wyposażenie oczyszczalni ścieków, linii produkcyjnych płyt wiórowych, zakładów motoryzacyjnych. Wykonujemy maszty do telefonii komórkowej i pomiaru wiatru. Mamy olbrzymie doświadczenie w zakresie konstrukcji \"offshore\", produkując min. fundamenty do pomostów na platformy wiertnicze.

Przez cały dotychczasowy okres działalności PROMET rozwijał się zwiększając systematycznie sprzedaż i zwiększał swój potencjał. W 1997 roku wykupiliśmy od Miasta Szczecina nieruchomość przy ul. Dębogórskiej 34 o powierzchni hali 1200 m2 oraz powierzchnie produkcyjne utwardzone i udźwigowione o powierzchni 4124 m2.

Firma posiada uprawnienia SLV i GL. Zatrudniamy pracowników o dużym doświadczeniu, posiadających odpowiednie uprawnienia i spawaczy posiadających uprawnienia SLV i PRS.

Celem PROMETU jest utrzymanie i umocnienie swojej pozycji na rynku producentów konstrukcji stalowych.
Na początku roku 2007 PROMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przekształciła się w spółkę jawną - PROMET Spółka Jawna Majewski, Ziemba, Żarnowski.
W celu rozszerzenia naszej oferty korzystamy z lokalnej kooperacji w zakresie: cynkowania ogniowego, cięcia laserowego, obróbki skrawaniem na dużych wiertarko-frezarkach i tokarkach karuzelowych.

Opis dodatkowy

konstrukcje stalowe, konstrukcje offshore, spawanie konstrukcji stalowych

Dziękujemy za wysłane grafiki.