• <

Dane kontaktowe

  • Adres: 70-535 Szczecin, Kłodna 29
  • Telefon: + 48 91 8136 736
  • Fax: + 48 91 8136 736
  • E-mail: balticoservice@onet.eu

Udostępnij

Spółka powstała w kwietniu 2003 roku. Siedziba spółki mieści się w Szczecinie przy ulicy Kłodnej 29. Przedmiotem głównej działalności Baltico Service spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest świadczenie usług w zakresie naprawy, budowy, przebudowy i konserwacji statków, platform i innych konstrukcji pływających w portach i stoczniach.

Spółka posiada dwa piony tworzące jej strukturę organizacyjną:
Pion Administracyjno - Ekonomiczny - zarządzający bieżącą działalnością spółki, organizacją i administracją biurową oraz obsługą kontraktów, jak i również bezpośrednio kontrolingiem finansowym spółki.

Pion Techniczny - zajmujący się bezpośrednią obsługą techniczną realizowanych kontraktów, wycenami i kalkulacjami przygotowywanych ofert kontraktowych, nadzorowaniem świadczonych usług, przygotowywaniem opracowań materiałowych oraz podziałem zadań zgodnie z przydzielonym harmonogramem prac danego kontraktu.

Baltico Service Sp. z o.o. oferuje pracę dla wykwalifikowanych, posiadających odpowiednie uprawnienia i certyfikaty fachowców w następujących specjalnościach:
- malarz,
- piaskarz;
- monter rurociągów okrętowych;
- monter kadłubów okrętowych;
- monter konstrukcji stalowych;
- spawacz;
- ślusarz;
- monter maszyn i urządzeń okrętowych;
- elektromonter okrętowy.

Kontakt do działów firmy

Adres
Baltico Service Sp. z o.o.
ul. Kłodna 29, 70-535 Szczecin, Zachodniopomorskie
Telefon: + 48 91 8136 736
Faks: + 48 91 8136 736
Email: balticoservice@onet.eu

Pion Techniczny - Prezes Jan Moroza
Telefon kom.: + 48 691 850 840
E-mail: moroza_jan@yahoo.co.uk

Opis dodatkowy

prefabrykacja i montaż nowych konstrukcji stalowych, zbiorniki, platformy, prefabrykacja, montaż i próby systemów ogólnookrętowych i specjalistycznych, różne prace konserwacyjno – malarskie, prefabrykacja fundamentów i innych konstrukcji stalowych, montaż na statku, prefabrykacja, montaż i próby systemu pary, wody gorącej i kondensatu, platforma wiertnicza, regeneracja i ponowny montaż wysokociśnieniowego systemu sprężonego powietrza (stal nierdzewna), prefabrykacja, montaż i próby systemu pary, wody gorącej i kondensatu, prace malarskie na statkach w budowie i remontach, system mycia zbiorników, system transportu pneumatycznego materiałów sypkich ( BHS ), system chłodzenia, system pary, montaż konstrukcji stalowych

Dziękujemy za wysłane grafiki.