• <
premium

„Uniwersalny terminal portowy”

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-336 Gdynia, Indyjska 13
  • Telefon: +48 58 627 41 08
  • Fax: +48 58 627 41 07
  • E-mail: info@otpg.pl

Udostępnij

OT Port Gdynia świadczy usługi przeładunkowo-składowe w strategicznie położonej lokalizacji w porcie Gdynia przez 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Terminal spełnia wymagania wynikające z Kodeksu ISPS, jest doskonale skomunikowany z krajowym system transportowym drogowym i kolejowym, jak również dysponuje dużym parkingiem zewnętrznym na potrzeby wyczekiwania na wjazd do OT Port Gdynia przewoźników samochodów ciężarowych.

OT Port Gdynia obsługuje regularne zawinięcia do Gdyni armatorów Finnlines (Finlandia), Transfennica (Finlandia), Euroafrica (Europa Zachodnia, Afryka Zachodnia), jak również serwisy czarterowe na Morzu Bałtyckim i serwisy czarterowe do Ameryki Centralnej, Północnej i Południowej.

Terminal posiada dominującą pozycję w Polsce w przeładunku w technologii ro-ro (ładunki toczne, naczepy) oraz przeładunku i magazynowaniu papieru oraz wyrobów papierniczych w tym celulozy.

Oferta

OT Port Gdynia posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze:
- ładunków drobnicowych w systemie ro-ro, sto-ro i lo-lo, tj. papier, celuloza, stal, big-bagi, wyroby drewnopochodne, sztuki ciężkie, ładunki ponadgabarytowe, elementy dostaw inwestycyjnych, naczepy, samochody, inne pojazdy i maszyny;
- ładunków masowych, zarówno ładunków agro tj. zboża, śruty, pasze, biomasa oraz innych masowych tj. koks czy kruszywo,
- kontenerów w systemie ro-ro i lo-lo, w tym tank-kontenerów i kontenerów chłodzonych.

Poza główną obsługą przeładunkowo-składową OT Port Gdynia wykonuje również usługi formowania i rozformowania kontenerów, formowania i rozformowania palet, mocowania ładunku, sortowania, segregacji i inne.

Filmy
Załadunek olbrzymich szpul w OT Port Gdynia


Nowy Magazyn Agro OT Port Gdynia, kwiecień 2017


OT Port Gdynia - zobacz port z góry (04.2017)


Pokaż więcej

Opis dodatkowy

ot port, ot port gdynia, terminal portowy, port przeładunkowy, usługi portowe, terminal ro-ro, terminal uniwersalny, terminal drobnicowy, przeładunki portowe, przeładunek drobnicy, przeładunek ładunków masowych, przeładunek w technologii ro-ro, przeładunek w technologii lo-lo, załadunek, wyładunek, formowanie i rozformowanie kontenerów, składowanie ładunków drobnicowych, składowanie ładunków masowych, magazynowanie, magazyny czasowego składowania, otpg, obsługa wyrobów stalowych, przeładunki papieru, przeładunek project cargo, obsługa dostaw inwestycyjnych, przeładunek big-bagów, obsługa ładunków masowych agro, przeładunek koksu

Dziękujemy za wysłane grafiki.