• <
premium

Integrator systemów przemysłowych. Dostarczamy bezpieczne technologie dla przemysłu.

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-557 Gdańsk, Narwicka 6
  • Telefon: 58 520 77 20
  • E-mail: info@aseatex.com.pl

Udostępnij

Firma ASE ATEX od 10 lat jest częścią Grupy Technologicznej ASE tworzonej przez podmioty obejmujące swoim działaniem proces inwestycyjny oraz eksploatację obiektów przemysłowych - od wykonania analiz i dokumentacji środowiskowych, poprzez projektowanie, do wdrożenia systemów, technologii i wyposażenia zakładów w urządzenia i komponenty.

Początki ASE ATEX w 2011 roku to przede wszystkim dobór i dostawa urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym niemieckiego producenta firmy R. Stahl. Obecnie obszar naszych działań obejmuje: elektryczne systemy grzewcze, zabezpieczenia przeciwwybuchowe, detekcję gazu i płomienia oraz wycieków i emisji, wykrywanie i gaszenie pożaru, rozwiązania dla zbiorników, instrumenty pomiarowe, instalacje i urządzenia technologiczne oraz systemy IT dla przemysłu. Wraz z rozwojem rynku zmieniał się także zakres naszej aktywności: od projektowania, poprzez dobór, dostarczanie i instalacje optymalnych rozwiazań, jak i późniejszy serwis. Pozyskane kompetencje pozwoliły nam podejmować projekty w zakresie małego EPC (mEPC), prowadzenie realizacji pod klucz. Wielostronne zdobyte doświadczenie i wiedza umozliwiają nam działanie w szerokim spektrum. Elastyczność to podstawa skutecznej realizacji potrzeb naszych klientów.

 

 

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie projektu, doboru, kompletacji, dostawy, instalacji i serwisu urządzeń zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami. Od początku swojej działalności współpracujemy z największymi na świecie producentami urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym oraz dostawcami najnowszych technologii w przemyśle.

Posiadamy produkcję urządzeń przeciwwybuchowych na licencji firmy R. Stahl. Nowocześnie wyposażone stanowiska montażowe, magazyn komponentów, wykwalifikowana kadra oraz wdrożone nowe systemy ELCAD oraz MRP gwarantują wysoką jakość, szybką realizację zleceń i dostaw gotowych wyrobów. Wraz z rozbudową produkcji rozszerzyły się oferowane przez nas możliwości, przede wszystkim w zakresie montażu skrzynek łączeniowych, kaset i szaf sterowniczych w obudowach ze stali nierdzewnej oraz rozdzielnic. Kolejnym atutem jest możliwość zabudowy komponentów przemysłowych w obudowach ognioszczelnych Ex d. Nowe zaplecze produkcyjne umożliwia również wyposażanie kiosków i kontenerów do analityki i sterowania. Produkty oferowane przez naszą firmsą zgodne z certyfikatami ATEX oraz IECEx.

Stworzyliśmy autorski system paszportyzacji i kontroli urządzeń Ex Inspector-Ex®, wspomagający eksploatację urządzeń w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. (www.inspectorex.pl).

Filmy

  • Oferta ASE ATEX Sp. z o.o.

  • Inspector-Ex® systemem paszportyzacji i kontroli urządzeń oraz instalacji.

Zdjęcia

 - GospodarkaMorska.pl

Opis dodatkowy

Elektrotechnika i elementy automatyki w wykonaniu przeciwwybuchowym (R. Stahl) , Elektryczne systemy grzewcze , INTERTEC - ochrona AKPiA , Zabezpieczenia przeciwwybuchowe , Detekcja gazu i płomienia , Detekcja wycieków i emisji , Wykrywanie i gaszenie pożaru , Rozwiązania dla zbiorników , Instrumenty pomiarowe , Instalacje i urządzenia technologiczne , Systemy IT dla przemysłu

Dziękujemy za wysłane grafiki.