• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 59
  • Telefon: +48 58 343 05 92
  • Fax: +48 58 343 18 43
  • E-mail: wetcab@wetcab.pl

Udostępnij

Wetcab Sp. z o.o. został założony w 1994 roku. Firma specjalizuje się w produkcji kabin sanitarnych, zarówno załogowych na statki towarowe, okręty, platformy wiertnicze, jak i pasażerskich na statki wycieczkowe i promy. Zajmuje się również produkcją kabin dla przemysłu budowlanego, np. do hoteli, szpitali, szkół itp.

Firma zatrudnia ok. 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zajmuje powierzchnię 7 000 m2 w przemysłowo-portowej dzielnicy Gdańska, na której znajdują się: hala wielofunkcyjna, magazyn i budynek biurowy. Zdolność produkcyjna sięga 3 500 kabin rocznie.

Wysoka jakość naszych produktów, terminowe dostawy i elastyczność produkcji to od wielu lat atuty naszej firmy, doceniane przez największe stocznie i najbardziej znanych armatorów na całym świecie. Aby oferowane przez Wetcab kabiny sanitarne zawsze odpowiadały wymaganiom klientów, firma ściśle współpracuje z odbiorcą. W oparciu o podane przez odbiorcę dane techniczne tworzy dokumentację techniczną, a w czasie produkcji przestrzega ścisłej kontroli na każdym je etapie.

Około 90% produkcji eksportowane jest do licznych europejskich stoczni budujących statki dla wielu znanych armatorów. Na liście referencyjnej Wetcab\'u można znaleść prawie wszystkie znane stocznie niemieckie, norweskie, duńskie, holenderskie i brytyjskie, jak również stocznie amerykańskie, arabskie czy dalekowschodnie.

Oferta

W celu spełnienia wszelkich wymagań klientów, Wetcab oferuje kabiny wykonane z różnych materiałów : stali, stali nierdzewnej, aluminium, tworzywo sztuczne.

Konstrukcje kabin sanitarnych występują w dwóch rodzajach:

Konstrukcja ciężka – brodzik i ściany wykonane są ze stali, usztywnione szeregiem profili zewnętrznych. Od wewnątrz ściany pokryte są perginolem lub kafelkami, izolowane z zewnątrz warstwą wełny mineralnej.

Konstukcja lekka, panelowa – ściany w postaci paneli wykonanych z dwóch warstw cienkiej blachy stalowej i wełną mineralną w środku, ustawione na konstrukcji brodzika jak w typie ciężkim.

Panele występują w klasach : B- 15, B 0, C. Grubość może wynosić 25 mm / panel jednostronnie zdobiony / lub 50 mm
/ panel dwustronnie dekorowany /.

Wszelkie materiały konstrukcyjne, łącznie z materiałami wykończeniowymi są wykonane z materiałów niepalnych, zgodnie z wymogami morskich towarzystw kwalifikacyjnych.

Wyposażenie kabin oferowanych przez Wetcab dostosowane jest w 100% do wymogów klienta.

Zdjęcia

Opis dodatkowy

kabiny sanitarne, meble na statki, kabiny stalowe, meble stalowe, kabiny sanitarne przemysłowe, kabiny ciężkie, konstrukcje lekkie panelowe,

Dziękujemy za wysłane grafiki.