• <

Złota statuetka Lidera Polskiego Biznesu dla Zarządu Morskiego Portu Gdynia

gm24

26.01.2020 23:25 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Złota statuetka Lidera Polskiego Biznesu dla Zarządu Morskiego Portu Gdynia

Partnerzy portalu

Złota statuetka Lidera Polskiego Biznesu dla Zarządu Morskiego Portu Gdynia - GospodarkaMorska.pl

Po raz 26 w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Złotą statuetkę Lidera Polskiego Biznesu otrzymał Zarząd Morskiego Portu Gdynia za kolejny rok wzrostów, dynamiczną rozbudowę infrastruktury portowej, tworzenie warunków dla rozwoju przedsiębiorczości w obrębie portu oraz efektywność w zarządzaniu spółką.

Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

Rok 2019 był czasem bardzo ważnych wydarzeń dla Portu Gdynia. To rok rekordowych przeładunków, inwestycji oraz kluczowych decyzji dotyczących dalszego rozwoju portu. Port Zewnętrzny, budowa Publicznego Terminalu Promowego, szereg inwestycji poprawiających dostęp kolejowy i drogowy do portu, przebudowa nabrzeży i pogłębienie akwenów, nowy magazyn wysokiego składowania, zawinięcia rekordowych kontenerowców....w takim tempie Port Gdynia nie rozwijał się od lat.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.