• <
gryfia_70lat

Targi SMM w Hamburgu przełożone na przyszły rok

ew

05.05.2020 10:11 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Targi SMM w Hamburgu przełożone na przyszły rok

Partnerzy portalu

Targi SMM w Hamburgu przełożone na przyszły rok - GospodarkaMorska.pl

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM w Hamburgu zostały przełożone na przyszły rok. Nowy termin wydarzenia to 2–5.02.2021 r. Zmiana jest spowodowana pandemią koronawirusa.

„Dalszy bardzo dynamiczny rozwój COVID-19 i wynikający z niego zakaz organizowania dużych wydarzeń nie pozostawił nam innego wyboru, jak tylko przełożyć SMM na przyszły rok. Znalezienie odpowiedniego terminu dla SMM nie było dla nas łatwym zadaniem i cieszymy się, że udało się wypracować z naszymi partnerami dogodne daty ”- powiedział Bernd Aufderheide, prezes i dyrektor generalny Hamburg Messe und Congress.

Po intensywnych konsultacjach Hamburg Messe und Congress GmbH (HMC), jego partnerzy i przedstawiciele wystawców uzgodnili nowy termin, od 2 do 5 lutego 2021 roku. Oznacza to, że SMM będzie w nowym roku pierwszym międzynarodowym spotkaniem branży morskiej.
 
„Razem pokonamy ten kryzys i zorganizujemy SMM, który będzie spełniał własne, wysokie standardy. Nie możemy się doczekać, aby powitać wszystkich z powrotem - dodał Bernd Aufderheide.

Targi SMM są największą i najważniejszą imprezą światowego przemysłu okrętowego. Co dwa lata gromadzą światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej. W trakcie wydarzenia mają swoją premierę najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne. Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła ponad 2100 wystawców oraz 50000 odwiedzających profesjonalistów z całego świata.Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.