• <

Port w Rotterdamie działa mimo wprowadzenia rządowych regulacji związanych z epidemią

ew/Port of Rotterdam

24.03.2020 13:30 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Port w Rotterdamie działa mimo wprowadzenia rządowych regulacji związanych z epidemią

Partnerzy portalu

Port w Rotterdamie działa mimo wprowadzenia rządowych regulacji związanych z epidemią - GospodarkaMorska.pl

Port w Rotterdamie pozostanie czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet po wprowadzeniu w poniedziałek bardziej rygorystycznych środków w celu zwalczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa przez rząd holenderski.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie: "Jest to zgodne z oczekiwaniami, biorąc pod uwagę fakt, że rząd wyznaczył już obsługę statków i związane z nią procesy w łańcuchu logistycznym jako istotny proces mający na celu utrzymanie funkcjonowania społeczeństwa".

Władze portu w Rotterdamie deklarują, że cała społeczność przedsiębiorców portowych i dostawcy usług morskich w porcie będą nadal przestrzegać wytycznych zdrowotnych i zaleceń władz, takich jak praca w domu, jeśli to możliwe oraz zachowanie bezpiecznej odległości i higieny osobistej.

Jak dodają przedstawiciele portu: "Zdrowie jest naszym priorytetem. Cały Zarząd Portu w Rotterdamie oraz kapitanowie portów starają się zminimalizować wpływ Covid-19 na działalność portu w Rotterdamie i przemysłu. Prowadzimy częste konsultacje z różnymi dostawcami usług morskich, firmami i wszelkimi przedstawicielami branży morskiej oraz władzami publicznymi i lokalnymi w celu zapewnienia, że port będzie działał tak dobrze, jak to możliwe, w obecnych trudnych warunkach".

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.