• <

Kotug przejął wszystkie aktywa Marsol

PMK

04.05.2020 19:47 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Kotug przejął wszystkie aktywa Marsol - GospodarkaMorska.pl

Holenderski dostawca usług holowniczych Kotug International B.V. sfinalizował 100-procentową akwizycję Marsol International Ltd. z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, centrum usług terminalowych na morzu i terminalach morskich specjalizujących się w terminalach do cumowania na jednym punkcie (SPM) i związanej z nim infrastruktury.

- Przejęcie jest strategicznym dodatkiem do portfolio Kotuga w światowym przemyśle offshore i umocni naszą pozycję w branży usług morskich na Bliskim Wschodzie - wyjaśnił Kotug.

- Chociaż znajdujemy się w wyjątkowo trudnych czasach, czujemy się zobowiązani do dalszego wzmacniania i rozszerzania swojej działalności na całym świecie. Integracja usług Marsol pozwoli nam wejść na rynek Bliskiego Wschodu i znacznie zwiększy wartość naszego szerokiego portfolio usług dla globalnych klientów - powiedział Ard-Jan Kooren, prezes Kotug International.

Podstawową działalnością firmy Marsol z siedzibą w Dubaju są komercyjne i techniczne rozwiązania w zakresie usług morskich i zarządzania morskiego dla terminali SPM i offshore. Przez lata kierownictwo Marsola działało na 32 morskich terminalach morskich w ponad 20 krajach.

Codzienne zarządzanie Marsolem będzie w rękach Willema de Vriesa odpowiedzialnego za biuro Kotuga na Bliskim Wschodzie w Dubaju.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.