• <

Darmowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Porcie Gdańsk

gm24

28.04.2020 10:48 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Darmowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Porcie Gdańsk

Partnerzy portalu

Darmowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Porcie Gdańsk - GospodarkaMorska.pl

Darmowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych już dostępne!Znajdują się w trzech lokalizacjach na terenie Portu Gdańsk przy ul. Zamkniętej (parking dla gości), ul Przemysłowej (przy  Kapitanacie, Nabrzeże Ziółkowskiego), a także na terenie Westerplatte - przy nabrzeżu obok budynku Terminala Promowego Westerplatte oraz przy barze Cezar (stacji transformatorowej T-17).

Stacje znajdują się na terenach ogólnodostępnych i nie wymagają przepustek portowych. "Inwestycja została sfinansowana w całości ze środków ZMPG S.A. Cieszymy się, że Port Gdańsk może dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju elektromobilności w Polsce, a tym samym zadbać o środowisko." - mówi Katarzyna Szwedowska - koordynująca inwestycję z ramienia Działu Gospodarki Energetycznej w Porcie Gdańsk.

Dokładne rozmieszczenie stacji można sprawdzić używając bezpłatnej aplikacji Ecotap. Wykonawcą inwestycji jest firma FB Serwis, natomiast dostawcą stacji jest firma Ecotap.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.