• <
PZT_1100x200_gif_2020

BALTEXPO 2017 – największy węzeł biznesowy środowiska morskiego

Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski BALTEXPO 2017 – największy węzeł biznesowy środowiska morskiego
BALTEXPO 2017 – największy węzeł biznesowy środowiska morskiego - GospodarkaMorska.pl

pc

07.01.2017 Źródło: własne

XIX Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje BALTEXPO 2017, które odbędą się w dniach 11-13 września 2017 r. w Gdańsku, to doskonałe  forum do dyskusji i prezentacji wszelkich rozwiązań, wpływających na rozwój biznesu na Morzu Bałtyckim.

W dobie globalizacji, rozwoju korytarzy transportowych, innowacji i cyfryzacji, najważniejszą rzeczą dla gospodarki jest integracja kompetencji, możliwości, zasobów. Dlatego to istotne, aby wszyscy interesariusze biorący udział w przedsięwzięciach morskich i logistycznych mieli wspólny cel – rozwój biznesu.

Baltexpo, to najważniejsze wydarzenie integrujące całą gospodarkę morską i logistykę.  Będzie jedynym w swoim rodzaju miejscem spotkań: portów, terminali portowych, armatorów, operatorów morskich, logistycznych, spedytorów, agentów i przede wszystkim gestorów ładunków.

Międzynarodowe środowisko pozwoli na wymianę doświadczeń, wiedzy i planów rozwojowych, co umożliwi obranie właściwego kierunku gospodarce morskiej.

W trakcie konferencji, wielu paneli i debat odbędą się dyskusje nad przyszłością portów bałtyckich, możliwościami współpracy i wzajemnymi korzyściami, które bez udziału transportu intermodalnego, koordynacji wielu inwestycji nie będą miały mogły się rozwijać. Gestorzy ładunków poznają możliwości i kompetencje, jakie oferują operatorzy portowi, terminale, armatorzy. Całe wydarzenie stanowi  bardzo ważne budowanie świadomości roli wszystkich uczestników biorących udział w budowie i rozwoju łańcuchów dostaw.

Drogi zaczynają się i kończą w portach morskich, dlatego też międzynarodowa współpraca i wzajemne zrozumienie jest podstawą do rozwoju biznesu około portowego i portowego. To jedyna okazja do wymiany tych doświadczeń, poglądów, przekazania ich środowisku biznesowemu, wszystkim przedsiębiorstwom  biorących w tym procesie udział.

Nie ma logistyki bez innowacji, dlatego tak ważne są przedstawienie: najnowszych osiągnięć, produktów, usług, kompetencji, potencjału kooperacyjnego, oraz dyskusja  z czołowymi ekspertami na tematy dotyczące możliwości wykorzystania tego potencjału w portach morskich, śródlądowych, logistyce, w transporcie intermodalnym, jako głównych uczestników  w całym łańcuchu dostaw.

Tematyka ta tradycyjnie towarzyszy targom BALTEXPO, które stanową wspaniałe miejsce  do wymiany doświadczeń całej branży morskiej Morza Bałtyckiego.

Baltexpo to jedyny w Polsce węzeł biznesowy, który skupia: partnerów biznesowych,  klientów,  kooperantów, importerów, eksporterów, inwestorów, terminale morskie i śródlądowe. Obecne są tam także firmy związane z ochroną środowiska, wykonawstwem robót budowlanych, spedytorzy i agenci.

Przyszłość firm to decyzje oparte na innowacyjnym, nowoczesnym spojrzeniu, to budowanie silnych, biznesowych relacji opartych na zaufaniu.

Szeroko pojmowany  sektor TSL, przedstawiciele świata nauki, administracji rządowej i samorządowej oraz firm korzystających z transportu morskiego i śródlądowego do dystrybucji towarów w ramach globalnych łańcuchów dostaw, jest nieodłącznym ogniwem rozwoju całej branży  morskiej.

Źródło:
własne
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32425,00 $ tona 0,09% 5 maj
 Cynk 2935,00 $ tona -0,81% 5 maj
 Aluminium 2446,00 $ tona 0,49% 5 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.