• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Port Gdynia ogłosił przetarg ograniczony na dzierżawę Terminalu Zbożowego

gm

13.10.2022 13:12
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Port Gdynia ogłosił przetarg ograniczony na dzierżawę Terminalu Zbożowego

Partnerzy portalu

Port Gdynia ogłosił przetarg ograniczony na dzierżawę Terminalu Zbożowego - GospodarkaMorska.pl
Fot. Port Gdynia/ T. Urbaniak

Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. ogłosił przetarg ograniczony na dzierżawę Terminalu Zbożowego. Termin zgłoszeń upływa 1 grudnia. 

"Zarząd Morskiego Portu Gdynia zawiadamia o wszczęciu postępowania na dzierżawę Terminalu Zbożowego, którego przeznaczeniem będzie działalność eksploatacyjna, przeładunkowo-składowa w obrocie portowo–morskim ładunków suchych i płynnych pochodzenia roślinnego, z wyłączeniem przeładunku i składowania: ładunków masowych luzem, złomu i innych rodzajów odpadów oraz prowadzenia działalności stoczniowej (budowa, przebudowa, remonty, likwidacja statków i innych obiektów pływających lub ich segmentów/ części)" - można przeczytać w ogłoszeniu przetargowym, które zamieścił na swojej stronie Port Gdynia.

CZYTAJ więcej: Spółka Bałtycki Terminal Zbożowy w likwidacji. Po modernizacji nadal będzie funkcjonował tu terminal zbożowy

Postępowanie na dzierżawę Terminalu Zbożowego objętego postępowaniem zostanie przeprowadzone w trybie przetargu publicznego ograniczonego. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wraz z ofertami wstępnymi mogą składać wszyscy zainteresowani dzierżawcy, a oferty ostateczne mogą składać wyłącznie dzierżawcy zaproszeni do składania ofert ostatecznych.

ZMPG S.A. informuje, iż termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wraz z ofertą wstępną upływa w dniu 1 grudnia 2022 r. o godzinie 10.00.

O szczegółach przetargu można przeczytać TUTAJ

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.