• <
nauta_2024

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna otworzyła drzwi do świata innowacji

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna otworzyła drzwi do świata innowacji

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

8 maja Gdański Park Naukowo-Technologiczny stał się miejscem ożywionej dyskusji, kreatywnych pomysłów i inspirujących spotkań - wszystko to za sprawą Dnia Otwartego Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (PSSE). 

PSSE odgrywa kluczową rolę w promocji innowacyjności w Polsce. Ostatnie sześć lat to okres dynamicznego rozwoju, podczas którego w strefie zakotwiczyło się ponad 380, przynosząc ze sobą nowe pomysły i projekty.

Podczas Dnia Otwartego, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych prezentacjach, warsztatach i dyskusjach, które skupiały się na najnowszych trendach w biznesie i technologii. Park Naukowo-Technologiczny stał się miejscem, gdzie spotkali się przedstawiciele start-upów, naukowcy i innowatorzy, aby wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Wydarzenie nie tylko dostarczyło wiedzy i inspiracji, ale także stworzyło atmosferę pełną energii i entuzjazmu. Dla wielu uczestników, Dzień Otwarty PSSE był okazją do poznania potencjału innowacyjnego regionu i znalezienia partnerów do współpracy.

Spotkanie było również okazją do refleksji nad przyszłością innowacji w Polsce i ich wpływem na wzrost gospodarczy kraju. W atmosferze otwartości i współpracy, uczestnicy mogli dzielić się swoimi ambicjami na dalszy rozwój technologiczny i biznesowy w Polsce.

Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka na rzecz 3-letniego Olafka Krasnowskiego, który zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD), rzadką chorobą genetyczną powodującą stopniowy zanik mięśni w całym ciele. Aby dowiedzieć się więcej o jego sytuacji zdrowotnej i wesprzeć jego leczenie, odwiedź stronę: https://www.siepomaga.pl/olaf-krasnowski

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.