• <
KONGSBERG_2023

Miecznik Supplier's Day w PGZ Stocznia Wojenna

rk

08.12.2022 16:04 Źródło: PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

Partnerzy portalu

Miecznik Supplier's Day w PGZ Stocznia Wojenna - GospodarkaMorska.pl
PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

Specjaliści z Biura Zarządzania proj. Miecznik spotkali się z potencjalnymi współpracownikami przy przedsięwzięciu, jakim jest budowa wielozadaniowych fregat dla polskiej Marynarki Wojennej.

Na spotkanie przyszło 70 osób reprezentujących 40 firm i instytucji. Wśród nich byli potencjalni dostawcy usług i wyposażenia z całej Polski. W trakcie wydarzenia eksperci przedstawili, jak jest prowadzony projekt, jego kolejne etapy oraz omówili specjalistyczne zagadnienia całego przedsięwzięcia. Było to połączone z prezentacją multimedialną.

Następnie uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań, a także przeprowadzenia indywidualnych rozmów z prelegentami, w tym przedstawicielami firm należących do konsorcjum odpowiedzialnego za projekt Miecznik - stoczni PGZ Stocznia Wojenna i Remontowa Shipbuilding S.A., partnerów strategicznych z Wlk. Brytanii, Babcock International Group i Thales Group. Poruszany zakres tematycznych dotyczył konkretnych zakresów planowanych zamówień, jak systemy napędowe, mechanika i konstrukcja.

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. przeprowadzi kolejne tego typu spotkania.

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.