Trwa ocena dokumentacji związanej z budową promu dla PŻB - powiedział we wtorek minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Jak dodał, ocena dokumentacji ma się zakończyć do końca tygodnia.
Poranna pobudka z orkiestrą górniczą, msza święta, uroczysty obiad z rodziną, bo to dzień wolny od pracy, kufel piwa z kolegami – tak górnicy we wtorek obchodzą swoje święto – Barbórkę.
3,83 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej osiągnął Vistal Gdynia w III kw. 2018 r. – poinformowała spółka w raporcie. Rok wcześniej Grupa odnotowała 75,3 mln złotych straty. Zysk operacyjny wyniósł 8,45 mln zł wobec 61,32 mln zł straty w 2017 r.
Południowokoreański rząd chce zamówić 140 statków napędzanych LNG – poinformowała koreańska agencja prasowa Yonhap. Na ten cel zostanie przeznaczonych 1,7 bln wonów pomocy publicznej, czyli ok. 1,5 mld dolarów. Jednostki do 2025 r. mają być budowane w lokalnych stoczniach.
Wiodące meksykańskie przedsiębiorstwo morskie Naviera Integral podpisało kontrakt z Damen Shipyards Group na dostawę nowej jednostki FCS 5009 (Fast Crew Supplier). Będzie to juz piętnasty FCS 5009, który dołączy do floty operatora.
Jak poinformowała w oficjalnym komunikacie Heerema Fabrication Group (HFG), w związku z małą ilością zamówień i wynikającą z tego niską rentownością - grupa zdecydowała się na sprzedaż dwóch swoich zakładów produkcyjnych. Bedzie to jednocześnie pozbycie się znaczącej części działalności z rynku offshore - projektowania i budowy skomplikowanych konstrukcji stalowych.
Katar opuści w styczniu Organizację Krajów Eksportujących Ropę Naftową (OPEC) - poinformował w poniedziałek nowy minister energetyki tego kraju Saad Al-Kaabi.
Warszawa poczyniła najbardziej realny w swej historii krok w kierunku zmniejszenia zależności od gazu rosyjskiego - pisze w poniedziałek rosyjski dziennik "Kommiersant", komentując podjęte przez Polskę i Danię decyzje inwestycyjne w projekcie Baltic Pipe.
Morska energetyka wiatrowa (MEW) może stać się polską specjalnością. Może być źródłem taniej, czystej energii i przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa energetycznego. Aby tak się stało, potrzebna jest ostateczna decyzja rządu o rozwoju tej technologii. Trzeba również przyspieszyć proces uzyskiwania pozwoleń przez inwestorów i obniżać koszty inwestycyjne.
Zasilane energią elektryczną promy mamy już w Europie, a ich liczba w najbliższych latach będzie nadal szybko rosnąć. Ale wiele krajów w innych częściach świata – w tym także tych z doskonale rozwiniętą komunikacją promową – dopiero teraz rozpoczyna swoją przygodę z tą technologią. Należy do nich Kanada.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River