• <
siemens_gamesa_2022

Szef Inspektoratu Uzbrojenia odwiedził Stocznię Nauta

PMK

04.03.2016 09:23 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Szef Inspektoratu Uzbrojenia odwiedził Stocznię Nauta

Partnerzy portalu

Szef Inspektoratu Uzbrojenia odwiedził Stocznię Nauta - GospodarkaMorska.pl

3 marca 2016 r. Generał Brygady dr Adam Duda złożył wizytę w Stoczni Remontowej Nauta.

Na spotkaniu z Zarządem Stoczni Nauta oraz MS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych zaprezentowany został potencjał stoczni Nauta, dotychczasowe realizacje dla Marynarki Wojennej, a także stan przygotowań do udziału w Programie Modernizacji Technicznej Marynarki Wojennej. Jednym z elementów pobytu w Naucie była wizyta na okręcie ORP Gen. K. Pułaski, na którym Nauta prowadzi obecnie prace remontowe.

Stocznia Remontowa Nauta należąca do grupy MARS Shipyards & Offshore, łączy wieloletnią tradycję okrętową z nowoczesnymi technologiami. Należy do zakładów o bardzo szerokim wachlarzu usług. Oprócz standardowych remontów wykonuje także skomplikowane konwersje i przebudowy, a także wyposaża statki obsługujące sektor offshore. Stocznia Nauta od początku swojej działalności współpracuje z Marynarką Wojenną RP, a obecnie skala zleceń wykonanych sprawia, że jest ona liderem we współpracy z MW RP. 

 Nauta specjalizuje się zarówno w produkcji i remontach okrętów wojennych, jak i jednostek pomocniczych, takich jak holowniki. Stocznia ma w swym portfolio również remonty okrętów patrolowych, desantowych, hydrograficznych, badawczych, szkoleniowych czy podwodnych. Spółka posiada rozbudowaną infrastrukturę w Gdyni i Gdańsku dostosowaną do budowy, konwersji oraz remontów jednostek różnego typu. Nauta dysponuje również kadrą przygotowaną do obsługi kontraktów dla Marynarki Wojennej.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.