• <
smartre_2023

Szczeciński Park Przemysłowy szuka prezesa zarządu

JK

18.02.2016 11:32 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Szczeciński Park Przemysłowy szuka prezesa zarządu

Partnerzy portalu

Szczeciński Park Przemysłowy szuka prezesa zarządu - GospodarkaMorska.pl

Rada Nadzorcza Spółki Szczeciński Park Przemysłowy ogłosiła wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa i wiceprezesa zarządu. Kandydaci powinni mieć ukończone studia wyższe magisterskie i posiadać co najmniej 5-letni staż pracy.

Przypomnijmy, że nowa rada nadzorcza odwołała kilka dni temu z funkcji prezesa Grzegorza Huszcza oraz wiceprezesa Artura Łopuszko. Wczoraj (17.02) ogłosiła nabór na te stanowiska.

Termin składania ofert kandydatów mija 4 marca tego roku, a otwarcie zgłoszeń nastąpi 7 marca. Przedmiotem rozmowy kwalifikacyjnej będzie między innymi wiedza w zakresie działalności spółki oraz z sektora, w którym działa. Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników, znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych, nadzoru właścicielskiego, metod pozyskiwania kapitału na rynkach finansowych. Wymagane jest też doświadczenie w wykonywaniu funkcji członka zarządu.

Szczeciński Park Przemysłowy, utworzony na 45-hektarowym terenie byłej Stoczni Szczecińskiej Nowa, położony jest w północno-wschodniej części Szczecina, około dwóch kilometrów od centrum miasta. Od strony wschodniej graniczy z rzeką Odrą. Najbliższe sąsiedztwo Parku charakteryzuje się przewagą funkcji produkcyjnej i usługowej.

Na infrastrukturę Szczecińskiego Parku Przemysłowego składają się w głównej mierze obiekty charakterystyczne dla branży stoczniowej, w tym doskonale udźwigowione hale, pochylnie, nabrzeża, magazyny, place prefabrykacyjne i składowe. Większość obiektów ma uniwersalne zastosowanie, aktywa SPP są bardzo atrakcyjnym majątkiem do prowadzenia produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych, nie wyłączając produkcji statków.

Preferowane sektory na terenie SPP to offshore i przemysł stalowy.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.