• <

Nowy prezes MSR Gryfia

ew

16.01.2020 14:51 Źródło: własne
Strona główna Nowy prezes MSR Gryfia
Nowy prezes MSR Gryfia - GospodarkaMorska.pl

Zmiany w zarządzie szczecińskiej spółki skarbu państwa. 16 stycznia, Rada Nadzorcza Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia" S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu oraz członka zarządu ds. handlowych.

Jak czytamy w komunikacie spółki: "Funkcję prezesa zarządu z dniem 1 lutego br. powierzono panu Krzysztofowi Zarembie. Członkiem zarządu ds. handlowych z dniem 16 stycznia br. został pan Amarendra Roy, pełniący dotychczas funkcję szefa działu handlowego i zarządzania projektami w spółce." 

Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. powstała w wyniku połączenia dwóch zachodniopomorskich zakładów, które od września 2013r., prowadzą działalność operacyjną jako jedna spółka. Stocznia posiada dwa zakłady produkcyjne, w Szczecinie i Świnoujściu. Początki działalności stoczni w Szczecinie sięgają początku lat pięćdziesiątych poprzedniego wieku. Nie mniej bogate doświadczenie ma zakład w Świnoujściu, który prowadzi działalność od 1968r.

Stocznia  oferuje usługi z zakresie remontów, przebudowy i budowy nowych jednostek. Wykonujemy remonty awaryjne i przeglądy klasowe statków. Od ponad 15 lat jest również producentem konstrukcji stalowych offshore.

 

 

Dziękujemy za wysłane grafiki.