• <

Spółka „FUGO” Sp. z o.o. z Konina zmieniła nazwę na „FUGO ZAMET” Sp. z o.o.

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Spółka „FUGO” Sp. z o.o. z Konina zmieniła nazwę na „FUGO ZAMET” Sp. z o.o.
04.07.2016 Źródło: własne

24 czerwca 2016 roku Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, zarejestrował zmianę nazwy konińskiej spółki FUGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od teraz spółka będzie występować pod szyldem FUGO ZAMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wszelkie pozostałe dane rejestrowe konińskiej spółki, w tym adres siedziby, numer identyfikacji podatkowej, REGON, wysokość kapitału zakładowego, pozostały niezmienione. Zmiana nazwy pozostaje także bez wpływu na zaciągnięte zobowiązania.

– Mamy nadzieję, że nowa nazwa uwydatni i jednocześnie pozwoli przybliżyć, zarówno pracownikom, jak również naszym partnerom i kontrahentom, przynależność do notowanej na warszawskiej giełdzie ZAMET INDUSTRY SA – tworzącej grupę kapitałową, której konińska spółka jest integralną częścią od stycznia bieżącego roku – mówi Tomasz Jakubowski, Prezes Zarządu Zamet Industry SA (będącej właścicielem Fugo Zamet Sp. z o.o.) – Zmieniona nazwa konińskiej spółki wpisuje się w strategię budowania silnej grupy, działającej w sektorze konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu w oparciu o rozpoznawalną na świecie markę ZAMET Industry – dodaje Tomasz Jakubowski.

Głównym przedmiotem działalności Fugo Zamet Sp. z o.o. jest produkcja konstrukcji stalowych, w tym  w szczególności w zakresie urządzeń dźwigowych i przeładunkowych, konstrukcji stalowych budynków oraz pozostałych obiektów budowlanych, a także konstrukcji na potrzeby sektora związanego z podwodnym wydobyciem ropy i gazu. Spółka oferuje też szereg usług z zakresu naprawy, modernizacji i konserwacji maszyn oraz działalności inżynieryjnej i doradztwa technicznego.

O ZAMET INDUSTRY S.A.:

Zamet Industry S.A. wykonuje m.in. urządzenia na platformy wiertnicze, urządzenia do podwodnego wydobycia ropy i gazu, urządzenia dźwigowe, przeładunkowe, urządzenia dla górnictwa i energetyki oraz wielkogabarytowe konstrukcje stalowe na potrzeby sektora infrastrukturalnego.
Zamet Industry S.A. jest właścicielem 100 proc. udziałów spółki Zamet Budowa Maszyn S.A., która specjalizuje się projektowaniu, budowie oraz serwisowaniu maszyn dla hutnictwa oraz zakładów przetwórstwa stali i metali nieżelaznych.

W styczniu 2016 roku Zamet Industry S.A. nabył 100 proc. udziałów w Fugo Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie, specjalizującej się w produkcji urządzeń dźwigowych i przeładunkowych, a także wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Zamet Industry jest częścią Grupy TDJ SA – polskiej, prywatnej firmy inwestycyjnej, która od ponad 30 lat prowadzi działalność w wielu sektorach gospodarki. Akcje Zamet Industry S.A. zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w październiku 2011 r.

Źródło:
własne

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 33420,00 $ tona -0,79% 12 maj
 Cynk 2984,00 $ tona -0,67% 12 maj
 Aluminium 2474,00 $ tona -2,94% 12 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.