• <
siemens_gamesa_2022

Marine Works rozpoczyna współpracę z Whisper Power

23.03.2016 06:38 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Marine Works rozpoczyna współpracę z Whisper Power

Partnerzy portalu

Marine Works rozpoczyna współpracę z Whisper Power - GospodarkaMorska.pl

Marine Works z początkiem marca 2016 roku rozpoczyna współpracę z holenderską firmą Whisper Power jako wyłączny dystrybutor, tym samym rozszerzając nowy kierunek działalności firmy – e-napędy i elektryka.

Firma Whisper Power stworzyła nową jakość w świecie morskich systemów energetycznych i jako jedyna w porównaniu do swojej konkurencji jest w stanie dostarczyć kompletny system produkcji, dystrybucji i zarządzania energią na jednostce ( generatory, ładowarki, inwertery, transformatory, izolatory galwaniczne i baterii).

Ojciec marki Whisper Power – Roel J ter Heide z pewnością może zostać nazwany „energetycznym guru” w Europie i na świecie. Jego wizje i ogromna determinacja pozwoliły mu na stworzenie kilku największych potentatów jeżeli chodzi o rozwiązania energetyczne na małe jednostki robocze, jednostki rekreacyjne i super jachty. Pan Heide za każdym razem doprowadzał firmy do sukcesu i w szczytowym okresie sprzedawał je z sukcesem.

„ Rozpoczynanie biznesu stało się częścią mojego życia. Od końca lat osiemdziesiątych, stworzyłem osiem marek, z których wszystkie odniosły sukcesy” - powiedział w najnowszym WP Magazine. Oczywiście to wszystko nie mogłoby mieć miejsca gdyby za doskonałymi umiejętnościami biznesowymi nie szły w parze – innowacyjność, zrozumienie potrzeb klienta oraz determinacja w tworzeniu rzeczy doskonałych świetnie przyjmowanych przez rynek. Zgodnie z poniższą maksymą firmy Whisper Power:
„our systems are only seen as perfect when you can neither see nor hear them “


Whisper Power to nowa jakość, stworzona w zgodzie z duchem czasu i potrzebami rynki. Kompletny system energetyczny wg „new school”, jaki możesz zbudować na swoim jachcie nie tylko pozwoli Państwu uniezależnić się od zasilania lądowego, ale pozwoli również na poczucie prawdziwego komfortu. Najnowszy koncept Whisper Power dzięki swojej innowacyjności pozwala na kontemplowanie ciszy podczas korzystania z urządzeń wymagających zasilania 230V – 50-60 Hz – bez uruchamianie generatora. Minimalna ilość pracy generatora to nie tylko wspaniała cisza, ale również brak irytujących wibracji generowanych przez te urządzenia.

Marine Works od 2005 roku zdążyła zbudować sobie silną pozycję niezależnego dystrybutora wiodących marek
wyposażenia jachtowego. Firma w swojej działalności współpracuje z producentami jachtów, serwisami oraz sklepami żeglarskimi. Oferuje produkty w sprzedaży ale też wspiera klientów wykwalifikowanym serwisem.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.