• <
bulk_cargo_port_szczecin

Stena Line udostępnia nowy port na trasie Liepaja - Travemunde

04.08.2020 15:47 Źródło: promy24.com
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Stena Line udostępnia nowy port na trasie Liepaja - Travemunde

Partnerzy portalu

Stena Line udostępnia nowy port na trasie Liepaja - Travemunde - GospodarkaMorska.pl
fot. Stena Line

Szwedzki armator promowy Stena Line od 13 sierpnia rozszerza swoje usługi, oferując klientom nowe połączenie z Łotwa do Szwecji.

Nowa trasa: Liepaja-Karlskrona

Nowe połączenie będzie możliwe dzięki dodaniu dodatkowego punktu portowego na trasie Travemunde - Liepaja. W pierwszej fazie przedsięwzięcia armator planuje sprawdzić popyt na to rozwiązanie, udostępniając możliwość rejsu  raz w tygodniu.

Liepaja-Travemunde

Do tej pory linię z Litwy do Niemiec obsługiwały dwie jednostki STENA GOTHICA i siostrzany statek URD, oferujące połączenia pięć razy w tygodniu.

Nowe rozwiązanie ma być zachętą dla rynku przewozów towarowych, na który to armator zauważył ostatnio zwiększony popyt w regionie.

„Jest to ekspansywny region, w którym Stena Line ma już silną pozycję i cieszymy się z rozszerzenia naszej oferty dla klientów. Naszym zamiarem jest dalsze zwiększenie częstotliwości i przepustowości w przyszłości. " - zdradził Erik Thulin, dyrektor handlowy Stena Line na Morzu Bałtyckim.
 

Źródło: promy24.com

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.