• <
nauta_2024

Spotkanie Polskiego Forum Technologii Morskich w Gdyni

25.04.2024 21:25
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Spotkanie Polskiego Forum Technologii Morskich w Gdyni

Partnerzy portalu

Już 8 maja PFTM oraz Stocznia Remontowa Nauta zapraszają na spotkanie, które obędzie się w Gdyni. W programie zwiedzanie Stoczni Nauta oraz część oficjalna w tym Walne Zgromadzenie członków PFTM w Muzeum Emigracji w Gdyni. Na zakończenie spotkania networking i poczęstunek w restauracji Mondo di Vinegre. Serdecznie zapraszamy wszystkich forumowiczów, sympatyków oraz zainteresowanych dołączeniem do PFTM.

Agenda:

8 maja

12:00 – Spotkanie w Stoczni Remontowej NAUTA – zwiedzanie Stoczni
14:00 – 15:30 – Walne Zgromadzenie Członków w Sali Muzeum Emigracji w Gdyni
15:30 – 18:00 - Networking i poczęstunek w restauracji Mondo di Vinegre
 
Polskie Forum Technologii Morskich to związek zrzeszający przedsiębiorców związanych z szeroko rozumianą gospodarką morską założony w 2019 roku. Dynamiczny rozwój organizacji przez 5 lat działalności zrzeszył blisko 70 członków. PFTM jest organizacją aktywną i otwartą, która realizuje swój program pod hasłem " razem robimy biznes". Cykliczne spotkania odbywające się kilka razy w roku, wspólne inicjatywy takie jak udział w targach branżowych, morska liga golfa czy konferencja Rejs z GospodarkaMorska.pl na stałe weszły do kalendarza branży morskiej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa. Spotkanie odbywa się pod patronatem medialnym GospodarkaMorska.pl
 
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa z podaniem nazwisk Członków i Gości do godz. 12.00 w poniedziałek 6 maja na adres: biuro@pftm.pl.

Ze względów bezpieczeństwa musimy mieć listę Gości wchodzących na teren Stoczni oraz przygotować odpowiednią ilość kasków.

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

EU_CERT_2024

Dziękujemy za wysłane grafiki.