• <
KONGSBERG_2023

Rusza konkurs „Na szlaku Baltic Pipe”!

31.07.2020 10:20 Źródło: Gaz-System

Partnerzy portalu

Rusza konkurs „Na szlaku Baltic Pipe”! - GospodarkaMorska.pl
fot. baltic-pipe.eu

GAZ-SYSTEM zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Na szlaku Baltic Pipe”. Konkurs ma przybliżyć inwestycję Baltic Pipe tj. budowę gazociągu, który w Polsce powstaje na obszarze trzech województw – zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Prace zwycięzców zostaną opublikowane na specjalnie przygotowanej mapie 25 września w weekendowym wydaniu „Głosu Wielkopolski”, „Głosu Dziennika Pomorza” oraz 26 września w „Gazecie Lubuskiej” oraz na ich portalach internetowych.

W konkursie fotograficznym mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zdjęcie z opisem, które musi być wykonane samodzielnie. Swoje prace można zgłaszać w dwóch kategoriach: historycznej lub przyrodniczej w województwach lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać od 31 lipca do 25 sierpnia przy pomocy formularza internetowego, dostępnego w sekcji poświęconej konkursowi pod linkiem:www.gazetalubuska.pl/naszlakubalticpipe, www.gloswielkopolski.pl/naszlakubalticpipe, gs24.pl/naszlakubalticpipe i gk24.pl/naszlakubalticpipe.

Zwycięskie zdjęcia wybierze jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatora konkursu, a wyniki zostaną ogłoszone 7 września.

Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców

Nagrody rzeczowe otrzymają autorzy najlepszych 36 zdjęć nagrodzonych w konkursie, po 12 w każdym z trzech województw: lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Pierwsze 300 zgłoszeń w konkursie zostanie nagrodzonych książką Adama Wajraka „Wielka księga prawdziwych tropicieli”.

Dodatkowo nagrodzone zdjęcia ukażą się na specjalnej mapie konkursowej 25 września zamieszczonej w weekendowym wydaniu „Głosu Wielkopolski”, „Głosu Dziennika Pomorza” oraz 26 września w „Gazecie Lubuskiej”.

Dodatkowo zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane w podsumowaniu konkursu w internetowych serwisach regionalnych Polska Press: gloswielkopolski.pl, gazetalubuska.pl, gs24.pl i gk24.pl.

Konkurs został objęty patronatem honorowym wojewodów zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego.

etmal_790x120_gif_2020
AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.