• <
smartre_2023

PRS nagrodzony podczas Europejskiego Forum Biznesu w Katowicach

24.11.2022 21:05 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki PRS nagrodzony podczas Europejskiego Forum Biznesu w Katowicach

Partnerzy portalu

PRS nagrodzony podczas Europejskiego Forum Biznesu w Katowicach - GospodarkaMorska.pl
Fot. PRS

PRS SA otrzymał godło w konkursie Najwyższa Jakość Quality International w kategoriach QI services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości. Nagrodę wręczono podczas Europejskiego Forum Biznesu w Katowicach.

"Otrzymany tytuł w tym projakościowym konkursie, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji wokół idei zarządzania jakością, to dowód, że PRS reprezentuje najwyższe standardy, gwarantujące klientom otrzymanie usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy starań by jakość szła w parze z bezpieczeństwem i ekologią, co mamy w ustawowym DNA. Ocena kapituły jest dla nas motywacją do jeszcze intensywniejszych działań na rzecz troski o najwyższą jakość usług" - powiedział dr hab. inż. kpt. ż.w. Henryk Śniegocki, prezes PRS SA.

Forum Biznesu było również doskonałą okazja do networkingu i zaprezentowania usług PRS ponad setce firm i instytucji, z obszaru certyfikacji wyrobów, usług czy systemów.Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

XVI edycję Programu Najwyższa Jakość QI patronatem objęli: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Instytucje patronujące, nie związane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny.

Laureaci Programu są wyłaniani w trzech kategoriach:

- QI product - produkt najwyższej jakości,

- QI services - usługi najwyższej jakości,

- QI order - zarządzanie najwyższej jakości,

Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej. Zdobycie Certyfikatu i prestiżowego Godła QI – rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, kierującego czytelny przekaz do klientów i kontrahentów – jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku. Laureaci, jako członkowie elitarnego Klubu Liderów Jakości (firm, instytucji i samorządów skupionych wokół idei zarządzania jakością), otrzymują również możliwość doskonalenia własnych procedur jakości i wymianę doświadczeń oraz networking z ponad setką firm i instytucji, celem sprzedaży swoich usług.Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.