• <
gryfia_70lat

HMM zamierza osiągnąć 25-procentowy wzrost przychodów w 2020 roku

PMK

21.01.2020 21:19 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski HMM zamierza osiągnąć 25-procentowy wzrost przychodów w 2020 roku

Partnerzy portalu

HMM zamierza osiągnąć 25-procentowy wzrost przychodów w 2020 roku - GospodarkaMorska.pl

Południowokoreański koncern żeglugowy, Hyundai Merchant Marine (HMM), przewiduje 25-procentowy wzrost przychodów w obecnym roku. Ma w tym pomóc wejście do służby megakontenerowców.

Dwanaście kontenerowców o ładowności 24 tys. TEU ma być kolejno dostarczanych, począwszy od kwietnia tego roku. Będą one pływać na szlaku Azja-Europa w ramach serwisu sojuszu THE Alliance.

- Po tym, jak HMM zacznie na poważnie eksploatować megakontenerowce, oczekuje się, że ogólna wielkość sprzedaży i przychody zostaną odpowiednio zwiększone na podstawie szereg wysiłków zmierzających do zwiększenia konkurencyjności sprzedaży, w szczególności w dziedzinie transportu zwrotnego- powiedział rzecznik HMM.

Rzecznik dodał, że wzrost przychodów jest oczekiwany „pomimo utrzymujących się niepewności w globalnym środowisku handlowym”.

- Myślę, że nie należy dodawać, że rok 2020 będzie również rokiem poprawy naszej struktury zysków - podsumował.

Oczekuje się, że HMM doda w tym roku około 34 statków do sieci sojuszu THE Alliance, o łącznej ładowności 519 000 TEU.

W ubiegłym tygodniu alians zaprezentował rozszerzoną sieć usług na rok 2020, przyjmując HMM jako pełnoprawnego członka. Po zaakceptowaniu członkostwa HMM przez Federalną Komisję Morską USA przewoźnik dołączy do swoich trzech partnerów w sojuszu: Hapag-Lloyd, Ocean Network Express (ONE) i Yang Ming.

THE Alliance planuje wprowadzić ulepszony pakiet produktów około 1 kwietnia 2020 roku.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.